Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Rūta"

sveikos,
mes isejom is sito darzelio ir pradejom lankyti kita. Ten atmosfera visai kitokia, labai esu patenkinta ir dziaugiuosi. Viskas priklauso nuo aukletoju ir auklytes, gerai, jei iskart geros papuola.
Atsakyti
QUOTE(jurjurga @ 2008 09 29, 15:16)
Sveikos mamytes,
Na as savaja mergaite jau pradejau vesti i lopseli "Ruta". Kol kas dar verkiam ir tik kelias dienas isbuvo iki pietu, aukletojos skambina, kad pasiimciau anksciau. Bet as susidariau labai negera nuomone. Viena aukletoja esu patenkinta ir nieko daug negaliu sakyt, bet kita is vis su vaikais neuzsiima. Kiek ateini, tiek sedi ant minksto kampo. Jei atvedei verkianti vaika, taip jis ir verks, nebent ant ranku paiims, bet maniske neprisileidzia. Vaiku nesudomina jokia veikla, zaidimais ar pan, kad nors kiek jie pasimirstu. Auklyte is vis susiraukusi, girdejau, kad ir rekauja ant tu mazuliuku ir siaip jokio svelnumo vaikuciams. O manoji dar trecia diena perejusi duoda su viena rankute sau per kita rankute ir sako "taip teta dare"  verysad.gif . Kiek issiaiskinau, nenorejo pamperio keistis, o mes ju namie nebededam, o ten liepe det, tipo is pradziu vis tiek ji nesiprasys ant puoduko. Net nezinau kaip bus toliau, ir taip sunku tom pirmom dienom, o dar sitokie dalykai...
Ka patartumet, mamytes, daryt?


O kurią grupę lankė Tavo pupa? g.gif
Atsakyti
Ilindau pasiskaitinet apie Ruta, tai ir savojo bernuzelio grupioku mamytes radau smile.gif
As nieko blogo negaliu pasakyt apie darziuka. Mazius su noru keliauja i darziuka.
Atsakyti
mes irgi lankome "Ruta" ir manau visai nesvarbu apie koki darzeli kalbesim,viskas priklauso nuo konkrecios grupes ir aukletoju mirksiukas.gif mes patenkinti savo aukletojomis,vaikas eina noriai,kazkokiu didesniu bedu nebuvo,o jei kas ir nepatiko tai atvirai issiaiskinom ir tvarka mirksiukas.gif veiklos vaikams manau tikrai pakanka,be to man labai patinka,kad vaikai daznai eina i lauka mirksiukas.gif aisku darzeliui tikrai reiktu remonto,bet cia jau savivaldybes problema ir kiek zinau "Ruta" laukia savo eiles,kuri ateiti turetu 2010 metais smile.gif
o kaip pavyzdi galeciau pasakyt apie "Volungele",rodos toks isgirtas ir net prestiziniu vadinamas darzelis,o va drauge veda ten savo maziu ir kuo toliau tuo labiau yra nepatenkinta ir net galvoja apie kita darzeli,nes vel gi viskas priklauso nuo aukletoju,kurios drauges vaiko grupeje daznai tevu uztinkamos kojas ant stalo susidejusios doh.gif ir per visus metus vaikai i lauka buvo iseje vos keleta kartu...vat ir "prestizinis" darzelis...
taigi mielosios,viskas priklauso nuo aukletoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2008 11 22, 22:20)
mes irgi lankome "Ruta" ir manau visai nesvarbu apie koki darzeli kalbesim,viskas priklauso nuo konkrecios grupes ir aukletoju  mirksiukas.gif  mes patenkinti savo aukletojomis,vaikas eina noriai,kazkokiu didesniu bedu nebuvo,o jei kas ir nepatiko tai atvirai issiaiskinom ir tvarka  mirksiukas.gif  veiklos vaikams manau tikrai pakanka,be to man labai patinka,kad vaikai daznai eina i lauka  mirksiukas.gif  aisku darzeliui tikrai reiktu remonto,bet cia jau savivaldybes problema ir kiek zinau "Ruta" laukia savo eiles,kuri ateiti turetu 2010 metais  smile.gif
o kaip pavyzdi galeciau pasakyt apie "Volungele",rodos toks isgirtas ir net prestiziniu vadinamas darzelis,o va drauge veda ten savo maziu ir kuo toliau tuo labiau yra nepatenkinta ir net galvoja apie kita darzeli,nes vel gi viskas priklauso nuo aukletoju,kurios drauges vaiko grupeje daznai tevu uztinkamos kojas ant stalo susidejusios  doh.gif  ir per visus metus vaikai i lauka buvo iseje vos keleta kartu...vat ir "prestizinis" darzelis...
taigi mielosios,viskas priklauso nuo aukletoju  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2008 09 28, 13:17)
Sveikos, mielos mamos. smile.gif

Mano abi dukros lanko lopšelį/darželį "Rūta". Esame patenkinti visi. Vyresnėlė keliauja jau į paruošiamąją grupę "Boružėlės", o vidurinėlė pakeitė sesers vietą darželio grupėje "Peledžiukai".


dabar as galvoju ar kartais mano mazojo grupe ne Peledziuku g.gif reiks pasitikslin pavadinima kai pasveiksim smile.gif jei ta pati tai musu vaikai i viena grupe eina smile.gif
Atsakyti
Leilla, tavo mazasis pas peledziukus eina, kaip ir manasis, ir Lexanos mergyte smile.gif Mano bernuzelis eilini karta serga, jauciu, is grupes pats didziausias sirgalinis yra.
Atsakyti
mano dicke eina taip pat i si darzeli,jau treti metai ir esu patenkinta, tiek lopsi, tiek darze dabar aukletojos ir auklytes superines thumbup.gif o kad karstykliu kieme ner,tai net ir dziaugiuos,nes maniske labai aktyvi ir staigi,tad nespetu guzus rinkti biggrin.gif svarbiausia,kad aukletojos moka juos uzimti,kad noriai vaiks i darza eina ir sako,kad myliu aukletojas,tai man daugiau ir nieko nereik thumbup.gif pamokint pamokina, veiklos ivairios sugalvoja,tad viskas thumbup.gif beje, mes lankom Azuoliuku grupe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2008 11 23, 13:57)
Leilla, tavo mazasis pas peledziukus eina, kaip ir manasis, ir Lexanos mergyte smile.gif Mano bernuzelis eilini karta serga, jauciu, is grupes pats didziausias sirgalinis yra.


kaip vardai jusi vaikiuku ?

mes tai eilini karta irgi sergam, nuo rudens esam eje gal 3 savaites tik doh.gif
Atsakyti
taigi mamos, as kaip ir gerai zinau apie sita darzeli. jeigu vaikui ar jums nepatinka grupe, eikite i kita grupe,paprasykit graziai vedejos, manau tikrai taip pades smile.gif yra tokios aukletojos kad super isaukleja, niekad nesedi vietoje.. sekmes! smile.gif
Atsakyti
Leilla, maniskis Ainius yra smile.gif Mes 2 savaites darze, 2 namie sergam.
Peledziuku aukletojos uzsiima su vaikais, bent kol kas neturiu nusiskundimu.
Atsakyti
mamytes pasakykite kuri grupe lopseliu geriausios aukletojos nes mes va vasario-kovomen jau eisim i si darzeli,maniskei bus 1m10men
Atsakyti