Įkraunama...
Įkraunama...

Sriubytė ir mažylis

mama mane nuolat atakuoja-virki sriubas kasdiena,jos-gyvybes eleksyras,butinos begalo,nes vaikai be ju serga.o nuo sriubu-zandai raudoni,sotus pilvukai.bet as apie tas geras sriubas nieko nezinau,o kiek verdu-zandai nei raudoni nei ka.o po porcijos sriubos atsisako antro,tada po valandos isalksta,o as vel kotletus puolu sildyt ir taip gaunasi trigubas darbas o nauda kokia ar yra.
Atsakyti
g.gif na as sriubas pati megstu ir verdu.pieniskas,darzovienes,su mesos kukuliais,vistiena,lasisa.kai verdu sotesnes su mesa ar zuvim antro nebeduodu.as manau,kad sriubos sveika! nors pati turiu drauga,kuris gyvenime nevalges sriubos ir dabar jos nevalgo.jokiu sveikatos problemu neturi. 000054.gif
Atsakyti
Aš taipogi manau kad sriubos - sveika. Tačiau mano panikė nelabai mėgsta g.gif Pieniška dar valgo o kitų jau nelabai, gal kai praaugs labiau pamėgs. O šiaip patariu jei tik valgo būtinai duok! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na as irgi manau, kas sriubos sveika, mano visa seima labai jas megsta thumbup.gif verdu kokis 3 kart per savaite, bet isverdu kokiom dviem dienom essen.gif
Atsakyti
Aš sriubų nemėgstu - išskyrus šaltibarščius ax.gif Verdu labai retai, na nebent kai gyvenimas priverčia smarkiai taupyti - tada ir sriuba sueina wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina mikalauskienė @ 2005 12 18, 14:18)
mama mane nuolat atakuoja-virki sriubas kasdiena,jos-gyvybes eleksyras,butinos begalo,nes vaikai be ju serga.o nuo sriubu-zandai raudoni,sotus pilvukai.bet as apie tas geras sriubas nieko nezinau,o kiek verdu-zandai nei raudoni nei ka.o po porcijos sriubos atsisako antro,tada po valandos isalksta,o as vel kotletus puolu sildyt ir taip gaunasi trigubas darbas o nauda kokia ar yra.




Zinoma,kad sriubyte vaikuciam butina! Tai skranduko dziaugsmas thumbup.gif
Atsakyti
Taip verdu-zirniu,pupeliu,barscius.Vaikam ir mums patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
Butinai verdu! Mano mama kasdien verda sriubas. Tai esu labai prie ju pripratus. Ir manau, kad jos sveika ax.gif
Verdu pieniskas makaronu, ryziu sriubas. dar verdu kopustu, pupeliu, zirniu, perliniu kruopu sriubas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina mikalauskienė @ 2005 12 18, 15:18)
mama mane nuolat atakuoja-virki sriubas kasdiena,jos-gyvybes eleksyras,butinos begalo,nes vaikai be ju serga.o nuo sriubu-zandai raudoni,sotus pilvukai.bet as apie tas geras sriubas nieko nezinau,o kiek verdu-zandai nei raudoni nei ka.o po porcijos sriubos atsisako antro,tada po valandos isalksta,o as vel kotletus puolu sildyt ir taip gaunasi trigubas darbas o nauda kokia ar yra.


Sriubytės tai labai sveika ir virškinimui ir šiaip, o ypač su vištiena. Tai sako gyvybės aleksyras. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Pasidalinkite,kokią sriubytę mėgsta jūsų atžalėlė? thumbup.gif
Atsakyti
Maniškis, kaip ir mamytė, sriubinis. Valgo visokias, gal tik burokėlių mažiau mėgsta.
Atsakyti
Maniškių mėgstamiausia sriuba - vištienos su ryžiais. Į sultinį, kuriame viriau vištą įdedu ryžių, burokine tarka sutarkuotas morkas, galima vieną kitą bulvytę. Prieš pabaigą pagardinu smulkiai pjaustytais krapais. Kvapi, skani ir dar net metukų neturintiems kūdikiams tinkama.
Atsakyti