Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlome temas foto konkursams

o aš vis tikiuosi su gyvunais temos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2007 12 19, 19:49)
o aš vis tikiuosi su gyvunais temos  blush2.gif


hihihi.gif Beje, gyvūnų temą visai įmanoma pritempti prie Kalėdų biggrin.gif Visi "žino", jog Kūčių naktį gyvūnai prakalba. Taigi va, galėtų būti toks kūrybinis konkursas, kuriame - kokiose nors pozose ar situacijose (su šeimininkais/vieni/su vaikais/be vaikų...) užfiksuoti gyvūnai, pageidautina - keistesnėse, gali būti - ir įdomiai surežisuotose, o nuotraukos paraše bandoma "iššifruoti", ką tas gyvūnas sako. Na kažkas panašaus, kaip tinklalapyje mycathatesyou.com daroma su katinų nuotraukomis... Bet taip pat su humoru galima pažvelgti ir į kitus gyvūnus, netgi nebūtinai naminius ax.gif
Atsakyti
Labai faina mintis bigsmile.gif , galėtų vadintis kaip nors "Gymūnų kalba", tai manau būtu labai linksmą, nes kaip autorius interpretuoja vieną ar kitą pagautą momentą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 12 19, 21:19)
hihihi.gif Beje, gyvūnų temą visai įmanoma pritempti prie Kalėdų  biggrin.gif Visi "žino", jog Kūčių naktį gyvūnai prakalba. Taigi va, galėtų būti toks kūrybinis konkursas, kuriame - kokiose nors pozose ar situacijose (su šeimininkais/vieni/su vaikais/be vaikų...) užfiksuoti gyvūnai, pageidautina - keistesnėse, gali būti - ir įdomiai surežisuotose, o nuotraukos paraše bandoma "iššifruoti", ką tas gyvūnas sako. Na kažkas panašaus, kaip tinklalapyje mycathatesyou.com daroma su katinų nuotraukomis... Bet taip pat su humoru galima pažvelgti ir į kitus gyvūnus, netgi nebūtinai naminius  ax.gif

labai graži mintis wub.gif Tik ko gero gyvūnai turėtų būti vieni. Juk jie kalba Kūčių naktį, kai visi miega... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 12 20, 12:23)
labai graži mintis wub.gif Tik ko gero gyvūnai turėtų būti vieni. Juk jie kalba Kūčių naktį, kai visi miega... wub.gif

jei jau vieni tai ir fotkint turėtų gyvūnai biggrin.gif
Atsakyti
KUR NAUJAS KONKURSAS? user posted image DUOKIT MUMS NAUJĄ KONKURSĄ user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 12 17, 10:45)
nors aš neturiu vaikučių,bet jau irgi noriu konkursų su vaikiukais smile.gif
siulau temą"Kalėdiniai nykštukai"  bigsmile.gif aprangos kodas-Nykštykai:) vaikai su tom raudonom kepurytėm ir pan ax.gif

Mintis nebloga, bet jau matau konkurso nuotraukas, visur panašiai aprengti vaikiukai, tik skiriasi jų pozos ir veidukai... ax.gif Kažin ar originalus konkursas gausis... Aišku, tai tik mano nuomonė. O konkurso Kalėdų eglei pasidemonstruoti irgi praktiškai nereikia, užtenka nueiti į Kalėdų skyrelį, ten jau antra tema užvesta... Rodoma į valias smile.gif
Gal geriau kalėdinio šventimo akimirkos? Arba originalaus šventinio kostiumo (na, ne vien nykštuko)? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltairJuoda @ 2007 12 25, 23:23)
Mintis nebloga, bet jau matau konkurso nuotraukas, visur panašiai aprengti vaikiukai, tik skiriasi jų pozos ir veidukai...  ax.gif  Kažin ar originalus konkursas gausis... Aišku, tai tik mano nuomonė. O konkurso Kalėdų eglei pasidemonstruoti irgi praktiškai nereikia, užtenka nueiti į Kalėdų skyrelį, ten jau antra tema užvesta... Rodoma į valias  smile.gif
Gal geriau kalėdinio šventimo akimirkos? Arba originalaus šventinio kostiumo (na, ne vien nykštuko)?  mirksiukas.gif

aš irgi šiaip galvojau apie aplamai kalėdinį kostiumą,bet...nykštukai yra butent kalėdinis simbolis,o va visokiais meškiukais/tigriukais ir pa. galima bet kada apsirengti ax.gif
Atsakyti
negi nebus kalėdinio konkurso unsure.gif
Atsakyti
jo, kazkaip gaila, kad per sventes negavom graziais vaizdais pasidziaugt sad.gif
Atsakyti
Man atrodo moderatoriai remeju laukia...o be reikalo..... unsure.gif Kam tie prizai...???? Niekada net neskaitau kas per prizai, kai dalyvauju. Tiesiog smagu sudalyvaut konkurse ir viskas. Juk anksciau yra buvo konkursu be jokiu prizu ir ne viena nepriestaravo...
Duokit Konkursa biggrin.gif blush2.gif O tai liudna be jokio zieminio, ar sventinio konkurso verysad.gif
Pamenu praeitas Kaledas turejom net kelis vienu metu...buvo sventiniu konkursu maratonas(jei atmintis neslubuoja) rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi noriu konkurse dalyvauti bigsmile.gif
Duokit tik su KELIONĖM kokį nors susijųsį blush-anim-cl.gif
Atsakyti