Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Rūta"

Visdelto surado musu dickiui vietos direktore. Papuolem i drugeliu grupe. Kaip suprantu tai 5-6 metu vaiku grupe. Manasis tik bus 4, tai galvoju kaip jam seksis su didesniais vaikais. Jam tai patinka didesni vaikai biggrin.gif , Bet ar ji priims i savo kompanija didesni vaikai doh.gif
Gal kas gali parasyti kokiu atsiliepimu apie sia grupe?
Atsakyti
QUOTE(rasiukas3 @ 2012 08 18, 13:02)
Visdelto surado musu dickiui vietos direktore. Papuolem i drugeliu grupe. Kaip suprantu tai 5-6 metu vaiku grupe. Manasis tik bus 4, tai galvoju kaip jam seksis su didesniais vaikais. Jam tai patinka didesni vaikai  biggrin.gif , Bet ar ji priims i savo kompanija didesni vaikai  doh.gif
Gal kas gali parasyti kokiu atsiliepimu apie sia grupe?

na va, tai pas per mazus papuolat, tai pas vyresnius smile.gif o mes po emigraciju grizom ir buvom taip pat su klaustuku, birzeli sake, kad jei ras vietos tik vel pas lopselinukus, jau buvau su tuo susitaikiusi, maniskiui liepa 3m sukako, bet, kai kartu nuejom pas direktore ir ji pamate mano dicki - rado vieta ir darzelio grupej, o i kuria pakliusim suzinosiu kita savaite, kai nesim is gydytojos pazyma, nes nuo 27d bandysim pradet lankyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2012 08 19, 00:38)
na va, tai pas per mazus papuolat, tai pas vyresnius smile.gif o mes po emigraciju grizom ir buvom taip pat su klaustuku, birzeli sake, kad jei ras vietos tik vel pas lopselinukus, jau buvau su tuo susitaikiusi, maniskiui liepa 3m sukako, bet, kai kartu nuejom pas direktore ir ji pamate mano dicki - rado vieta ir darzelio grupej, o i kuria pakliusim suzinosiu kita savaite, kai nesim is gydytojos pazyma, nes nuo 27d bandysim pradet lankyt smile.gif


Aisku, kad geriau su bendraamziais 4u.gif Nes ka 3 metu vaikui veikti su vaikais kurie nuo 1-2, nu dvieju su trupuciu. Mes kai buvom papuole tai net pati aukletoja sake, kad nera gerai su mazesniais vaikais eiti tokiems vaikams, nes "sumazeja". O ir uzsiemimai didesniems vaikams yra visai kitokie.

O mes ziuresim jei jau labai nepritaps prie tu vyresniu tai tada jau galvosim ka daryti g.gif . Siaip tai jis pas mus drasus, greitai prisitrina i draugus pas kitus vaikus thumbup.gif

O del sarasu tai jau jie sudaryti. Sia savaite buvau nuejusi pasirasyti sutarties ir suzinojau kur mano vaikiai papuole.
Atsakyti
QUOTE(rasiukas3 @ 2012 08 19, 13:41)
Aisku, kad geriau su bendraamziais  4u.gif Nes ka 3 metu vaikui veikti su vaikais kurie nuo 1-2, nu dvieju su trupuciu. Mes kai buvom papuole tai net pati aukletoja sake, kad nera gerai su mazesniais vaikais eiti tokiems vaikams, nes "sumazeja". O ir uzsiemimai didesniems vaikams yra visai kitokie.

O mes ziuresim jei jau labai nepritaps prie tu vyresniu tai tada jau galvosim ka daryti  g.gif . Siaip tai jis pas mus drasus, greitai prisitrina i draugus pas kitus vaikus  thumbup.gif

O del sarasu tai jau jie sudaryti. Sia savaite buvau nuejusi pasirasyti sutarties ir suzinojau kur mano vaikiai papuole.

ir mes papuolem pas vyresnius, maniskiui katik 3 m suejo, o papuolem i Papartelius, db paziurejau, kad ten 4-5m amziaus vaikuciai ... gal turit kas atsiliepimu apie sia grupe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2012 06 25, 18:28)
sveikos. Gal kas vedat vaikucius i vasaros darzelio Paparteliu grupe? kaip jums aukletojos Dale ir ta kita tokia,vardo nezinau ?

n-taji karta perskaiciau tem air neradau jokios info apie Papartelius smile.gif o taip idomu...
Atsakyti
Papartėliai, man regis, išleido savo šešiamečius į paruošiąmąją grupę ir dabar ten bus 3-4 metų vaikai. g.gif Bent jau man taip šviečiasi. Šiaip grupė normali, auklėtojos šaunios. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 24 rugpjūčio 2012 - 17:10
QUOTE(Lexana @ 2012 08 24, 17:09)
Papartėliai, man regis, išleido savo šešiamečius į paruošiąmąją grupę ir dabar ten bus 3-4 metų vaikai. g.gif Bent jau man taip šviečiasi. Šiaip grupė normali, auklėtojos šaunios. smile.gif

saunu tuomet, nes aukletojos, kai atejau pasikalbeti pasirode gan nekalbios g.gif .. tai gal sulauskim buvusiu sunaus grupioku is Pabiruciu thumbup.gif
...ir Jus atsaket i kita mane kamavusi klausima, maniau, kad kasmet vaikai perkeliami i kito amziaus grupe, maniau, kad kasmet ir aukletojos keisis, o db nuraminot smile.gif pasirodo jei liksim sioj gr - keleta metu kolektyvas neturetu keistis smile.gif
kada siemet pradesit mamos vest i darziuka vaikus? mes jau pirmadieni bandysim zygiuot, gal bus maziau vaiku - lengvesne adaptacija... ax.gif o rugsejo 1osios svente bus 3 diena? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš vesiu nuo rugsėjo ketvirtosios. smile.gif Kaip tik sūnaus gimtadienis tądien bus. smile.gif O auklėtojas pasveikinti nueisime rugsėjo trečiąją. smile.gif

O kas liečia grupes - taip, kokią grupę pradėsite lankyti 3-4 metų - iš tos ir į priešmokyklinę grupę išeisite, nesikeis grupės tikrai, liks ta pati grupė ir tos pačios auklėtojos. smile.gif
Atsakyti
Labas mamytės, gal kas lankot lopšelio ežiuku grupe ir galit ką papasakoti kaip jums sekasi, mes nuo rugsėjo pradedame lankyti ,tai butu įdomu su kitu vaiku mamytėm pabendrauti, kaip jų vaikučiam ten sekasi.
Atsakyti
QUOTE(lelia:) @ 2012 08 31, 12:13)
Labas mamytės, gal kas lankot lopšelio ežiuku grupe ir galit ką papasakoti kaip jums sekasi, mes nuo rugsėjo pradedame lankyti ,tai butu įdomu su kitu vaiku mamytėm pabendrauti, kaip jų vaikučiam ten sekasi.


Mano sūnus buvo "Ežiukas". smile.gif Auklėtojos NEREALIOS! Auklytę Svietą mano sūnus buvo tiesiog įsimylėjęs. wub.gif Su nostalgija prisimename savo pirmąją grupę. smile.gif
Atsakyti
Na stai ir vel rugsejis, tikiuosi ir tema pagyves smile.gif
...ar buvo siandien kokia svente darzelyje? maniskis pora valandeliu grupej tepabuvo, apie svente nieko negirdejau smile.gif
Atsakyti
Nelabai tebūna tos šventės. Auklėtojas pasveikinam ir tiek. Mes tai po mokyklos nuėjome auklėtojas pasveikinti, gėles įteikėme, vaikus grupėje suskaičiavom ir ryt su vaišėm keliausim. smile.gif
Atsakyti