Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

kur daretes?

Atsakyti

sveikos, domina mezoterapija klaipedoje, gal kas buvot :hmm: 

dar merginos morejau paklausti, ta regaine jus pacios perkates ar gydytojas paskiria, ir jei paciai pirktis kaip zinot kiek procentu geriau :hmm: 

Atsakyti

Laba diena, noriu paklausti visu bandziusiu mezoterapija plaukams :) ar pasiteisino? ar verta? ar po kiek laiko plaukai vel negryzo i pradine padeti? 

mano situacija tokia: pacios plaukai neslenka, praplikimu nera, taciau jie labai plonyciai ir ju nera daug, tai galvoju ar mezoterapija padetu padidinti ju apimti?

Atsakyti

Laba diena, noriu paklausti visu bandziusiu mezoterapija plaukams  :) ar pasiteisino? ar verta? ar po kiek laiko plaukai vel negryzo i pradine padeti? 

mano situacija tokia: pacios plaukai neslenka, praplikimu nera, taciau jie labai plonyciai ir ju nera daug, tai galvoju ar mezoterapija padetu padidinti ju apimti?

Atsakyti

Aš dariausi, tai pokyčiai tikrai matėsi, atsigavo plaukai, na aišku procedūrą reikia po kažkiek laiko vis pakartoti pagal poreikį, kad rezultatai išliktų :) dariausi amber esthetic klinikoje Kaune, viską paaiškina prieš procedūrą, maloniai aptarnauja :)

Atsakyti