Įkraunama...
Įkraunama...

Odos būklė: spuogai, dėmės, pleiskanojimai

na ir as pasisakysiu... paauglysteje nei vieno spuogelio neesu turejusi, bet kazkur apie 20 metus pradejo berti kakta, na tie spuogeliai tokie raudoni ir kieti ir skausmingi, o po to ir pulinukais virstdavo, na nebudavo ju daug, bet tiek keli, kurie budavo slyksciai atrodydavo. Pastojau, situacija nestumo metu tokia pat, pagimdziusi pirmus menesius veidas tarsi spuogeliais nusetas, prie lupu, pabarzde ir kakta. po kiek laiko viskas aprimo ir jau buvau patenkinta, na stai nestumas, lelius ir problemos dingo, bet ka tu, jau keli menesiai ir vel beria kakta g.gif blink.gif ir tik kakta...nezinau net ka ir bedaryti verysad.gif tie patys spuogeliai, kurie atrodo lyg odos nelygumai, o po kiek laiko paraudonuoja ir papuliuoja (nu ir parasiau lotuliukas.gif ). tarp antakiu atsiranda daznai balti spuogeliai, nesvarumu pilna, ir apskritai kakta pasidare slyksti, neskaisti, na negaliu ziureti gun_bandana.gif skaitau internete, kad gal cia ne vien tik hormonai, gal cia ir inkstai streikuoja, gal virskinimo problemos..hm nutariau pabandyti pavartoti cinko preparatu, paziuresim kaip ten. o kontraceptiku nesiruosiu vartoti nes esu pries juos...brudas ir chemija kemsama i zmogaus kuna (kaip ir daugelis kitu vaistu ir kitokio slamsto), ilgalaikiu rezultatu neduos, ir anksciau ar veliau salutinis poveikis pasireiks.
Atsakyti
Turėjau vaikystėje ir aš labai spuoguota veida...ir ko tik nedariau,sunkiai sekėsi kovoti...Po gimdymo jau susitvarkė kažkiek,bet iki mms likus savaitėi (daugiau mažiau),vienas kitas išlenda...Bet kaip ankščiau būdavo pastovos bėdos tai tie keli dabar gyvenimo negadina blush2.gif ax.gif Kaip pasirodo tai ir su laiku išnyksta...smile.gif
Atsakyti
nestumo metu veidas buvo skaistus, grazus... bet bere nugara, skaudanciais pulingais spuogais, nakti nusidraskydavau, likdavo randai, vel nauji lysdavo doh.gif
kosmaras kazkoks, pagimdzius nugara sugijo gana greit, bet dabar vel pradeda bert, jau vel skauda keletas spuogu ant nugaros, veidas irgi nubertas, smilkiniai, kakta, smakras pulingais, nosis, panose, veidas inkstirais, juodais, rudais...
turiu garnier prausikli su septeliu, nepadeda.
nezinau ka dar galima butu panaudot, maitinu pati
Atsakyti
Sveiki smile.gif aš irgi jau seniai vargstu su oda..niekaip iš to paauglystės laikotarpio neišaugu verysad.gif bet dabar, prieš nepilną mėnesį pradėjau gerti maisto papildus "black walnut" ir, bijau prisikalbėti, bet oda akivaizdžiai valosi thumbup.gif jau ir kakta į kaktą panaši, nebėra ten tiek raudonų skaudulių, ir senesni randai ant smilkinių srities (kur labiausiai augdavo spuogai) jau mažėja, dingsta.. tai negaliu atsidžiaugti thumbup.gif aš dar su tokiu spiritizuotu skyčiu išbertas vietas valau, bet nemanau kad čia jis labai padeda.. o va šitie papildai labai greitai sureagavo clap_1.gif
Atsakyti
su spuogais labai dideliu problemu neturejau, taciau po gimdymo praejus menesiams, pries menesines taip veida isbere, kaip paaugle brendimo metu doh.gif jei taip pries kiekvienas menesines bus tai nezinau, ne kas
Atsakyti
Niekada nesidziaugiau grazia oda, bet po pirmo ir antro gimdymo buvo baiiiiiisu, baisiausia - likusios pigmentines demes, kurios labai sunkiai naikinasi, pinigai leidziasi,kaip vanduo is krano. Tik apsigydo oda, ir vel viskas ispradziu...depresija ima juoda, vis gi ne paaugle jau doh.gif
Atsakyti
mane ir puole spuogai, tai nusipirkau Azuolyno vaistinej losjona nuo spuogu uz 13 lt ir jie kaip mat isnyko:) dar kartais ir db jie mane puola biggrin.gif
Atsakyti
Veidas tai veidas... Aisku veidas labiausiai matosi. Bet man nestumo pabaigoj ant ranku po pazastim (ant tu 'sparneliu") pradejo listi spuogiukai, tokie mazi balti, bet daug. Po to pamaciau ant strenu, uzpakalio.. Galvojau pagimdysiu ir praeis. Tai praejo jau puse metu, o situacija nesikeicia doh.gif sad.gif Baisiai atrodo. Dabar rankose idegusios, ne taip matosi, bet strenos ir uzpakalis nieko gero... Blogiausia, kad dermatologas sake - ai, cia nieko tokio, su juros druska paplauk ir praeis doh.gif Galvoju, reikes eiti privaciai gal pas dermatologa, gal ten nors aiskiau susakys nuo ko ir kaip naikinti doh.gif Gal kam taip yra buve, ir galit papasakoti ka daret?
Atsakyti
Man irgi tokie spuogeliai kaip "slyvai", bet neisnyksta po gimdymo.Nzn ka daryt.sakot priemones nuo spuogu, ir dermotologas nieko nesake? tai gal ir man pabandyt.Kazkaip jau ir pries vyra nefaina, taip nesijauciu pasitikincia savimi, t.y. krutine...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(milduze314 @ 2012 09 12, 16:30)
Man irgi tokie spuogeliai kaip "slyvai", bet neisnyksta po gimdymo.Nzn ka daryt.sakot priemones nuo spuogu, ir dermotologas nieko nesake? tai gal ir man pabandyt.Kazkaip jau ir pries vyra nefaina, taip nesijauciu pasitikincia savimi, t.y. krutine...sad.gif

zinai, buvau pas kita dermatologe su kitom bedom, tai ir del tu spuogeliu paklausiau. sake, cia del to, kad oda sausa, reikia drekinti. ir negyva oda butinai nusisveisti (kad ir su kavos tirsciais karts nuo karto). tai zinai, strenas ir slaunis pradejau tepti su stangrinamuoju kremu kaskart po duso, tai sioks toks rezultatas tikrai yra 4u.gif
Atsakyti
spuogai manes nepuole, bet oda sausa
Atsakyti
ka daryt su tais spuogais??? labai daug ju atsirado ir randai lieka ant veido... sad.gif ar tai susije csu alkoholio vartojimu? kaip isnaikinti tuos spuogus ir randus??? aciu!
Papildyta:
ir tie spuogai nesusije su nestumu ar gimdymu biggrin.gif
Atsakyti