Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlome temas foto konkursams

Man dabar labai aktualu, todėl siūlau štai tokią konkurso temą:
"Gražioji nėštukė" ar pan. Mintis ta, kad siųstų savo nėtukiškas nuotraukas, kuriose mamos stilingai, gražiai, o gal kukliai bet dailiai pasipuošusios. Tai būtų gražus konkursas, o esamoms nėštukėms - labai naudingas pasisemti idėjų. Ir toks konkursas, mano manymu, būtų žymiai įdomesnis, negu dabar vykstantis tas stilingų rūbų konkursas
Atsakyti
Siūlau temą: "pirmosios žvakės pūtimas" ar pan. Vienžo, tai turėtų būti tik nuotraukose kuriose pirmąją žvakutę pučia metų sulaukę vaikučiai. O gal nebūtinai pučia, gali ir pozuoti su tortu. Bet būtinai vienerių metukų, nes jų mažučių, veido išraiškos būna dar tokios natūralios, nesuvaidintos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 11 26, 13:23)
Siūlau temą: "pirmosios žvakės pūtimas" ar pan. Vienžo, tai turėtų būti tik nuotraukose kuriose pirmąją žvakutę pučia metų sulaukę vaikučiai. O gal nebūtinai pučia, gali ir pozuoti su tortu. Bet būtinai vienerių metukų, nes jų mažučių, veido išraiškos būna dar tokios natūralios, nesuvaidintos  4u.gif

turbūt už daugumą jų pučia mamos ir tėčiai smile.gif Bet idėja graži
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 11 26, 23:06)
turbūt už daugumą jų pučia mamos ir tėčiai smile.gif Bet idėja graži


Va būtent, kad man bais aktualu. Aš turiu kur pats pučia wub.gif
Atsakyti
maniskio irgi arteja metukai, bet zvakute turbut reiks uzpusti teveliams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 11 25, 12:27)
Man dabar labai aktualu, todėl siūlau štai tokią konkurso temą:
"Gražioji nėštukė" ar pan. Mintis ta, kad siųstų savo nėtukiškas nuotraukas, kuriose mamos stilingai, gražiai, o gal kukliai bet dailiai pasipuošusios. Tai būtų gražus konkursas, o esamoms nėštukėms - labai naudingas pasisemti idėjų. Ir toks konkursas, mano manymu, būtų žymiai įdomesnis, negu dabar vykstantis tas stilingų rūbų konkursas

gal dar spėčiau sudalyvauti blush2.gif
Atsakyti
nemanau,kad dabar bus konkursas koks nors, nesusijęs su šventėm, nors ir kalėdiniai konkursai po kalėdų būna, bet kiek iki jų liko, dar kol tas pasibaigs..
Atsakyti
Šitas stiliaus patarimų konkursas mane užvedė ant minties, kad galėtų būtų vaikų kambario konkursas, kur rodytume, kaip mažiesiems įrengėme kambarį/kampą. Kiek idėjų būtų glima nusižiūrėt...
Atsakyti
g.gif o man patiktu seimos foto konkursas :-) kad butu surinkta visa seima,tad nuotraukos autoriai gali buti ir ne supermamu dalyviai.
"Grazi musu seimynele siandien susirinko",o jei dar seneliai ir mociutes butu biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 11 25, 13:27)
Man dabar labai aktualu, todėl siūlau štai tokią konkurso temą:
"Gražioji nėštukė" ar pan. Mintis ta, kad siųstų savo nėtukiškas nuotraukas, kuriose mamos stilingai, gražiai, o gal kukliai bet dailiai pasipuošusios. Tai būtų gražus konkursas, o esamoms nėštukėms - labai naudingas pasisemti idėjų. Ir toks konkursas, mano manymu, būtų žymiai įdomesnis, negu dabar vykstantis tas stilingų rūbų konkursas


As manau toks konkursas idomus tai kas nestuke.gif Aisku ir as ziureciau, bet kas del ideju - nestukes gali atsidaryti savo skiltele stiliaus temoje ir dabar jomis dalintis, kaip pasipuosia. Nebutina tam rengti konkursa, kad pasisemt ideju 4u.gif

QUOTE(logika @ 2007 11 27, 09:55)
gal dar spėčiau sudalyvauti  blush2.gif


Daryk nuotraukas, bent karta i metus buna toks konkursas tad sudalyvausi 4u.gif Paziurek senus konkursus, nestukiu temu buvo nemazai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltic*girl: 03 gruodžio 2007 - 08:02
QUOTE(*Rita* @ 2007 11 25, 13:27)
Man dabar labai aktualu, todėl siūlau štai tokią konkurso temą:
"Gražioji nėštukė" ar pan.

Tai kad jau buvo... Ir neperseniausiai...

QUOTE(Elenele Raganele @ 2007 12 03, 01:12)
g.gif o man patiktu seimos foto konkursas :-) kad butu surinkta visa seima,tad nuotraukos autoriai gali buti ir ne supermamu dalyviai.
"Grazi musu seimynele siandien susirinko",o jei dar seneliai ir mociutes butu  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Oi, ši idėja atrodo tokia neįdomi, kiekvienas turi tų šeimos nuotraukų, jau tiek atsižiūrėta, kad net doh.gif ...
Atsakyti

Oi, ši idėja atrodo tokia neįdomi, kiekvienas turi tų šeimos nuotraukų, jau tiek atsižiūrėta, kad net doh.gif ...
[/quote]


g.gif suprantu,kad visokiu uzstaliniu nuotrauku daug,bet specialiai konkusui-linksmu,nuotaikingu foto asmeniskai as neturiu.Todel ir butu idomu kazka tokio spec.konkursui padaryti-surinkti visus ir nusifotografuot rolleyes.gif
Atsakyti