Įkraunama...
Įkraunama...

Odos būklė: spuogai, dėmės, pleiskanojimai

O yra vaistinėse Octenisan losjono pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2010 01 14, 17:56)
O yra vaistinėse Octenisan losjono pirkti?

jo, yra, seimos vaistinese tikrai yra ir viena karta pirkausi litfarmos atrodo...
seimos vaistinese yra net stoveliai, vilniuje savanoriu hiper rimi centre
Atsakyti
man ta pats su ta deme,bet kaip keista man skylute neuzgijo g.gif na bet kad ir neuzgijus vistiek auskaras nebegraziai atrodo su tokiu rudu plemu ant pilvo lotuliukas.gif
Atsakyti
na man k siol ta ruda demele liko, o ir pati skylute issitampe tiek, kad jau pora auskariuku pameciau, tad ju nebenesioju smile.gif
Atsakyti
pas mane tai neliko jokios demes ir skylute neuzgijo bet issitampe na jei su auskaru tokiu... kaip cia paaiskinus na kur pats burbuliukas buna ne virsui o veriasi is virsaus ir burbuliukas vudui buna nesimatytu bet jau nebejauciu poreikio jo nesiot nors galeciau nes ir strijos tik kokios 5 mazytes sonuose bet jau kazkaip man nesinori to auskaro ir maikuciu noris kuo ilgesniu nors labai megau trumpas... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
moterys nejau negirdejot, kad nestumo metu del hormonu pasikeitimo ryskeja pigmentas, atsiranda pigmentiniu demeliu, visos sitos bedos, negro juosta , bamba, speneliu areoles ryskus patamsejimas praeis kai hormonai grys i vieta smile.gif
Atsakyti
Nesuprantu, gal pas mane auskaras ne toje vietoje? g.gif Bet laukiuos jau trecio, dar kol kas neissiemiau auskaro ir jokiu parudavimu nera. Pries tai buvusius nestumus skyle nepadidejo (dar net jei storesne auskaro kojele, tai sunkiai isiveria) ir neparudavo, visada issimdavau pries pirmaja echoskopija (~20sav.) ir neisiverdavau iki pat gimdymo....
Ir dabar kai bus pirmoji echoskopija, issiversiu. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swelnute: 23 kovo 2010 - 12:14
po gimdymo praejo beveik 3men. o bambos skylute vis dar sviesiai ruda...tad auskaro neveriu ir vis laukiu na kada gi jau galesiu smile.gif nors siaip plika akimi matoma, kad po truputi svieseja smile.gif
Atsakyti
As turejau problema su spuogais,anksciau vienas du budavo kai turedavau susirgt,poto pradejau gert kontraceptikus,kai nustojau juos gert pradejo bert,visi zandai spuogoti budavo,aplink lupas,kakta.. o blogiausia kad po ju likdavo randukai,eidavau ir i veido valymus,nepadedavo.Priemones pirkau ir nieko gero..Vel israse kontraceptikus,biski nurimo bet priaugau svorio.. Bet pabandziau toki dalyka kaip Enzimine pilingas-kauke Super zinokit. Dariau jau 4 kartus ir man tie spuogai praeina,o kas geriausia tai praeina ir ju palikti randukai deja sios kaukes pati nepadarysi,ja daro salone Difa,Vilniuje. Kiek ten kainuoja ta procedura nezinau, bet Zirmunu mokymo centre,mano drauge mokosi kosmetologijos,jos ja turi nusipirkusios ir daro sia procedura uz savikaina,8lt nes paciom reik ismokt,o poveikis toks pats. Super sis dalykas,net nesitikejau kad man pades ta kauke. Oda lyg kvepuot pradejo beto mergaites dar ir veido masaza padaro uz 1lt


Papildyta:
QUOTE(pilnamete21 @ 2010 04 03, 10:09)
As turejau problema su spuogais,anksciau vienas du budavo kai turedavau susirgt,poto pradejau gert kontraceptikus,kai nustojau juos gert pradejo bert,visi zandai spuogoti budavo,aplink lupas,kakta.. o blogiausia kad po ju likdavo randukai,eidavau ir i veido valymus,nepadedavo.Priemones pirkau ir nieko gero..Vel israse kontraceptikus,biski nurimo bet priaugau svorio.. Bet pabandziau toki dalyka kaip Enzimine pilingas-kauke  Super zinokit. Dariau jau 4 kartus ir man tie spuogai praeina,o kas geriausia tai praeina ir ju palikti randukai    deja sios kaukes pati nepadarysi,ja daro salone Difa,Vilniuje. Kiek ten kainuoja ta procedura nezinau, bet Zirmunu mokymo centre,mano drauge mokosi kosmetologijos,jos ja turi nusipirkusios ir daro sia procedura uz savikaina,8lt nes paciom reik ismokt,o poveikis toks pats. Super sis dalykas,net nesitikejau kad man pades ta kauke. Oda lyg kvepuot pradejo  beto mergaites dar ir veido masaza padaro uz 1lt


Beto po sios kaukes kai praeina spuogai ju neatsiranda,aisku turi koki karteli per men ja pasidaryt poto kai issigydai
Atsakyti
budama kazkur 5men nestumo issiveriau is bambos auskara ir kogero nebesiversiu nes toj vietoj sutrukinejo oda ir paliko nemazos strijos o beto ir pilvas su strijom taigi jau nebepasipuosiu kaip anksciau verysad.gif o rudumas isnyko pats
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sirdele: 18 balandžio 2010 - 09:12
As issiveriau 4 menesyje auskara. Skylute neuzgijo tai po gimdymo isiveriau savaitei praejus. Nors pilvas irgi buvo labai strijuotas, ir baisiai atrode, visvien isiveriau, o dabar pastebiu , kad jos jau traukiasi. O Ruda demele taip p at isnyko, kartu su rudaja juosta smile.gif
Atsakyti
na, mane asmeniskai spuogai puola tik tada, jei valgau daug saldumynu ir riebaus maisto, nes tada, sako, labai uzrugstinamas kraujas. gal tu irgi pabandyk sveikiau maitintis kuri laika. esu girdejusi, kad spuogai atsiranda, jei kraujas uzterstas (sokoladais, cipsais, rafinuotu maistu ir t.t.) mirksiukas.gif
Atsakyti