Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Rūta"

taigi ir man iskilo tokia beda kai ateina metas vesti savo atzala i darzeli gyvenu simonaitytes g.tad kuri darzeli rekomeduotumet labai prasau patarkit.beje ar i darzeli priima tik nuo rugsejo?mano mazyliui sausio men bus metai ar galesiu ji nuo sausio leisti i darzeli? g.gif
Atsakyti
QUOTE(c-thrus @ 2006 10 06, 08:57)
taigi ir man iskilo tokia beda kai ateina metas vesti savo atzala i darzeli gyvenu simonaitytes g.tad kuri darzeli rekomeduotumet labai prasau patarkit.beje ar i darzeli priima tik nuo rugsejo?mano mazyliui sausio men bus metai ar galesiu ji nuo sausio leisti i darzeli? g.gif

Mes irgi gyvename Simonaitytės g., taip pasirinkome "Volungėlę", kuri irgi yra šioje gatvėje. Nuo kada galėsi leisti savo vaikiuką nežinau, bet užsirašyti patariu kuo anksčiau, kad po to problemų nekiltų smile.gif
Atsakyti
Metukų mažiui net ir rudenį vietą gauti labai sunku, tad pasiruošk ne vieną lopšiuką patikrinti. mirksiukas.gif O jei bent menkiausią galimybę turi, palik dar vaikutį namie bent pusmetukui - per mažas toks vaikutis lopšeliui, oi per mažas...
Atsakyti
as tai puikiai suprantu taciau nera kitos iseities reikia eiti dirbti nes vos gala su galu sudriam verysad.gif
Atsakyti
"Ruta" darzelis schmoll.gif nepatarciau vesti ten ypac toki mazuliuka unsure.gif teko man ten vesti savaja kai buvo 1,7 ir paciai atlikineti praktika doh.gif baisu..man buvo baisu....
Atsakyti
aciu uz patarima as irgi nekokios nuomones apie si darzeli mat jis man po langais ir kieme vaikams jokiu pramogu schmoll.gif
Atsakyti
c-thrus pervesk pinigus už kelnes !!!!!!!!!
Atsakyti
sveikos mamytės, mano dukrytei dabar metukai ir 9 mėnesiukai tuoj bus, ji lanko Klaipėdos "Rūtą", grypę "Ančiukai" wub.gif lopšiuką lanko nuo metukų ir vieno mėnesiuko, jai ten laaaabai patinka wub.gif bigsmile.gif
gal kas dar ten lankote mirksiukas.gif
Atsakyti
as ten noriu vest, bet sako vietu dabar ten nera. nepriima musu sad.gif mad.gif
Atsakyti
sveikutes,butu tikrai smagu paplepeti su mamom kuriu vaikai lanko si darzeli (RUTA),mes tik dabar pradejome ji lankyti,siaip pats darzas tai skurdus atrodo,remonto juodai reikia,bet aukletoja pas kuria pakliuvom labai patiko thumbup.gif thumbup.gif bent jau pirmas ispudis toks ax.gif gal kas galetu daugiau papasakoti ar pasidalinti patirtimi smile.gif smile.gif
Atsakyti
gyvenu salia darzelio Ruta, ten baigiau pirma klase. bet nieko gero apie ta darzeli negaliu pasakyt g.gif
Atsakyti
girdejau kad kazkoks naujas istatymas yra,kad jei darzelis priklauso pagal gyvenama vieta,tai privalo priimti smile.gif
Atsakyti