Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlome temas foto konkursams

QUOTE(inuska @ 2006 10 11, 17:14)
1.Siulau gal kokia tema "pirma karta pamaciau vaivorykste" (fone matytusi vaivorykste) ,
2."Kaip ruosiuosi kaledoms" (kauke gaminu, puosiu namus ir t.t.),
"pirmosios traumos"  doh.gif

pritariu abiem temom, įdomu, bet 1. gal labiau tiktų pavasariui, o 2. žiemai, dabar gal reikėtų kažko labiau rudeniško g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2006 10 12, 10:09)
pritariu abiem temom, įdomu, bet 1. gal labiau tiktų pavasariui, o 2. žiemai, dabar gal reikėtų kažko labiau rudeniško g.gif


Pritariu, kad dabar butu metas rudeneliui. O Kaledos dar suspes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DvigubaMama @ 2006 10 12, 09:36)
Pritariu, kad dabar butu metas rudeneliui. O Kaledos dar suspes smile.gif

o as siulyciau sauniausi kuminai su savo kriksto vaikiukais
Atsakyti
Siūlau konkursą "Rudenėlio spalvos" 4u.gif , jame galėtų dalyvauti pačios įvairiausios rudens temą atspindinčios nuotraukytės- nuo nukritusių lapų rinkimo iki derliaus nuėmimo rolleyes.gif
Atsakyti
Tai kad ir rudenelis jau yra buves, ir Kaledos - ash dar karta pasisakau uz senelius, mociutes, kartu nuotraukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2006 10 13, 13:27)
Tai kad ir rudenelis jau yra buves, ir Kaledos - ash dar karta pasisakau uz senelius, mociutes, kartu nuotraukas blush2.gif

O tai kas ,kad buve... g.gif g.gif ...Buvo praitais metais,o dabar jau naujas rudenelis atejo-ir nuotraukytes naujos bus...Man labai patinka tema susirisusi su rudeneliu......Nuostabu ziureti tokias nuotraukutes nuo rudenio peizazu iki rudenelio padovanotu gerybiu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
as mielai ziurecia skiekvienais metais "sezonines" ir "sezoniniu svenciu" nuotraukas smile.gif

o del ko cia dabar jokio konkurso nera? g.gif prizu nera? As jei tik rasciau tinkama foto, mielai ir be prizu dalyvauciau tongue.gif, manau, kad tureti SM apdovanojima daug smagiau nei prizas, bet jei jau jis yra, tai negi atsisakysi laugh.gif
Papildyta:
kas del kriksto ir kitu religiniu svenciu, tai man toks konkursas nemielas sad.gif nesu tikinti, tai kazkaip galimybe jame dalyvauti apribojama iki 0 (nulio)
Papildyta:
rudens spalvos- liux
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2006 10 13, 17:47)
as mielai ziurecia skiekvienais metais "sezonines" ir "sezoniniu svenciu" nuotraukas smile.gif

o del ko cia dabar jokio konkurso nera? g.gif prizu nera? As jei tik rasciau tinkama foto, mielai ir be prizu dalyvauciau tongue.gif, manau, kad tureti SM apdovanojima daug smagiau nei prizas, bet jei jau jis yra, tai negi atsisakysi laugh.gif
Papildyta:
kas del kriksto ir kitu religiniu svenciu, tai man toks konkursas nemielas sad.gif nesu tikinti, tai kazkaip galimybe jame dalyvauti apribojama iki 0 (nulio)
Papildyta:
rudens spalvos- liux

Atsakyti
vieni vaikuciai gimsta su garbanelemis,o kiti visai plikuciai.manau visai idomu butu pamatyti graziu leliuku nuotraukyciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2006 10 08, 20:24)
matau nebuvo konkurso skirto visai seimai. siulau paskelbti : mano seima graziausia, ar mes visur kartu ar pan. kad nuotraukyteje atsispindetu visa grazi ir laiminga seima smile.gif



pilnai pritariu. thumbup.gif juk tos nuotraukos buna labai mielos,kuriose visa seima wub.gif
Atsakyti
Ar cia man tik taip atrodo, ar dauguma mamyciu siulo rudenelio tema - o konkurso kaip ner taip ner... unsure.gif
Atsakyti
Taip,taip......Skelbkime "rudenelio konkurseli"..... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti