Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atitolinti mėnesines?

Sveikos mergaites thumbup.gif
na va as ir pradejau drastiskai atitolint savo sventes, nes dabar tai tikrai negaliu sirgt g.gif o kaip visas bus veliau galesiu parasyt rolleyes.gif tikiuos viskas bus gerai tongue.gif wink_3.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
isivaizduojate, Femodenas man is tikruju padejo. Jis isgelbejo mano atostogas smile.gif Taigi, menesines pavyko atitolinti kazkur 2 savaitem. thumbup.gif

Jokiu salutiniu poveikiu nebuvo...Tai nereiskia, kad as patariu visoms taip daryt (juk aisku, kad nesveika), bet kai padetis kritine - tai nebloga iseitis. thumbup.gif
Atsakyti
Bet kuris KT- jei nenustoji ju gerti t.y. iskart po vienos pakuotes pradedi kita- tikrai paildoma menesi neturi menesiniu thumbup.gif isbandytas reikalas-tik reik tableciu nepamirsti gerti...
Atsakyti
Na sveikos smile.gif
Man ir viskas labai gerai pavyko thumbup.gif ir nebuvo jokiu sveikatos slubavimu tongue.gif tad... rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Patarkit prasau ka reikia daryti kad veliau ivyktu menesines? mirksiukas.gif [COLOR=blue]
Atsakyti
aš tai valgydavau daug citrinų, bet daug, yra padeję ir dar kartšo0j vonioj nesimaudyk ar pirty, tada procesą tik pagreitinsi. Na turbūt reik daug C vitmino valgyt, nebutinai citrinų
Atsakyti
aciu uz patarima musyte nes man labai svarbu thumbup.gif
Atsakyti
nu ir pavėluos gal kokia viena dviem dienom, bet ne daugiau tongue.gif
Atsakyti
O tai kokia nauda is to,kad bus veliau?Va jei isvis isnyktu,tai butu thumbup.gif ypac vasara doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lineba @ 2005 06 25, 12:13)
Va jei isvis isnyktu,tai butu thumbup.gif ypac vasara doh.gif  ax.gif


Nuo šito tik vyrai gydo, ir tik 9 mėnesiams biggrin.gif
Įdomu, kam reikia, kad mėnnesinės vėluotų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 06 25, 13:21)
Nuo šito tik vyrai gydo, ir tik 9 mėnesiams biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O kartais labai reikia, kad jos vėluotų. Pavyzdžiui, kai važiuoji į turkiją rolleyes.gif Per tokius karščius vaziotis su mėnesinėm yra daugiau nei nemalonu. Plius, kai dar tiek vandens procedūrų nusimato
Atsakyti