Įkraunama...
Įkraunama...

Edvardso sindromas

QUOTE(Editavv @ 2011 01 01, 21:34)
Senai cia bebuvau, skaitau ir dziaugiuosi uz mamytes uz vaikucius, jie kartu. Man nepasiseke, taip laukta dukryte teisgyveno tik dvylika dieneliu ir tyliai uzgeso, nespejom ne namo grizt, palaidojom maza angeliuka, taip mazai juo pasidziauge.

Labai uzjauciu... verysad.gif stiprybes tau...
Atsakyti
Sveikos gyvos. Keliu temele i virsu, nes ieskau informacijos ir niekur nerandu, gal Jus galesite padeti. Genetike sake, kad edvardso sindromas visada matosi atliekant echoskopa, taciau internete radau, kad ji diagnozuoti galima tik gimus vaikui. Gal kuri turite daugiau patirties. Buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2011 02 14, 12:04)
Sveikos gyvos. Keliu temele i virsu, nes ieskau informacijos ir niekur nerandu, gal Jus galesite padeti. Genetike sake, kad edvardso sindromas visada matosi atliekant echoskopa, taciau internete radau, kad ji diagnozuoti galima tik gimus vaikui. Gal kuri turite daugiau patirties. Buciau labai dekinga.

Mano dukrytei edvardso sindroma nustate 19nestumo savaite, kai paeme vaisiaus vandenis, nors echoskopu tada nieko blogo nemate, tai pasimate dar po gero menesio, is pradziu sirdeles bedos paskui ir smegeneliu, inkstukai ne vienodo dydzio, veidukui defektu nebuvo, tai ju ir nemate.
Atsakyti
QUOTE(Editavv @ 2011 02 14, 16:07)
Mano dukrytei edvardso sindroma nustate 19nestumo savaite, kai paeme vaisiaus vandenis, nors echoskopu tada nieko blogo nemate, tai pasimate dar po gero menesio,  is pradziu sirdeles bedos paskui ir smegeneliu, inkstukai ne vienodo dydzio, veidukui defektu nebuvo, tai ju ir nemate.

nenoriu as to tyrimo ir net nenoriu pagalvot apie aborta... O kaip ir jau ta riba kai per velu tam, juolab jei reiktu laukt tas dvi savaites... O tau echoskopu dare ta rimta tyrima? Nezinau kaip pavadint, bet man skyresi kai ziurejo mano gydytojas ir kai ziurejo klinikose.
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2011 02 14, 17:23)
nenoriu as to tyrimo ir net nenoriu pagalvot apie aborta... O kaip ir jau ta riba kai per velu tam, juolab jei reiktu laukt tas dvi savaites... O tau echoskopu  dare ta rimta tyrima? Nezinau kaip pavadint, bet man skyresi kai ziurejo mano gydytojas ir kai ziurejo klinikose.

klinikose ir man ziurejo, viena gydytoja vis sake, kad nemato nieko tokio del ko turetu mano dukryte negyvent, uzteko nueiti pas docenta ir buvo pasakyta tiesiai, genetikai neklysta, ir kai apziurejo pats, bedu pamate tiek ir tiek, jau buvo praejes laikas kada aborta daro oficialiai, bet kaip pasake, pas mus lietuvoj bet kada ji gali padaryt kai tokia diagnoze, tik susitart reikia. Jis pamate praktiskai visas bedeles kurias ir rado kai gimus mergytei
Atsakyti
QUOTE(Editavv @ 2011 02 15, 20:03)
klinikose ir man ziurejo, viena gydytoja vis sake, kad nemato nieko tokio del ko turetu mano dukryte negyvent, uzteko nueiti pas docenta ir buvo pasakyta tiesiai, genetikai neklysta, ir kai apziurejo pats, bedu pamate tiek ir tiek, jau buvo praejes laikas kada aborta daro oficialiai, bet kaip pasake, pas mus lietuvoj bet kada ji gali padaryt kai tokia diagnoze, tik susitart reikia. Jis pamate praktiskai visas bedeles kurias ir rado kai gimus mergytei


Aciu labai. Kazkaip aiskiau viskas pasidare. As pati su savim tai galiu susitvarkyt, tik nezinau ar vyra reikia ruost kam nors ir is vis dar nezinau ar verta ka aiskintis, nes irgi jau bus greitai paveluota, o aborto darytis tikrai nenoriu... Na cia turbut tik pats gali sau padet apsispresdamas, kol dar nieko nezinai...
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2011 02 17, 17:50)
Aciu labai. Kazkaip aiskiau viskas pasidare. As pati su savim tai galiu susitvarkyt, tik nezinau ar vyra reikia ruost kam nors ir is vis dar nezinau ar verta ka aiskintis, nes irgi jau bus greitai paveluota, o aborto darytis tikrai nenoriu... Na cia turbut tik pats gali sau padet apsispresdamas, kol dar nieko nezinai...

Gerai mastai,nusiramink ir nieko nebesvarstyk...nes po to leliukas neduos naktim miegoti mirksiukas.gif jei buciau jaunesne ir laukciausi vaikelio tikrai jokiu tyrimu nesidaryciau doh.gif ramaus tau laukimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2011 02 14, 12:04)
Sveikos gyvos. Keliu temele i virsu, nes ieskau informacijos ir niekur nerandu, gal Jus galesite padeti. Genetike sake, kad edvardso sindromas visada matosi atliekant echoskopa, taciau internete radau, kad ji diagnozuoti galima tik gimus vaikui. Gal kuri turite daugiau patirties. Buciau labai dekinga.

Sveikute, jeigu supranti angliskai, cia daug info yra, pati ilgas valandas tupejau, buvau uzsiregistravusi, tik dabar apleidau ir kazkaip nebesidomiu jau ax.gif turiu parsisiuntusi apyrankes, kur simbolizuoja sia liga rolleyes.gif
daug info

Stiprybes jums belaukiant 4u.gif Zinoma, kiekvienas turi siais klausimais savo nuomone ir renkasi kaip jam vidus liepia. As, jeigu buciau zinojus is anksto, tai kitaip elgciausi, negu teko elgtis dabar unsure.gif

Nepykit, nebera LT raidyno kompe, net paciai pyktis ima, kai negaliu zmoniskai rasyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusa @ 2011 02 17, 20:17)
Gerai mastai,nusiramink ir nieko nebesvarstyk...nes po to leliukas neduos naktim miegoti  mirksiukas.gif  jei buciau jaunesne ir laukciausi vaikelio tikrai jokiu tyrimu nesidaryciau  doh.gif  ramaus tau laukimo  smile.gif

dekui labai. As irgi taip gailiuos, kad ejau. Nors is kitos puses, bet kokia nelaime lengviau istvert, kai bent jau dumus suuodi, o ne kaip perkunas is giedro danagaus.

QUOTE(rasve @ 2011 02 18, 10:40)
Sveikute, jeigu supranti angliskai, cia daug info yra, pati ilgas valandas tupejau, buvau uzsiregistravusi, tik dabar apleidau ir kazkaip nebesidomiu jau  ax.gif  turiu parsisiuntusi apyrankes, kur simbolizuoja sia liga  rolleyes.gif
daug info

Stiprybes jums belaukiant  4u.gif Zinoma, kiekvienas turi siais klausimais savo nuomone ir renkasi kaip jam vidus liepia. As, jeigu buciau zinojus is anksto, tai kitaip elgciausi, negu teko elgtis dabar  unsure.gif

Nepykit, nebera LT raidyno kompe, net paciai pyktis ima, kai negaliu zmoniskai rasyti    doh.gif

Aciu labai. Super puslapiukas, tikrai daug naudingos info susiradau.
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2011 02 21, 11:26)
dekui labai. As irgi taip gailiuos, kad ejau. Nors is kitos puses, bet kokia nelaime lengviau istvert, kai bent jau dumus suuodi, o ne kaip perkunas is giedro danagaus.

Aciu labai. Super puslapiukas, tikrai daug naudingos info susiradau.

Sunku suprasti, kas geriau, zinoti ar nezinoti, kiekvienam savaip 4u.gif mes visiskai nezinojom, bet paskui buvo siaubingi isgyvenimai doh.gif

Prasom, ner uz ka, kad tik pagalbetu bent tiek mirksiukas.gif

Vir81, kaip jus laikotes, kaip dama jusu, jau darzeli lankot g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2011 02 21, 14:38)
Sunku suprasti, kas geriau, zinoti ar nezinoti, kiekvienam savaip  4u.gif  mes visiskai nezinojom, bet paskui buvo siaubingi isgyvenimai  doh.gif

Prasom, ner uz ka, kad tik pagalbetu bent tiek  mirksiukas.gif

Vir81, kaip jus laikotes, kaip dama jusu, jau darzeli lankot  g.gif

As tai dziaugiuosi,kad nezinojau,nes apsisprendimas butu sunkus buves... ad23,nusiramink ir lauk savo stebuklelio. Man pvz is jokiu echo nieko nemate,o kartais jie atseit mato kazka,cia juk seseliu mokslas. Ramaus tau laukimo 4u.gif
Na laikomes neblogai,aisku gripais jau persirgom doh.gif I darzeli neinam dar,dabar is vis niekur neinam,nes ir epidemija ir tie salciai,laukiam pavasario thumbup.gif O siaip viskas lyg ir neblogai,tik labai su pilveliu kankinames,kai uzeina skausmo priepuoliai tai ziauru buna verysad.gif labai issiverkiam,o siaip tai visada gerai nusiteikusi,juokiasi,ciauska,reikalautoja demesio doh.gif su teciu superiniai draugai,mama reikalinga tik kai ka skauda ir vakarais,kai jau pavargusi buna doh.gif
Jau snekute rolleyes.gif teliko neina girdet,tik gaila kad nesuprantu nei vieno zodzio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vir81 @ 2011 02 22, 13:09)
As tai dziaugiuosi,kad nezinojau,nes apsisprendimas butu sunkus buves... ad23,nusiramink ir lauk savo stebuklelio. Man pvz is jokiu echo nieko nemate,o kartais jie atseit mato kazka,cia juk seseliu mokslas. Ramaus tau laukimo 4u.gif
Na laikomes neblogai,aisku gripais jau persirgom doh.gif I darzeli neinam dar,dabar is vis niekur neinam,nes ir epidemija ir tie salciai,laukiam pavasario thumbup.gif  O siaip viskas lyg ir neblogai,tik labai su pilveliu kankinames,kai uzeina skausmo priepuoliai tai ziauru buna verysad.gif labai issiverkiam,o siaip tai visada gerai nusiteikusi,juokiasi,ciauska,reikalautoja demesio doh.gif su teciu superiniai draugai,mama reikalinga tik kai ka skauda ir vakarais,kai jau pavargusi buna doh.gif
Jau snekute rolleyes.gif teliko neina girdet,tik gaila kad nesuprantu nei vieno zodzio tongue.gif



Labas, susirask logopede Nijole Budryte gal jinai judviems padės susikalbėti aiškiau. Jinai mano mergaite prakalbino thumbup.gif
Atsakyti