Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažymiai svarbu?

manau, kad tikrai nesvarbu.

turbut visos prisimenam mokyklos suola, kai lauke brandos egzaminai. kaip stengemes del tu varganu pazymiuku. vos neverkdavom blogesni gavusios. aisku, galim sapalioti kaip tai atsilieps veliau stojant i aukstasias mokyklas ir t.t.
taciau vis tiek kazkur sustojam, kazka baigiam, o tu pazymiu net neprisimenam.

ieskant darbo, labai retai kur prireikia tu balu, o gyvenime tie ivertinimai juk neturi jokios reiksmes.
Atsakyti
tai jau tikrai jei nesiruosi toliau mokintis ir tereikia tik darbo tai baik gerais ar blogais pazymiais tik baik ir gausi ta pati darba 4u.gif
Atsakyti
Tikrai taip, darbdaviams siais laikais labiau patirtis rupi, o ne pazymiai.
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2004 09 26, 16:45)
nezinau kaip su kitom profesijom, bet advokatai renkasi padejejus su auksciausiais /labai aukstais ivertinimais  dry.gif

7-8 jau blogas ar dar nelabai? g.gif
Atsakyti
Mano baigimo pažymius mano paskutinis darbdavys patikrino per pokalbį. To priežastis - aktyvi visuomeninė veikla studijų metu ir netgi darbas. Tai yra jis patikrino ar užteko man laiko mokslui smile.gif
Atsakyti
o mano galva, pazymiai labai svarbu nes tai ne tik siaip sau skaiciukas, bet parodo zmogaus atsakinguma, sugebejima isisavinti zinias, galbut aklai kalti arba suprasti, kantrybe ir uzssispyrima, aktyvuma, galbut nuosekluma ir pan. Juk sitie bruozai reikalingi bet kokia darbe
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 10 21, 20:36)
o mano galva, pazymiai labai svarbu nes tai ne tik siaip sau skaiciukas, bet parodo zmogaus atsakinguma, sugebejima isisavinti zinias, galbut aklai kalti arba suprasti, kantrybe  ir uzssispyrima, aktyvuma, galbut nuosekluma ir pan. Juk sitie bruozai reikalingi bet kokia darbe

Pažymius rašo žmonės, kurie vertina iš savo varpinės. Skirtingi mokytojai ar dėstytojai tas pačias žinias vertina skirtingai, kartais net ne visai objektyviai. Darbe reikia žinių, o ne pažymių. Vienas gali viską puikiai išmokti tam vieninteliam egzaminui, gauti 10, o po kelių dienų viską pamiršti, kitas gali per egzaminą nusirašyti, gauti 10 ir būti visiškas dundukas, o kitas gal įvertintas tik 6, gali turėti tiek nuovokos, užsispyrimo, atkaklumo ir pan., tai ar pažymys yra svarus vertinant žmogaus sugebėjimus g.gif
Atsakyti
tikrai isitikinau, kad db pazymiai nera labai svarbus, o svarbi darbo patirtis...
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2006 10 27, 21:03)
Pažymius rašo žmonės, kurie vertina iš savo varpinės. Skirtingi mokytojai ar dėstytojai tas pačias žinias vertina skirtingai, kartais net ne visai objektyviai. Darbe reikia žinių, o ne pažymių. Vienas gali viską puikiai išmokti tam vieninteliam egzaminui, gauti 10, o po kelių dienų viską pamiršti, kitas gali per egzaminą nusirašyti, gauti 10 ir būti visiškas dundukas, o kitas gal įvertintas tik 6, gali turėti tiek nuovokos, užsispyrimo, atkaklumo ir pan., tai ar pažymys yra svarus vertinant žmogaus sugebėjimus g.gif

nesiginciju, buna visaip, bet dazniausiai geras darbuotojas manau yra geras mokinys.
o tas sesetukininkas tuomet yra tiesiog tinginys, man tokio darbuotojo tikrai nereikia
Atsakyti
visiskai pritariu Jurgitaik, is savos patirties galiu pasakyti,kad tie, kurie "nesiardydavo" ir neverkdavo del pazymiu, pasieke daug daugiau uz desimtukininkus.
turiu kruva pvz is kursioku tarpo, kurie pasieke daug profesineje srityje ir be geru pazymiu, ir pradeje dirbti dar besimokydami;
kursioku tarpe jie buvo laikomi nuo visisku dinduku iki vidutinioku... cool.gif
o tie, kurie pazymius kele auksciau uz viska dabar, pabaige studijas, sedi ir verkslena, kur dabar jiems dirbti, niekas priimti nenori, neturi jokios patirties ir t.t doh.gif
o dundukai turi savo firmas, gerai verciasi. moka suktis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2006 10 27, 23:03)
Pažymius rašo žmonės, kurie vertina iš savo varpinės. Skirtingi mokytojai ar dėstytojai tas pačias žinias vertina skirtingai, kartais net ne visai objektyviai. Darbe reikia žinių, o ne pažymių. Vienas gali viską puikiai išmokti tam vieninteliam egzaminui, gauti 10, o po kelių dienų viską pamiršti, kitas gali per egzaminą nusirašyti, gauti 10 ir būti visiškas dundukas, o kitas gal įvertintas tik 6, gali turėti tiek nuovokos, užsispyrimo, atkaklumo ir pan., tai ar pažymys yra svarus vertinant žmogaus sugebėjimus g.gif

Aš visiškai sutinku su šia nuomonia. mane vertino už tai kiek aš lankiau paskaitas o ne už mano žinias ar sugebėjimą jas pateikti. gadangi aš negalėjau lankyti visų paskaitų dėl savo vaikiuko. ir tik viena dėstytoja mane suprato.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2006 10 27, 22:03)
Pažymius rašo žmonės, kurie vertina iš savo varpinės. Skirtingi mokytojai ar dėstytojai tas pačias žinias vertina skirtingai, kartais net ne visai objektyviai. Darbe reikia žinių, o ne pažymių. Vienas gali viską puikiai išmokti tam vieninteliam egzaminui, gauti 10, o po kelių dienų viską pamiršti, kitas gali per egzaminą nusirašyti, gauti 10 ir būti visiškas dundukas, o kitas gal įvertintas tik 6, gali turėti tiek nuovokos, užsispyrimo, atkaklumo ir pan., tai ar pažymys yra svarus vertinant žmogaus sugebėjimus g.gif


Pritariu 100%, kad pažymių rašymas- labai subjektyvus dalykas ir jei vienas dėstytojas tau parašo 10, tai kitas už tą patį dalyką gali tik kokius 5 išspaust.. Todėl jau nebekreipiu didelio dėmesio į tai, man jau atėjo laikas, kai pati žinau, kiek išmokau ir kiek esu verta, nepriklausomai nuo to, kokį pažymį parašė. Savo ilgam mokslo kely esu mačius visko- kaip žmonės gauna 10 išmokę viską tam kartui ar nusirašę, o paskui, kai tų žinių prireikia- reik mokytis iš naujo, taip pat esu sutikus dėstytojų, kurie bent jau stengiasi vertinti objektyviai(kiek tai įmanoma), nu žodžiu, negalvoju, kad pažymiai labai realiai atspindi žinių kiekį, tad ir jų svarbumas ne toks ir didelis man.
Atsakyti