Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Rūta"

kazi 3meciai ne per mazi dramos bureliui? rubinej jau pakabintas lapas, norintiems lankyt, klausiau del sokiu, aukletoja sake, kad trimeciu nelabai ima g.gif tai gal siemet dar teks susilaikyti nuo bureliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelia:) @ 2012 08 31, 12:13)
Labas mamytės, gal kas lankot lopšelio ežiuku grupe ir galit ką papasakoti kaip jums sekasi, mes nuo rugsėjo pradedame lankyti ,tai butu įdomu su kitu vaiku mamytėm pabendrauti, kaip jų vaikučiam ten sekasi.


Sveiki,
mano panelyte ir lanko ežiukų grupę, dar tik dvi dienos, tai ilgiau dviejų valandų nepalieku. Po kol kas tik stebi kaip vaikučiai žaidžia,gal su berniukais nelabai nori žaisti g.gif Grupėje ji viena mergaitė, vėliau turėtų dar dvi mergaitės ateiti.

O kaip jums einasi?
Atsakyti
Ciku Caku, žinok ne per mažas. Tas dramos būrelis realiai yra raiškaus skaitymo ir deklamavimo. Mano mažai kalbančiam sūnui po dramos užsiėmimų kalbos maišelis atsirišo ir kalba turtingesnė akivaizdžiai darosi. Kaip pvz.: kapsi, teška, lašena lietaus lašeliai - vietoje to, kad pasakytų tik kad lyja. smile.gif
Atsakyti
Del dramos burelio ir as galiu pasakyt, kad vaikam tik i nauda. Vadove lavina ne tik liezuvelius, bet ir pirstelius.
Atsakyti
QUOTE(Spurgė @ 2012 09 04, 14:01)
Sveiki,
mano panelyte ir lanko ežiukų grupę, dar tik dvi dienos, tai ilgiau dviejų valandų nepalieku. Po kol kas tik stebi kaip vaikučiai žaidžia,gal su berniukais nelabai nori žaisti  g.gif    Grupėje ji viena mergaitė, vėliau turėtų dar dvi mergaitės ateiti.

O kaip jums einasi?

Mes susirgom ir taip dar nė dienos nebuvome, bet greičiausiai pirmadieni pasirodysim.
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2012 08 31, 14:44)
Mano sūnus buvo "Ežiukas". smile.gif Auklėtojos NEREALIOS! Auklytę Svietą mano sūnus buvo tiesiog įsimylėjęs. wub.gif Su nostalgija prisimename savo pirmąją grupę. smile.gif

mes taip pat ejom i Eziuku grupe, labai patiko auklejos ir auklyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2012 08 23, 14:49)
n-taji karta perskaiciau tem air neradau jokios info apie Papartelius smile.gif o taip idomu...

Mano dukra lankė papartėlius - nuostabios auklėtojos ir auklytė thumbup.gif Rūpestingos, geros, "savos" 4u.gif Labai gaila, kad mažoji nepapuls į tą pačią grupę...
Papildyta:
QUOTE(ginttux @ 2012 05 26, 12:59)
Taaaaip!!!pabiruciu aukletojos Algima ir Danute taipogi nuostabios,auklyte Virgute  thumbup.gif  ,si rugseji buciau vedus mazyli ten ,deja teko isvykt ir issibraukem is sarasu  verysad.gif

Danutė jau nebedirba cry.gif taip tikėjausi, kad mažąją dar spės paauklėt verysad.gif ... Vietoj jos Nijolė - irgi man superinė thumbup.gif Virgutė nereali thumbup.gif Ir Algima thumbup.gif Mažoji eina noriai wub.gif Sakė myli " Milgutę, Agimą ir Mijolę" Ir dar vieną mergaitę, bet vardo nesuprantu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(BonBons @ 2012 09 26, 19:54)
Mano dukra lankė papartėlius - nuostabios auklėtojos ir auklytė  thumbup.gif Rūpestingos, geros, "savos"  4u.gif Labai gaila, kad mažoji nepapuls į tą pačią grupę...
Papildyta:

Danutė jau nebedirba  cry.gif taip tikėjausi, kad mažąją dar spės paauklėt  verysad.gif ... Vietoj jos Nijolė - irgi man superinė  thumbup.gif  Virgutė nereali  thumbup.gif Ir Algima  thumbup.gif Mažoji eina noriai  wub.gif Sakė myli " Milgutę, Agimą ir Mijolę" Ir dar vieną mergaitę, bet vardo nesuprantu  tongue.gif

Mes is Pabiruciu papuolem i Papartelius, sunus eina noriai, dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
gal kas eina, ar ka girdejo apie peledziuku grupes aukletojas?
Atsakyti
QUOTE(smilga** @ 2012 09 27, 13:38)
gal kas eina, ar ka girdejo apie peledziuku grupes aukletojas?


Mano abi dukros lankė šią grupę. smile.gif Šaunios auklėtojos labai. Violeta tik gal kiek garsiakalbė, bet ilgainiui vaikai prie to pripranta ir viskas ok. O auklėtoja Alma ir auklytė Alma išvis superinės. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2012 09 29, 18:12)
Mano abi dukros lankė šią grupę. smile.gif Šaunios auklėtojos labai. Violeta tik gal kiek garsiakalbė, bet ilgainiui vaikai prie to pripranta ir viskas ok. O auklėtoja Alma ir auklytė Alma išvis superinės. smile.gif 4u.gif

tikrai, kad garsiakalbe, o musu vaikas visai nepriprates, jei garsiau ka pasakai, vos ne tuoj verkia, arba net ir verkia, nu bet gal nieko, pripras, svarbu, kad geros aukletojos butu ax.gif , nors sake vaikas, kad kazka kas neklause i kampa state
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga**: 29 rugsėjo 2012 - 22:23
QUOTE(smilga** @ 2012 09 27, 14:38)
gal kas eina, ar ka girdejo apie peledziuku grupes aukletojas?



mano dukryte eina i ta grupe na apie aukletojas nieko blogo kolkas nieko neturiu ka pasakyt. smile.gif
Atsakyti