Įkraunama...
Įkraunama...

Kur yra laisvų vietų lopšelyje

sveikutės, mamytės. būtų įdomu išgirsti jūsų nuomonę apie darželius vaikučiams nuo metukų. mūsų pupulei artėja toks amžius ir aš esu pasiryžusi grįžti į darbą, tad teks ieškoti kam patikėti mūsų kačiuko globą,
ar yra kaune tokių darželių?
prieš kiek laiko reikia į juos užrašyti ir pan.
vieta tikrai nesvarbu...
labai ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
daug info rasi cia - http://www.supermama...2 Sekmes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2005 11 26, 11:19)
sveikutės, mamytės. būtų įdomu išgirsti jūsų nuomonę apie darželius vaikučiams nuo metukų. mūsų pupulei artėja toks amžius ir aš esu pasiryžusi grįžti į darbą, tad teks ieškoti kam patikėti mūsų kačiuko globą,
ar yra kaune tokių darželių?
prieš kiek laiko reikia į juos užrašyti ir pan.
vieta tikrai nesvarbu...
labai ačiū už atsakymus 4u.gif

mes irgi labai ieškojom tokio darželio... ir kiek išsiaiškinau, tai Šilainiuose yra "Gintarėlis", bet užimta užimta, vedėja net nesileido į šnekas...o visuose kituose - nuo 1,5metu...teoriškai... ax.gif
praktiškai - net ir 1 metų ir 8 mėnesių vargas auklėtojoms, nes tokių vaikų dar kitas režimas, jis miega ir valgo ne taip, kaip vyresni, tai ir nenori jos papildomų vargų g.gif
Atsakyti
Ciauskutyje A. Sanciuose priima i lopseli ir metuku amziaus pyplius. Nors pats drzelis prastokas, bet lopselio aukletojos labai geros (aukletojos Kristinos grupej). Mano mergytes ejo nuo 1,5 m., taciau buvo dar nevaikstanciu pypliu... Grupej apie 10 vaikuciu sarase, bet kasdien realiai buna maziau.
Manau, kad lopseliu grupiu yra daugelyje darzeliu, reikia tik pasiteirauti, ikalbeti priimti maziuliuka metinuka.
Lopselis tikrai iseitis dirbancioms mamytems, ne visos juk gali aukles samdyti. Ir nei kiek jis vaiku netraumuoja...
Atsakyti
O del vaikucio rezimo - pagrindine problema buna del miego, taciau juk galima pripratinti pypli miegot vienakar per diena, ir daugiau problemu nebus. realiai gan daug vaikuciu nuo 1,2 m. amziaus miega tik karta per diena,
Atsakyti
83-ciam lopselyje priima nuo 1 metu. as taip pat ten ketinu leisti savo pypli, kuriam tik 11 men. Tas darzelis yra berods Zuvinto gatvej, netoli nuo pagrindines Barsausko gatves. Uzrasiau vaika i Boruzeliu grupe, nes ten man mielesnes auklytes pasirode. Taciau konkreciai nieko negaliu pasakyt. Maniskis tikrai dar nesedi ant puodo, tiksliau nesipraso. Jis gali ir stovedamas nuogas padaryt reikala jeigu prispyre. Liudna. Ziuresim kaip mums drauge seksis - man ji prikelt ryte, o jam priprast miegot ne namuose:)
Atsakyti
sveikutės,

"Žaros"(Ašigalio g.) darželyje yra lopšelinukų grupė...
priima tokius mažulėlius wub.gif
šiandien pirma diena mano mažiui buvo šiame darželyje, man iš pirmo žvilgsnio lyg ir neblogai viskas pasirodė, o kaip toliau bus žiūrėsime g.gif tikiuosi, kad viskas bus gerai...
Atsakyti
L/d "Sadute" darzelyje galiu nuosirdziai parekomenduoti "Sauluciu" lopselio grupe - aukletojos nuostabios, vaiku pasirupina visada, veziodavom kasdien per puse miesto. Mano pyplys 1.3m. iskeliavo i lopsiuka su buteliuku, sauskelnem.. Kai uzsimanydavo pamiegoti apie 10h ryte - paguldydavo smile.gif paskuj priprato prie dienotvarkes pamazu, atprato nuo sauskelniu, ismoko valgyti savarankiskai, ant puodo sestis.. Zodziu thumbup.gif
Svarbiausiai reikia: atnesti kiek reikia sauskelniu (kiti is taupumo atnesa tik pietu miegui 1vnt., o vaikas nemoka ant puodo sestis) ir siuksliu maiseliu, jokiu bodziu (susegamom apacioj maikutem), jokiu kelniu su petnesom ir svariu drabuzeliu perrengimui jeigu ivyks kokia nelaime valgant wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 05 gruodžio 2005 - 23:17
mano mažius irgi su buteliuku ir su pampersu...auklėtoja sakė kad lopšelyje greičiau išmoks viską smile.gif
Atsakyti
ačiū už patarimus smile.gif
mes jau irgi užrašėm savo mažulytę į gintarėlio darželį.
tiesa, pasiūlė lankyti nuo gegužės, kada bus visos ligos praūžusios g.gif
bet, turbūt tai bus ir geriau.

prižadėjo išmokyt sėstis ant puoduko, tik dėl valgymo ir gėrimo reiks patiems pratint, nes sakė, kad vaikai turi mokėt gert iš puoduko ir bent nulaikyt šaukštą.
mūsiškė kol kas tingi, nors jau 11 mėn suėjo doh.gif
Atsakyti
Tai kaip supratau shitie darzheliai:
Sadute
Zara
83
ciauskutis
gintarelis

bandysim eit zhiuret. dar shilainiuose zhingsnely nuo metuku priima, mes ten ejom, bet atsiemem ir naujo ieshkosim smile.gif
Atsakyti
mes jau antra savaite einam i Gintareli kolkas mano pana maziause grupei smile.gif
Atsakyti