Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atitolinti mėnesines?

arba vartoti kontraceptinas tab. ir pakuote nustoti gerti biksi veliau nei nurodoma, tada tiek dieneliu ir turetu paveluoti.. bet cia naudociausi tik butinais atvejais, sakykim nenoriu per savo vestuves sirgti mmm, tai butu galima uzlaikyti keliomis dienomis ax.gif
tik jokiu budu tuo nepiktnaudziauti schmoll.gif
Atsakyti
reikia kad veluotu nes isvaziuojam i Danija tai zinot kaip blogai kelioneje toks dalykas. vacation1.gif vacation1.gif vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(lineba @ 2005 06 25, 13:13)
O tai kokia nauda is to,kad bus veliau?Va jei isvis isnyktu,tai butu thumbup.gif ypac vasara doh.gif  ax.gif


Aha. O kai isnyksta ir prasideda kitos del to problemos, tai norim, kad jos butu biggrin.gif
Atsakyti
man geriau nestumas nei menesines soske.gif
Atsakyti
o gal tokiu atveju lengviau butu mmm pagreitinti g.gif tada tikrai vaziuoji sau be baimes mirksiukas.gif o paankstinti kiek zinau tikrai yra daug daugiau budu ax.gif karstos vonios,pirtys ir t.t.
Atsakyti
As irgi esu girdejusi, kad jei citrinas valgai, bus veliau, nu gal keliom dienom, o jei nori, kad jos butu greiciau, tai karstoj vonioj vis pagulet.
Atsakyti
su mielu noru pastociau bet man dar negalima nes neseniai persileidau labai noriu savo vaiku ir laukiu kada galesiu. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguole 25 @ 2005 06 25, 17:35)
As irgi esu girdejusi, kad jei citrinas valgai, bus veliau, nu gal keliom dienom, o jei nori, kad jos butu greiciau, tai karstoj vonioj vis pagulet.


Pagreitinti - svogūnų lukštų nuovirą gerti, kojas karštai (labai karštai unsure.gif ) pakaitinti, konjako 100g su karšta arbata , rimta mankšta pilvo presui ar geras smileysex.gif ax.gif
Užtempti - citrinų, greipfrutų sultys (natūralios), vitamino C tablečių pagerti arba nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 06 25, 15:30)
Aha. O kai isnyksta ir prasideda kitos del to problemos, tai norim, kad jos butu biggrin.gif


Bet kai jau atsiranda,tada vel uzeina noras,kad pranyktu doh.gif
Atsakyti
http://metric_rodim_ru/
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2005 06 25, 21:22)


O tai čia prie ko blink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 06 25, 20:27)
O tai čia prie ko  blink.gif  ax.gif


Turbūt bandė liniuotę įsidėti ax.gif
Atsakyti