Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

Na man po antros mezoterapijos proceduros pradejo plaukai slinkti tiesiog sruogom manau plaukai trumpi tad kai plaubu galva tiesiog rankose prilipo plauka mano pacios plaukai labai suplonejo todel po situ sruogu iskirtimo pradejo matytis jau ir "plike" nors turejau tikrai stiprisu grazius storus garbanotus plaukus... Tiesa sakant nebezinau ar apsimoka i ta mezoterapija eiti nes toks vaizdas kad plaukam tik blogiau..;(
Atsakyti
As dariausi 4 poceduras kas savaite. Paskui jau reikejo karta I menesi darytis, bet nebejau, nes po pirmuju proceduru nebuvo jokio poveikio, o kaip ir rasoma,kad turetu bent siek tiek jaustis pagerejimas (del slinkimo).
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2015 10 25, 11:27)
As dariausi 4 poceduras kas savaite. Paskui jau reikejo karta I menesi darytis, bet nebejau, nes po pirmuju proceduru nebuvo jokio poveikio, o kaip ir rasoma,kad turetu bent siek tiek jaustis pagerejimas (del slinkimo).



o nebandete PRP plazmoinjekcijas? na jos siaubingai brangios 1procedura apie 250e siaip sako vienos uztenka bet jeigu ilgai slenka ar jau yra plikimas tada gali reikt ir 3 proceduru. na 800e tai cia siaubingi piniga o jeigu rezultato jokio.... g.gif
Papildyta:
[qu ote=Geltona96,2015 10 24, 20:25]
Na man po antros mezoterapijos proceduros pradejo plaukai slinkti tiesiog sruogom manau plaukai trumpi tad kai plaubu galva tiesiog rankose prilipo plauka mano pacios plaukai labai suplonejo todel po situ sruogu iskirtimo pradejo matytis jau ir "plike" nors turejau tikrai stiprisu grazius storus garbanotus plaukus... Tiesa sakant nebezinau ar apsimoka i ta mezoterapija eiti nes toks vaizdas kad plaukam tik blogiau..;(
[/quote]


sako gali is pradziu pablogeti o paskui pagereja
Atsakyti
Mastau ir apie ta PRP, bet nelabai randu konkreciau teigiamu atsiliepimu. Ka raso salonai, teikiantys sias paslaugas, tai viena, o kaip is tiesu yra g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2015 10 25, 16:24)
Mastau ir apie ta PRP, bet nelabai randu konkreciau teigiamu atsiliepimu. Ka raso salonai, teikiantys sias paslaugas, tai viena, o kaip is tiesu yra g.gif  unsure.gif


tai ar idetu kokiu foto pvz pries ir po o kolkas nieko neradau. Vis gi pinigai nemazi noretusi daugiau atsiliepimu kad ir is merginu kurios daresi
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2015 10 26, 13:13)
tai ar idetu kokiu foto pvz pries ir po o kolkas nieko neradau. Vis gi pinigai nemazi noretusi daugiau atsiliepimu kad ir is merginu kurios daresi

Mane irgi domina ne tik mezoterapija bet viskas kas su plauku augimu susije
Atsakyti
Man plaukų slinkimą tikrai stabdo mezoterapija. Bet jaučiu, kad turiu kartot procedūras bent kas pusmetis, nes praeina keletas menesiu po seanso ir vel pradeda slinkt. Užtenka 1-2 proceduru, sustoja slinkimas...Ir taip užburtas ratas
Atsakyti
o tai kas nors bandet PRP terapija plaukams?
cia toki radau http://sugihara.lt/p...linkimui-gydyti
nezinau, ar veiksminga, ar verta bandytis, kas is merginu bandesi, gal galetu pakomenuoti, ar skaudejo, ar matesi poveikis, kada poveikis isryskejo, kaip skirtuma uzfiksavo?
Atsakyti
As maniau, kad PRP buna tik veidui...
QUOTE(mlimbute @ 2015 11 17, 16:35)
o tai kas nors bandet PRP terapija plaukams?
cia toki radau http://sugihara.lt/p...linkimui-gydyti
nezinau, ar veiksminga, ar verta bandytis, kas is merginu bandesi, gal galetu pakomenuoti, ar skaudejo, ar matesi poveikis, kada poveikis isryskejo, kaip skirtuma uzfiksavo?

Atsakyti
QUOTE(mlimbute @ 2015 11 17, 17:35)
o tai kas nors bandet PRP terapija plaukams?
cia toki radau http://sugihara.lt/p...linkimui-gydyti
nezinau, ar veiksminga, ar verta bandytis, kas is merginu bandesi, gal galetu pakomenuoti, ar skaudejo, ar matesi poveikis, kada poveikis isryskejo, kaip skirtuma uzfiksavo?

Dariausi jau 3 kartus prp plaukams . Po pirmo karto poveiki pamaciau po kokiu 5men. Pridygo pilna galva trumpu plaukuciu , sustojo slinkimas .
Dabar rugsejo men dariausi 3 kart , kitoj klinikoj ir pasiule leisti kazkokiu efektyvesniu , bet skaudesniu budu . Skaudejo tikrai doh.gif bet plaukai visai visai nebeslenka . Tik galvoju praejo daugiau nei metai nuo tada kai pradejau ta procedura , slinkimas nuo jos tikrai sumazejo , bet plauku kiekis vistiek niekinis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2015 11 21, 17:32)
Dariausi jau 3 kartus prp plaukams . Po pirmo karto poveiki pamaciau po kokiu 5men. Pridygo pilna galva trumpu plaukuciu , sustojo slinkimas .
Dabar rugsejo men dariausi 3 kart , kitoj klinikoj ir pasiule leisti kazkokiu efektyvesniu , bet skaudesniu budu . Skaudejo tikrai  doh.gif bet plaukai visai visai nebeslenka . Tik galvoju praejo daugiau nei metai nuo tada kai pradejau ta procedura , slinkimas nuo jos tikrai sumazejo , bet plauku kiekis vistiek niekinis  verysad.gif

Bet sakot po penkiu men pridygo pilnai plaukuciu trumpu tai cia juk nuostabu!!! kodel sakot plauku kiekis niekinis
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2015 11 21, 17:32)
Dariausi jau 3 kartus prp plaukams . Po pirmo karto poveiki pamaciau po kokiu 5men. Pridygo pilna galva trumpu plaukuciu , sustojo slinkimas .
Dabar rugsejo men dariausi 3 kart , kitoj klinikoj ir pasiule leisti kazkokiu efektyvesniu , bet skaudesniu budu . Skaudejo tikrai  doh.gif bet plaukai visai visai nebeslenka . Tik galvoju praejo daugiau nei metai nuo tada kai pradejau ta procedura , slinkimas nuo jos tikrai sumazejo , bet plauku kiekis vistiek niekinis  verysad.gif

Aš dariausi du kartus PRP plaukams (6 mėnesių intervalu). Rezultatas tikrai matosi thumbup.gif net nebevartoju minoxidilio tongue.gif Po 6 mėnesių vėl kartosiu procedūrą. Brangu, bet efektyvu smile.gif
Atsakyti