Įkraunama...
Įkraunama...

Edvardso sindromas

QUOTE(Editavv @ 2010 07 22, 21:52)
sitai ir baisu labiausia, kad paskui grauztis visa gyvenima, kad kazko nepadarei, o gal butu pasiseke. Tikriausiai yra lengviau kai is anksto nieko nezinai. Galvojam su vyru, kad vistik mes norim sitos mergytes ir bus kaip bus, kaip lemta, norisi kad ir kiek tai bus galima laikyti ja ant ranku ir dziaugtis, nors ir tai butu tik viena diena.



Jei viena diena suprantu, o jeigu visą gyvenima ?
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2010 07 23, 20:14)
Jei viena diena suprantu, o jeigu visą gyvenima  ?

koks keistas klausimas ! kas nori savo vaiko mirties?
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2010 07 25, 22:15)
koks keistas klausimas ! kas nori savo vaiko mirties?


Vaiko mirties nei viena mama nenori ir jei tai yra pats didžiausias skausmas, kaltė visą likusį gyvenimą. Bet paanalizuokime iš kitos pusės, iš gimusio kūdiko pusės koks gyv. jo laukia. Vaistai daktarai zondai invalido vežimėlis ir t.t iki pat jo mirties jis daugiau nieko ir nemato. Jis auga užauga aukštas vaikas, priežiūra reikalinga ta pati, bet mama sensta pačią ligos suka jėgos senka ir savo iščiūčiuotu ir iš liųliuotu vaikeliu negali tinkamai bepasirūpinti tau širdį gelia dar labiau. Ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2010 07 26, 08:43)
Vaiko mirties nei viena mama nenori ir jei tai yra pats didžiausias skausmas, kaltė visą likusį gyvenimą. Bet paanalizuokime iš kitos pusės, iš gimusio kūdiko pusės koks gyv. jo laukia. Vaistai daktarai zondai invalido vežimėlis ir t.t iki pat jo mirties jis daugiau nieko ir nemato. Jis auga užauga aukštas vaikas, priežiūra reikalinga ta pati, bet mama sensta pačią ligos suka jėgos senka ir savo iščiūčiuotu ir iš liųliuotu vaikeliu negali tinkamai bepasirūpinti tau širdį gelia dar labiau. Ir t.t.

Taip ,tai siunčiami didžiuliai išbandymai tėvams ,o ypač mamai.Valstybė gina vaikus , bet tik nustačius apsigimimą pilvuke,ir jau gimus vaikučiui palieka teisę TĖVAMS žudyt ar ne savo apsigimusį kūdikį.
Ir vistiek manau , kad ŽMOGUS neturi teisės žudyti savo vaiko,nes jis apsigimęs ! Dievo keliai nežinomi ir apskaičiuot visa kančias ne mūsų jegom !
Stiprybės mamos ir sveikatėlės vaikučiams! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2010 07 26, 10:30)
Taip ,tai siunčiami didžiuliai išbandymai tėvams ,o ypač mamai.Valstybė gina vaikus , bet tik nustačius apsigimimą pilvuke,ir jau gimus vaikučiui palieka teisę TĖVAMS  žudyt ar ne savo apsigimusį kūdikį.
Ir vistiek manau , kad ŽMOGUS  neturi teisės žudyti savo vaiko,nes jis apsigimęs ! Dievo keliai nežinomi  ir apskaičiuot visa kančias ne mūsų jegom !
Stiprybės mamos  ir sveikatėlės vaikučiams!  smile.gif



Ar nors kada nors susimastot ką masto neįgalus, ką jis išgyvena ir ar nori jis gyventi neįgalus šioje žemėje? O gal neįgalus laimingas šioje žemėje toks koks jis yra ir dėkingas tėvams kad toki pagimdė?
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2010 07 26, 21:04)
Ar nors kada nors susimastot ką masto neįgalus, ką jis išgyvena ir ar nori jis gyventi neįgalus šioje žemėje? O gal neįgalus laimingas šioje žemėje toks koks jis yra ir dėkingas tėvams kad toki pagimdė?

Deja,nei vienas negalim pabūt kito kailyje .Galim tik dovanot didžiulę meilę , pasiaukojantį rūpestį ir nesitikėt nieko daugiau , tik buvimo kartu.
Atsakyti
Kartu būname kol vaikas užauga, Gi vaikas auga mes senstame ir išeiname iš šio gyvenimo palikdami neįgaliukus vienus šiame gyv. jis su tavo duota meile toliau bus nepajėgus gyventi nes likusia meile išsineši, jis turės pats pasirūpinti savo išgyvenimu, nebent aprūpinsi jį iki mirties viskuom.
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2010 07 27, 09:10)
Kartu būname kol vaikas užauga, Gi vaikas auga mes senstame ir išeiname iš šio gyvenimo palikdami neįgaliukus vienus šiame gyv. jis su tavo duota meile toliau bus nepajėgus gyventi nes likusia meile išsineši, jis turės pats pasirūpinti savo išgyvenimu, nebent aprūpinsi jį iki  mirties viskuom.

Kalbant apie gyvenimo trukmę neįgaliujų , deja, ji nėra tokia ilga kaip sveikųjų.
Paprastai tėvai laidoja savo vaikus .
Atsakyti
QUOTE(Editavv @ 2010 07 22, 21:52)
sitai ir baisu labiausia, kad paskui grauztis visa gyvenima, kad kazko nepadarei, o gal butu pasiseke. Tikriausiai yra lengviau kai is anksto nieko nezinai. Galvojam su vyru, kad vistik mes norim sitos mergytes ir bus kaip bus, kaip lemta, norisi kad ir kiek tai bus galima laikyti ja ant ranku ir dziaugtis, nors ir tai butu tik viena diena.

Dziaugiuosi,kad jus taip galvojat ir linkiu jums stiprybes thumbup.gif
va mano saulyte kai gime,tai is pradziu sake na gal savaite,gal menesi,paskui vis sake kad neilgai,bet prasau mes kartu jau 4 metus. Mes duodame jai meile,ji laiminga nes sypsosi,o juokas jos atperka viska. O del ko ji gali blogai jaustis,kad nevaiksto ar nesedi,ji nezino ka tai reiskia,ar galima griauztis del to ko nezinai. O del zondo,viena mergaite kuri isgyveno beveik 5 metukus,tai ji valge ir gere be jokiu zondu thumbup.gif . Nieko negali zinoti is anksto.
Editavy,parasyk kartas nuo karto cia i sita skyreli smile.gif Kada tavo mazyle turi ateiti i si pasauli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vir81: 27 liepos 2010 - 14:04
QUOTE(andrearoma @ 2010 07 27, 08:33)
Kalbant apie gyvenimo trukmę neįgaliujų , deja,  ji nėra tokia ilga kaip sveikųjų.
Paprastai  tėvai laidoja savo vaikus .



Aš savo dukrele laidoju nuo metuku laiko ir taip 22 metus ir nežinau kuri kurią laidosim, man būtų daug lengviau pirma ją palaidoti tik paskui pačiai išeiti, bet tai ne mano valioje, gal ir teks ją palikti kažkam verysad.gif
Ir niekada nemanykite, kad neįgalus žmogus gyvena neilgai tai netiesa. Miršta tie kurie būna su daugybiniu apsigimimu.
Ir dar noriu pasakyti, kad vaikas ne žaisliukas jis žmogus kuris iš mažo tampa dideliu žmogumi su visais norais tokiais pat kaip sveikųjų žmonių tik ribotais siekiais kas jį labai skaudina. Tėvai nesugeba aprūpinti savo neįgaliukus taip kad jis gyventu be vargo iki pat mirties.
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2010 07 27, 20:17)
Aš savo dukrele laidoju nuo metuku laiko ir taip 22 metus ir nežinau kuri kurią laidosim, man būtų daug lengviau pirma ją palaidoti tik paskui pačiai išeiti, bet tai ne mano valioje,  gal ir teks ją palikti kažkam verysad.gif
Ir niekada nemanykite, kad neįgalus žmogus gyvena neilgai tai netiesa. Miršta tie kurie būna su daugybiniu apsigimimu.
Ir dar noriu pasakyti, kad vaikas ne žaisliukas jis žmogus kuris iš mažo tampa dideliu žmogumi su visais norais tokiais pat kaip sveikųjų žmonių tik ribotais siekiais kas jį labai skaudina. Tėvai nesugeba aprūpinti savo neįgaliukus taip kad jis gyventu be vargo iki pat mirties.

Labai tikiuosi ,kad mano dukrytė gyvens kaip rašo statistikoj iki 35-40 m. ,o aš dar kokį 50 metelių...Čia mano pamąstymai...Mums jau treji bus , pergyveno jau pora operacijų ,dar laukia viena ar kelios ,nes vožtuvų nesandarumas II-III laipsnio.

SVEIKATOS IR ILGŲ GYVENIMO METŲ JUMS IR JŪSŲ DUKRYTEI ! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tenugyveno 3 metelius o jau operaciju turėjo ir nebetkokių o rimtų kur kiti žmonės tik senatvėja jas turi. Ir manau kad taip pat jin blogai jaučiasi tik pasakyti nemoka. Reikia save paguosti kuomet nežinodamas pasigimdai neįgaliuką vaiką ir jis gyvena, bet jei žinai ir tu jį vistiek leidi jam ateiti į šį pasaulį nemanau kad darai gera darbą. Na nebent iš išskaičiavimu va bus neįgalus vaikas gausiu pinigėlių iš valstybės. O mes neįgalieji paskum išklausom sveikųjų moralus. Patikėkit tikrai nemalonu tai girdėti iki pat širdies gelmių.
Atsakyti