Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Rūta"

Labas 4u.gif Anandita taigi mūsų vaikai į vieną grupę eina ax.gif siaip faina butų susipažinti su mamytėm kurios čia aplink darželį gyvena smile.gif kas nori paplepėti skaipas mano leilute3288, darbe skaipas nomilit11 smile.gif
Atsakyti
Na taip mano abu vaikai ten lanko, nu ka galiu pasakyti ubagynas juodas, nezinau ka lauke vaikam ten veikt reiketu, ir isvis ten vedejai laikas i pencija, kol ta sedes toj kedej tol darzelyje padetis nepageres man rodos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilla @ 2007 11 01, 22:23)
Na taip mano abu vaikai ten lanko, nu ka galiu pasakyti ubagynas juodas, nezinau ka lauke vaikam ten veikt reiketu, ir isvis ten vedejai laikas  i pencija, kol ta sedes toj kedej tol darzelyje padetis nepageres man rodos  g.gif

labutis 4u.gif
na kad vedejai laikas i pencija tai drinks_cheers.gif kiti darzeliai tikrai tokie susitvarke ir atremontuoti ir langai pakeisti,o musiskis tai doh.gif baisus,bet ka darysi kad arti namu,tai visai patogu ax.gif
Atsakyti
Toj Rutoj tokia Rasa aukletoja dirba, nu neduok dieve pas ja vaikui pakliuti, kokiais graziais zodziais su maziukais kalbedavo, koks elgesys siaubas, jei cia pavardinciau jos grazius zodelius turbut zado netektumet, ir kaip ja laiko tam darzelyje, turbut su vedeja labai geros drauges. Norejom ir iki svietimo eiti, bet vedeja uzglaiste, o bereikalo kad nejom, jei pradejom reikejo iki galo, toks zmogus su vaikais dirbti negali jokiu budu. Ji man rodos tiesiog neapkencia vaiku, ir dar keikias prie ju vadina juos visokiais graziais zodeliais, kaip prisimenu tai siurpa kelia, kaip mano vaikas puse metu ja kente. O as vis nesuprasdavau kodel jis sitaip baisiausiai verkia ir nenori eiti, dabar jau aisku del ko.Jei ne viena mama po siai dienai butume nezinojus ka su musu vaikais daro. Kai pasikeite aukletoja iskart vaikas su noru ten keliavo.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2006 10 09, 09:42)
"Ruta" darzelis schmoll.gif nepatarciau vesti ten ypac toki mazuliuka unsure.gif teko man ten vesti savaja kai buvo 1,7 ir paciai atlikineti praktika doh.gif baisu..man buvo baisu....



Nusisneki, nuosirdesniu zmoniu ne viename darzelyje dar nesutikau, vaikas nenori iseiti, auklewtojos (bent jau musu grupeje) nuostabios , bet maciau, kad ten yra tokia viena auksta sviesiais plaukais ragana, dirbanti lopselyje, istisai klykia ant vaiku, kai vejai stugauja veda i lauka doh.gif , o musiskes NUOSTABIOS thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kitais metais ruosiames pradeti lankyti lopseli Rutoje. Bet neseniai teko isgirsti atsiliepimu apie Ruta, kad vaikuciams truksta veiklos, uzsiemimu, nepakankama ugdymo veikla. Noriu paklausti mamyciu, kuriu vaikuciai lanko si lopseli darzeli, ar tikrai taip,ar esat patenkintos? Ar vaikuciai noriai eina?
Atsakyti
QUOTE(jurjurga @ 2007 12 10, 17:11)
Sveikos,
Kitais metais ruosiames pradeti lankyti lopseli Rutoje. Bet neseniai teko isgirsti atsiliepimu apie Ruta, kad vaikuciams truksta veiklos, uzsiemimu, nepakankama ugdymo veikla. Noriu paklausti mamyciu, kuriu vaikuciai lanko si lopseli darzeli, ar tikrai taip,ar esat patenkintos? Ar vaikuciai noriai eina?


Sveikute,nezinau kaip kitosegrupese,bet musu grupes vaikai nenori eiti i namus blush2.gif .Persasi isvada:arba tevai labai blogi,arba aukletojos labai geros g.gif Manau,kad antras variantas.
Del veiklos ir ugdymo...nu ka as zinau kaip darzelyje, bet lopselyje tai net labai jie lavinami thumbup.gif
Asmeniskai as labai patenkinta !
Atsakyti
QUOTE(nendre1982 @ 2007 12 13, 23:32)
Sveikute,nezinau kaip kitosegrupese,bet musu grupes vaikai nenori eiti i namus  blush2.gif  .Persasi isvada:arba tevai labai blogi,arba aukletojos labai geros  g.gif  Manau,kad antras variantas.
Del veiklos ir ugdymo...nu ka as zinau  kaip darzelyje, bet lopselyje  tai net labai jie lavinami thumbup.gif
Asmeniskai as labai patenkinta !

Aciu parasiusiai Nendrei1982. Smagu girdeti tokius atsiliepimus!
Atsakyti
Aš jau antrą vaiką į RŪTĄ vedu ir pritariu tai nuomuonei, kad LABAAAII priklauso nuo aukletojų. Vyresnelis is pradžiu igri vargdavo kol aukletojos nepasikeitė, o mažajam iš karto pasisekė, viena auklėtoja tikrai nuostabi, kitai - didelių priekaištų irgi neturiu, tik auklytės pastoviai keiciasi... Dėl darželio būklės - manau, bent langus galėtu pakeisti, toks baisumas! Bet matyt pinigų niekaip neissikovoja is savivaldybės.
Atsakyti
kitais metais zadu leist mazyle i si darzeli mum db 3men bus uz 2dienu....
kas kitais metais zada lankyti si darzeli...nes as pati netoli gyvenu siauliu gatveje
Atsakyti
Sveikos, mielos mamos. smile.gif

Mano abi dukros lanko lopšelį/darželį "Rūta". Esame patenkinti visi. Vyresnėlė keliauja jau į paruošiamąją grupę "Boružėlės", o vidurinėlė pakeitė sesers vietą darželio grupėje "Peledžiukai". Pirmiau su vyresnėle buvo bėdų, nes jai nepatiko viena auklėtoja, bet tai buvo mūsų bėda, nes vaikas išrankus. Dabar į tą pačią grupę einanti vidurinėlė negali atsidžiaugti antipatiją vyresnėlei kėlusia auklėtoja. Tad ir nuo vaiko priklauso ar jam patiks auklėtoja ar ne. Šiaip esame patenkinti darželiu. Ir ugdymo priemonių netrūksta tikrai ir užimtumą vaikai turi. Ne kartą ėjau specialiai pasižiūrėti dienos metu, kuo užsiima vaikai, kaip elgiasi auklėtojos. Patyliukais įslinkdavau į grupę ir pasiklausydavau, o paskui užeidavau. Visada vaikai būdavo užimti veikla, auklėtojos su jais užsiima tikrai. Maistas taip pat gana skanus, ne kartą mane kvietė papietauti, papusryčiauti drauge su vaikais, kad įvertinti maistą. Tikrai nenusivyliau, o ir vidurinėlė džiaugiasi jai patinkančiu maistu. Vyresnėlė išranki maistui - tai jai kiek sunkiau, bet auklėtoja su šeimininkėle visada pasirūpina, kad ji neliktų alkana.
Ir vedėja šauni, negaliu ja skųstis. Visada maloniai pasikalbam, gaunam reikiamos iformacijos. Ir kas mane stebina, kad ji atsimena mano ir mano vyro vardus, mūsų vaikų vardus, net ir to darželio nelankantį sūnų visada pakalbina vardu. wub.gif Pradžioje, kai tik vyresnėlė pradėjo lankyti darželį, buvau skeptiškai to darželio atžvilgiu nusiteikusi, bet dabar esame tikrai patenkinti ir drąsiai rekomenduojame ir kitiems, kurie neieško vaikui prabangos, o gerai leidžiamo laiko, šaunių auklėtojų ir rūpetingumo.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Na as savaja mergaite jau pradejau vesti i lopseli "Ruta". Kol kas dar verkiam ir tik kelias dienas isbuvo iki pietu, aukletojos skambina, kad pasiimciau anksciau. Bet as susidariau labai negera nuomone. Viena aukletoja esu patenkinta ir nieko daug negaliu sakyt, bet kita is vis su vaikais neuzsiima. Kiek ateini, tiek sedi ant minksto kampo. Jei atvedei verkianti vaika, taip jis ir verks, nebent ant ranku paiims, bet maniske neprisileidzia. Vaiku nesudomina jokia veikla, zaidimais ar pan, kad nors kiek jie pasimirstu. Auklyte is vis susiraukusi, girdejau, kad ir rekauja ant tu mazuliuku ir siaip jokio svelnumo vaikuciams. O manoji dar trecia diena perejusi duoda su viena rankute sau per kita rankute ir sako "taip teta dare" verysad.gif . Kiek issiaiskinau, nenorejo pamperio keistis, o mes ju namie nebededam, o ten liepe det, tipo is pradziu vis tiek ji nesiprasys ant puoduko. Net nezinau kaip bus toliau, ir taip sunku tom pirmom dienom, o dar sitokie dalykai...
Ka patartumet, mamytes, daryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurjurga: 29 rugsėjo 2008 - 15:19