Įkraunama...
Įkraunama...

Edvardso sindromas

QUOTE(rasve @ 2009 05 15, 21:26)
Kukū, merginos, kaip jūs laikotės  ax.gif  kaip nameliuko reikalai, jau po kiemą turbūt varinėjat, smagu savam kieme  wub.gif  kaip sveikatikės, kaip sanatorija praėjo, procedūros  mirksiukas.gif

Sveika 4u.gif Laikomes mes normaliai 4u.gif Na po kiema jau varinejam,bet tikrai dar negyvenam,siaip nuvaziuojam savaitgali,zole nusipjaunam,aplinka pasitvarkom.Nes ten labai daug dar reikia padaryt,ir dar kokius metus tai tikrai nieko nebus. O i sanatorija taip ir neisvaziavom,su kardiologe pasikonsultavom ir ji patare,kad geriau nevaziuotume,nes nelabai mes kokiu ten proceduru gautume,del silpnos sirdutes. Istikruju tai ir gerai,nes ji sunkiai prisitaiko prie svetimos aplinkos,o ir as nelabai turejau didelio noro blush2.gif
Kaip tu laikais? Ar tete jau isleidot? Kaip nuotaikos?
Atsakyti
bent jau turit kur nuvažiuoti "pasiganyti" tongue.gif Nu žinom, judviem geriau žinoti, kaip su ta sanataorija. Aš kažkaip irgi pagalvojau, kažin kaip judviem ten su tom procedūrom seksis ax.gif

Aš tai krutu po biškį, vos pasijudinu, kaip senoji lotuliukas.gif Gyd sakė, kad laukiam broliuko, ot būsiu pagerbta tarp vyrų tongue.gif Storėju tai sakyčiau neblogai, jau beveik 16 kg priraičiau. Ale aš nepykstu, kuo daugiau tuo geriau lotuliukas.gif tik kad sunku pasijudinti lotuliukas.gif Tėtį praeitą sekmadienį išleidom jau. Oi, kaip buvo sunku ir dabar dar vis priprasti reikia. Vis pažliubiu. Ypač kai vaikas užsimano tetuko, tada sakau kad ir aš to tetuko noriu, tai abu ir bliaunam. Nu dūrdomas, ale ką dabar. Tikiuosi kai lelką jau turėsim, tai gal nebebus laiko taip liūdėti, o su laiku ir apsiprasim, juk ne pirmas kartas jau ax.gif
Atsakyti
Nors ir pavėluotai,
Sveikinam Rugilę trečiojo tortadienio proga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Kazkaip as cia netycia uzklydau, nes musu kitos problemos, mano sunus autistiskas.
Tai vat, ieskojau as informacijos apie gydyma savo sunui ir radau daug visokios informacijos bet daugiausia viskas vyksta Amerikoje. Mciau viena filmuka apie Edvardso sindromu sergancia mergyte, kuri 3,5 metu dar nesedejo, valge tik per siaudeli ir t.t., na jums visa tai geriau zinoma. Tai vat jie jau kelis metus lankosi baro kamerose ir ta mergaite stebuklingai gereja, ji vaiksto, valgo ir t.t.
O baro kameru yra Lietuvoje, privaciai tai Zveryno naturalios medicinos klinikoje ir Kaune tokia klinika yra. O BARO KAMERA VEIKIA TOKIU PRINCIPU, KAD PAKELIAMAS SLEGIS IR DAUGIAU DEGUONIES PATENKA I VISA KUNA IR SVARBIAUSIA SMEGENIS. Jei kam idomu daugiau angliskai yra daug informacijos reikia isivesti HYPERBARIC OXYGEN TREATMENT, arba lietuviskai Baro kamera, galima ir rusiskai, pabandykit, blogiau nebus, o jei norit daugiau info parasykit man i az, as mielai atsakysiu.Sekmes ir iki!
Atsakyti
Arba aš pesimistė arba nelabai tikiu tokiais stebuklais g.gif Duok dieve, jei kam padeda tokie dalykai, bet pvz mūsų atvejais, kažkaip abejoju, nu gal g.gif unsure.gif bet jei yra galimybės, manau pabandyti galima, aišku, ko nepadarysi dėl vaikų ax.gif
Atsakyti
As irgi tikriausiai pesimiste,bet kad musu pagrindine problema sirdute. gal ta mergyte,neturi rimtesniu bedu su vidaus organais?
Aciu Rasve uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vir81: 20 liepos 2009 - 12:28
Sveiki 4u.gif Na ka kadangi nebeturime bendraminciu,tai lai buna tai tarsi dienorastis,galbut reikes kazkam pasiskaityti susidurus su siuo baisiu sindromu..
Gyvenam mes gerai. Mano mergina tikra saunuole thumbup.gif Ji tokia linksmuole,pabudus jai kai prieinu visada buna laiminga,sypsosi placiai. Ji daznai del visokiu smulkmenu dziaugiasi,mus mokydama daryti ta pati. Labai daug ciauska savo kalbele,bet kartais taip rimtai i mane pasiziuri ir kazka sneka thumbup.gif ,arba "suskelia" koki bajeri:ka nors pasako ir juokiasi biggrin.gif thumbup.gif Ant kojyciu stovi labai stipriai,tik lygsvaros visai neturi,pastovi jau ir i lovyte isikibus biggrin.gif Labai megsta,kai skaitau pasakas,bet turiu ziureti tiesiai i ja nes kitaip ima man uz veido ir kazka grieztai sumurma biggrin.gif Jeigu as ja subaru(pakeliu balso tona)tai neduok dieve tetis ka nors uzjauciancio pasako,tada prasideda asaros doh.gif Tai va tokia mano mergina su charakteriu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vir81: 02 gruodžio 2009 - 12:14
Nu jūs šaunuolės wub.gif kad stovi, tai iš viso stebuklas, džiaugiuosi dėl jūsų 4u.gif O kaip valgyti sekasi, ar vis su zondais g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 12 02, 15:52)
Nu jūs šaunuolės  wub.gif  kad stovi, tai iš viso stebuklas, džiaugiuosi dėl jūsų  4u.gif  O kaip valgyti sekasi, ar vis su zondais  g.gif

Sveika 4u.gif Na tikrai mano mergina saunuole thumbup.gif Valgom tai mes seniai jau ne per zonda,su sauksteliu kabinam. Tik dabar buvom gripu susirgusios,temperaturos turejom 39,gulejo kaip lapas,tai vel teko skyscius per zondeli girdyt,o buvom jau ir juos gert pradejusios su sauksteliu. Bet zinai apetito nebuvo,tai dziaugiaus kad nors maisteli per prievarta sumaitinu. O sergant reikia daug skysciu,tai va.
O kaip tu laikais. Kaip tavo vaikinukai? Kaip mazasis auga?
Atsakyti
Ne, nu jūs tai šaunuolės, džiugu girdėt, kad jums taip puikiai sekasi thumbup.gif

O mes va prieš kelias dienas tetuko sulaukėm iš afganų, tai dabar visa šeimyną kariaujam lotuliukas.gif Mazgis charakterį rodo, dičkis dar didesnį charakterį, taip kad man tik kariauti su jais belieka doh.gif
Atsakyti
rasve džiaugiuosi kartu su jumi 4u.gif

Vir81 kaip malonu girdėti, kad judvi augate tobulėjete thumbup.gif dažnai pagalvoju apie judvi.
O baro kameras galite taikyti mergaitei, nes jos ir širdele stiprina ir smegenų darbą gerina ir man atrodo vaikams yra nemokamai bent buvo. Jos randasi respublikinėje ligoninėje.
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2009 12 04, 19:59)

Vir81 kaip malonu girdėti, kad judvi augate tobulėjete thumbup.gif  dažnai pagalvoju apie judvi.
O baro kameras galite taikyti mergaitei, nes jos ir širdele stiprina ir smegenų darbą gerina ir man atrodo vaikams yra nemokamai bent buvo. Jos randasi respublikinėje ligoninėje.

Na gal ir reiketu pasidometi g.gif
O mes va visu nuostabai augam ir tobulejam 4u.gif Pagaliau nebereikia visiskai to prakeikto zondo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jau tikriausiai kokie du menesiai,kaip geriam pacios. Labai nori kalbeti telefonu biggrin.gif ,jei as su kazkuo kalbu tai ji bando is manes paimti telefona ir kalba thumbup.gif ,o jeigu duodu jai pasiklausyt,tai emocijos liejasi per krastus thumbup.gif
Atsakyti