Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(nengamo @ 2007 02 27, 09:52)
Nu kokios gražios nuotraukos bigsmile.gif  Man irgi širdis apsalo žiūrint bigsmile.gif  Taip pasiilgau vasaros wub.gif

Mergytės,vėl labai reikia jūsų patarimo ax.gif  Vakar gavau dovanų dvi rožes. Viena paprasta,kita vijoklinė. Parvežė iš vokietijos,ten šilta jau,tai žmonės perka ir iškart sodina. O ką man daryt? Pumpurėliai jau žali pas jas,bijau kad nenumirtų unsure.gif Gal reikia bandyt į vazonėlius kišt? Jos gražiai įpakuotos,šaknytės tarsi siūlais kokiais apsuktos,bet bijau kad nesudžiūtų unsure.gif Padėkit,prašau 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Sodink į vazonėlius. Aš pernai taip dariau, kai iš Florexlit gavau siuntinį kovo mėn. Kai atšilo, persodinau į gėlyną.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 02 27, 11:43)
jei jau įvertinai kad šitas vienas iš tinkamiausių, tai belieka gerai pasidomėti jų veislėmis, išsirinkti tikėtinai greičiausiai augantį, sodinant iškasti gerą duobę ir pripilti geros žemės, paskui patręšti per sezoną vieną kitą kartą ir turėsi tai ko nori.

man botanikos sode sake, kad sausmedi tresti reikia iki rugpjucio, o tada nustot, kad sustipretu ugliai iki zimos, nes kitaip issala.

Ju-Ju
jeigu tinka geltonas/oranzinis (anksciau rasiau) labai greit augantis, galiu pasidalint (jei gerai perziemos)
Atsakyti
Idomu kada prades vezti i PC augalus sodinimui lauke? Kiek prisisodinau, tai visai neblogai jie pas mane auga.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 02 26, 19:23)
Man tai Vilniaus zalumos geriausios.

Man irgi drinks_cheers.gif
ir dar nuperku ir įmaišau ZeoVit (Vilniuje prekiauja Žalias Centras) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2007 02 27, 13:26)
Sodink į vazonėlius. Aš pernai taip dariau, kai iš Florexlit gavau siuntinį kovo mėn. Kai atšilo, persodinau į gėlyną.

Nu reiks ir man taip daryt tada g.gif Tikiuos nebus sausa ir karšta joms pas mane ant palangės g.gif

Atidariau mums naujus namučius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 02 27, 14:03)
Man irgi  drinks_cheers.gif
ir dar nuperku ir įmaišau ZeoVit (Vilniuje prekiauja Žalias Centras)  thumbup.gif

o kas tas ZeoVit? ax.gif
aš tai šiemet nusipirkau daug kur išgirtų ilgo veikimo trąšų Osmocote, sakau gėles persodindama arba laukui lovelius ruošdama pabandysiu jų įmaišyti ir žiūrėsiu kas gausis

P.S. temą baiginėjam, paskui neiblaškykit visos, paieškokit, mačiau jau kažkuri naują vakar spėjusi atidaryti, susitiksim ten mirksiukas.gif uups, nu ir greitos, nengamo dar vieną paskubėjo atidaryti, gal moderatoriai užmatys pratrins, nes per daug jau tų naujų temų gausis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 27 vasario 2007 - 13:37
Dėkoju, merginos, už komplimentus mano kvietkom 4u.gif
Jau tikrai norisi tos šilumos ir žalumos. Puodynės mano tikrai senos, nevisos sveikos... kaiptik nugriovėm seną kluoną, tai visokių tokių daikčiukų radom.
Galima visko prisigalvoti, tik noro reikia biggrin.gif Aš jau šiemet siautėsiu, nes teks po statybų kiemą susitvarkyti.
Vaidusiuke, tu pačią šuns voljero tvora nori apželdint? Na, jei pas tave jis o ne ji tai bus sunku kanors dekoratyvaus išlaikyti, nes, pati supranti, betkas nugels nuo kilnojamu koju smile.gif
Žinot, nusipirkau durnaropiu sėklų. Rašo, kad reikia parą pamirkinti prieš sėjant. Pamirko, bet ružavųjų nei viena sėklytė nenuskendo (baltų nuskendo). Bus kažin kas iš tu seklų? g.gif Ir daiginimo temperatūra rašo, kad turi būti apie +25
Nejaugi jos jau tokios lepūnėlės?
Mirštu, kaip aš jų noriu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 02 27, 14:31)
P.S. temą baiginėjam, paskui neiblaškykit visos, paieškokit, mačiau jau kažkuri naują vakar spėjusi atidaryti, susitiksim ten mirksiukas.gif uups, nu ir greitos, nengamo dar vieną paskubėjo atidaryti, gal moderatoriai užmatys pratrins, nes per daug jau tų naujų temų gausis tongue.gif

Ups unsure.gif Norėjau kaip geriau rolleyes.gif ax.gif Tai kur tada eisim?
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 02 27, 14:42)
Ups unsure.gif Norėjau kaip geriau rolleyes.gif  ax.gif Tai kur tada eisim?

nugi galim ir pas tave - tu arčiau lotuliukas.gif
parašiau Agai až, kad pratrintų vieną tuščią smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 02 27, 14:44)
nugi galim ir pas tave - tu arčiau lotuliukas.gif
parašiau Agai až, kad pratrintų vieną tuščią smile.gif

4u.gif Nepastebėjau naujos temos cool.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti