Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atitolinti mėnesines?

Isvykstu i kelione, ir jos metu tureciau susirgti. Bet kaip zinia, tai pats netinkamiausias laikas tokiam procesui. Gal kas zinote priemoniu, kaip galima visa sita reikala uzvilkinti? Kontraceptiku negeriu, tada jau butu viskas aisku. Aciu
Atsakyti
Kazkada girdejau, kad reik daug citrinu valgyt. Kazkada dar paauglysteje bandziau tai pora dienu pasivelino tik nezinau ar nuo citrinu ar siaip del ciklo svyravimu
Atsakyti
Negeri, tai nieko. Nusipirk ir išgerk, taip tikrai užtempsi. Kai grįši iš atostogų, tai išmesk ir susirgsi. Tada vėl galėsi negerti. Per savo atostogas taip ištempiau 10 dienų.Po to pradėjo tepti, bet jau buvo nesvarbu, nes jau važiavau namo.
Tiesa nžn ką pasakytų gydytojai apie tai, bet gal labai sveikatos nesugadinau, nes greitai po to atsirado vaikelis. rolleyes.gif
Atsakyti
Kregzdute, papasakok man issamiau. Kaip? Nusipirkai kontraceptiku ir pradejai nuo bet kurios dienos gerti? Ir nieko? Mh... Na zinoma, daktarai turbut stotu piestu pries tokius eksperimentus smile.gif Bet ko gi nepadarysi del geru atostogu smile.gif
Atsakyti
Taip zaidziant gali kiti pasaliniai poveikiai pasijaust, pvz pykinimas, galvos skausmas, tepimas ir t.t. nes ypac pradzioje vartojimo gi ir pasireiskia visi tie bjaurumai g.gif jau geriau menesines dry.gif o ir cikla paskui gali ziauriai issibjaurot unsure.gif apie citrinas as lyg atvirksciai kazka girdejau, kad paankstina unsure.gif nors gal ir klystu.
Atsakyti
Na nieko man neiškreipė, bet čia kaip sakant individualu. Pradėjau gerti tas KT kai gavau atostogas ir turėjau išvažiuot prie jūros, o kaip tik turėjo prasidėt tos dienos. Taip, nuo bet kurios dienos. Na ir buvo poveikis, kad nesusirgau. Organizmas gavo dozę ir atitolo mėnesinės. Išgėriau gal pusę pakelio (čia per atostogas, kai tempiau laiką) ir išmečiau vėliau. Tada susirgau.
Atsakyti
Vėlavo mėnesinės daugiau kaip savaitę, kai aš "ūkiškai" pavalgiau kivių. Bet valgiau tikrai daug. Toks buvo noras. Kadangi mano mėnesinės labai stabilios, tąkart buvau net porą testukų pasidariusi...
Atsakyti
Man irgi to nekarta reikejo ir esu isbandziusi. Citrinos (kiviuose irgi rugsties yra)atitolina tik keliom dienom -geriausiu atveju- todel nepatariu.
Apie KT.
Kadangi karta skubiai netiketai reikejo, o tada KT negeriau-siaip saugojomes, nezinojau kur kreiptis-o jau jau prasidejo "dziaugsmai", tai tiesiog nuejau pas ginekologa. Tai ir patare nusipirkti Femodeno, pirma diena isgerti 3, paskui tris dienas po 2 ir veliau po viena gerti kol pabaigsiu pakuote. Tik pabaigus gerti normaliai susirgau. Merginos cia pataria, po viena gerti bet taip gali, mano manymu, daryti jei dar negreit tos dienos, o jei jau jau- tai nesulaikysi- todel pirmom dienom reikia didesne doze pavartoti.

Dar vienas budas- buti nestuke.gif.

Sekmes kelioneje
Atsakyti
QUOTE (siaubute @ 2004 09 27, 12:50)

Tai ir patare nusipirkti Femodeno, pirma diena isgerti 3, paskui tris dienas po 2 ir veliau po viena gerti kol pabaigsiu pakuote.



o cia kontraceptikas? Ar nebuvo jokiu pasaliniu reiskiniu? Na, jei ginekologe patare, tai gal ne taip ir baisu? Nesinoti visas atostogas su tamponais praleisti, bet ir sveikatai pakenkti nenoriu g.gif
Aciu labai visoms uz atsakymus. Laukiu dar smile.gif
Atsakyti
Femodenas- kontraceptikas. Nebent atmintis slubuoti pradejo del pavadinimo. Nepigus- gal 30 Lt. kainavo.
Atsakyti
As esu irgi taip girdejusi, kad didele doze vitamino C (kiviuose jo daugiau nei citrinose) keletui dienu atitolina menesines. Bet pati nesu bandziusi. O su kontraceptikais tikrai nezaisciau unsure.gif.
Atsakyti
Citrinos veikia thumbup.gif Viena syk taip prisivalgiau citrinu, kad gerom 4 dienom atitolinau... Bet i citrinas dar ilgai negalejau po to pasiziureti tongue.gif
Atsakyti