Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Skaičiau skaičiau ir ankstesnes temas, bet nesupratau iki galo, kokias gėles dar be tulpių galima pasodint šiuo metu, labai noriu kitąmet žiedų sulaukt, bet lauko žolynuose dar žalia.
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2006 10 09, 13:27)
Skaičiau skaičiau ir ankstesnes temas, bet nesupratau iki galo, kokias gėles dar be tulpių  galima pasodint šiuo metu, labai noriu kitąmet žiedų sulaukt, bet lauko žolynuose dar žalia.

praktiškai visas svogūnines: hiacintai, tulpės, scylės, snieguolės, krokai ir t.t. Šiuo metu prekybos centruose ir prekiauja tokiomis, kurios tinkamos sodinti dabar kitų metų pavasario žydėjimui.
jei jautiesi visiška naujoke šioje srityje pasidairyk prekybos centruose yra toks žurnalas, atrodo pavadinimas kažkos panašus "Drąsios svogūninių gėlių idėjos". ten ir patarimų kaip ką derinti ir kaip sodinti rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
aciuks.gif
Jei žemė šiek tiek su smėliu maišyta, kuo dar ją papildyt, gal durpių pamaišyt? Didelio ploto neauginsiu, simboliškai.
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2006 10 09, 13:43)
aciuks.gif
Jei žemė šiek tiek su smėliu maišyta, kuo dar ją papildyt, gal durpių pamaišyt? Didelio ploto neauginsiu, simboliškai.

gali ir durpinio substrato pamaišyti arba kompostinės žemės nusipirkti ir pamaišyti jei nedaug sodinsi
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 09, 12:34)
praktiškai visas svogūnines: hiacintai, tulpės, scylės, snieguolės, krokai ir t.t. Šiuo metu prekybos centruose ir prekiauja tokiomis, kurios tinkamos sodinti dabar kitų metų pavasario žydėjimui.
jei jautiesi visiška naujoke šioje srityje pasidairyk prekybos centruose yra toks žurnalas, atrodo pavadinimas kažkos panašus "Drąsios svogūninių gėlių idėjos". ten ir patarimų kaip ką derinti ir kaip sodinti rasi mirksiukas.gif


Aš po parduotuves gėlių žvalgiausi svogūninių, tai nusipirkau lelijų. Spalva ale rožinė wub.gif Mačiau ir morkavos spalvos. Tik kaži ar tokių spalvų ir išdygtų g.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu dar kartą paklausti, ar kuri nors auginate Argentinines kortaderijas?
Jei taip, tai pasidalinkite patirtimi. Man svarbiausia, kaip jos žiemoja g.gif .

Ačiū visoms, patarusioms, kaip įdėti foto 4u.gif .
Kažkada kalbėjom apie tujų karpymą. Tai štai, manoji iškankinta, iškarpyta vakarinė tuja, kurią kaip medelyne patarė, taip "darkyti" galima:
user posted image

Įdomu, ar ji esupyko, ir ar gerai peržiemos g.gif
Atsakyti
Mes tai dar pasisodinom gilscia kadagi, ozeksni ir kauleni smile.gif

Kas liecia lelijas, tai man visad graziu spalvu uzauga. Tik va kad jos neziemoja lauke sad.gif Daug cackintis...
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2006 10 10, 00:55)
Mes tai dar pasisodinom gilscia kadagi, ozeksni ir kauleni  smile.gif

Kas liecia lelijas, tai man visad graziu spalvu uzauga. Tik va kad jos neziemoja lauke sad.gif Daug cackintis...



Žiemoja lelijos ir vargo nemato. Net rytų lelijos pas mane sėkmingai praeitą žiemą atlaikė. O vat kauleniai iššalo - ir paprastas, ir skiepytas ant kamieno.

Pasigirkit, ką dar pasisodinot, pasidalinsim patirtimi. Aš pasisodinau bugienį (Ilex ferox argentea) (nemoku blush2.gif nuorodų įkelt ir parodyt). Gal kas auginat, kaip sekasi?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2006 10 09, 23:55)
Mes tai dar pasisodinom gilscia kadagi, ozeksni ir kauleni  smile.gif

Kas liecia lelijas, tai man visad graziu spalvu uzauga. Tik va kad jos neziemoja lauke sad.gif Daug cackintis...


Kaip ir Vilioja parašė, lelijos tikrai žiemoja mirksiukas.gif Ir ko puikiausiai. Turim kelias sode lelijas, paprastas, kurios gal jau kokius penktus metus nebuvo judinamos iš vietos blush2.gif O va tik tas, kurias nusipirkau, yra neatsparios pavasarinėms šalnoms. Juk Olandiškos, netokios tikriausiai ir atsparios biggrin.gif Gal reikės apdengt, ar ką jei pavasarį koks šaltukas spustels? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 10 10, 10:05)
Gal reikės apdengt, ar ką jei pavasarį koks šaltukas spustels?  unsure.gif



Niekada nedengiu, ir viskas OK. Pirkau pora svogūnų pas tokį Giedrių Rumę(gal esate girdėję, jis labai svogūninėm užsiima), tai ir jis sakė, kad lelijos - piktžolės, net pievoj auga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 10 10, 08:47)
Žiemoja lelijos ir vargo nemato. Net rytų lelijos pas mane sėkmingai praeitą žiemą atlaikė. O vat kauleniai iššalo - ir paprastas, ir skiepytas ant kamieno.
 
Pasigirkit, ką dar pasisodinot, pasidalinsim patirtimi. Aš pasisodinau bugienį  (Ilex ferox argentea)  (nemoku  blush2.gif nuorodų įkelt ir parodyt). Gal kas auginat, kaip sekasi?



pas mane pernai du bugieniai iššalo, nors ir uždengti buvo verysad.gif
Atsakyti
labai patinka vazonai pilni žydinčių svogūninių gėlių wub.gif
pasodinau į nemažą vazoną gal 10 tulpių svogūnėlių ir pagal žurnaluose rastas rekomendacijas įkasiau darže su vazonu. Pavasarį trauksiu į dienos šviesą ir žadinsiu, kad papuošti namo prieigas pilna kupeta žiedų ax.gif
Atsakyti