Įkraunama...
Įkraunama...

Mastopatija

Man iki siol vienoje krutyje jauciasi sukietejimas po randu, nors po operacijos praejo 6 metai. Gydytoja net pagalvojo, kad tai naujas guzelis, bet echoskopija ta paneige.

Po operacijos randa tepiau "contractubex" tepalu, dejau kompresus su kopustu lapais, bet mano atveju, deja, tai nepadejo. Pasake, kad tikriausiai chirurgas operuodamas kazka pazeide???!!!

Atsakyti
šakės. o kaip tas tepaliukas, ar pagrazejo randas, ar tai vel tik reklama. as tai niekuo dar netepiau
Atsakyti
[quote=Živilka1,2008 09 01, 13:29]
šakės. o kaip tas tepaliukas, ar pagrazejo randas, ar tai vel tik reklama. as tai niekuo dar netepiau


Randas truputi pasviesejo, bet tai laiko, o ne tepalo deka.
Atsakyti
tai ir man taip atrodo. nes chirurgo paklausiau, gal kuo tepti, tik nosi surauke, sako nereikia
Atsakyti
O man chirurgas liepe tepti tuo contractubex, ir as jau ir pasitepiau. Gal dar anksti tepti jeigu dvi savaite po operacijos tepraejo g.gif . Man kazkaip skauda net po krutim, kazkur prie kaulo, gal as pasitempiau ka nors. Nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Živilka1 @ 2008 09 01, 14:29)
šakės. o kaip tas tepaliukas, ar pagrazejo randas, ar tai vel tik reklama. as tai niekuo dar netepiau


Aš nusprendžiau išvis niekuo nesiteplioti schmoll.gif Manekene nebūsiu,erotiniam filme nesifilmuosiu,o iš po maudymkes nesimato,tai nematau prasmes g.gif Visgi tai irgi vaistas,chemija,nenoriu aš papildomai tos vietos niekuo teplioti,niekada nežinai,kas gali pakenkti blink.gif Ir išvis,manau,kad tai daugiau reklama,negu nauda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lindoza @ 2008 09 02, 09:57)
O man chirurgas liepe tepti tuo contractubex, ir as jau ir pasitepiau. Gal dar anksti tepti jeigu dvi savaite po operacijos tepraejo g.gif . Man kazkaip skauda net po krutim, kazkur prie kaulo, gal as pasitempiau ka nors. Nesuprantu g.gif



Dar nedaug praejo laiko po operacijos, tai skaudeti gali visur. Jei skausmas isliktu ir po 2 men., tai reikia kreiptis i gydytojus.
Atsakyti
mamos, kur vilniuje galima privaciai pasitikrinti krutis isskyrus onkovitoj ir grybe?

nes grybe pas petraitiene siuo metu man per brangu, o tutkus onkovitoj nusibodes jau su savo tylejimu yra.

tai ka galit parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(vaivone @ 2008 09 18, 16:11)
mamos, kur vilniuje galima privaciai pasitikrinti krutis isskyrus onkovitoj ir grybe?

nes grybe pas petraitiene siuo metu man per brangu, o tutkus onkovitoj nusibodes jau su savo tylejimu yra.

tai ka galit parekomenduoti?


Galima pasitikrinti Šeimos medicinos centre, Pylimo g. (kaip tik ten užsirašiau šiai savaitei, pas Kubrickają berods -ji dirba ir Centro poliklinikoje). Kaina gydytojo konsultacija plius echoskopija 90+70 lt - viso 160 lt. Taigi nepigu.
Anksčiau aš tikrindavausi Pylimo g. Centro poliklinikoje, pas pačios minėtą Tutkų. Man tai jis atrodo labai profesionalus. Jis beje, daro ir punkcijas (tai yra mini operacija, kai cistos turinys ištraukiamas adatos pagalba). O kaina vizito Centro poliklinikoje labai patraukli - berods apie 40 lt mokėjau (jei nori be siuntimo). Tik dabar labai eilės ten... Taip pat Northway berods tikrina.
Atsakyti
Sveikos, koleges.

As taip pat turiu sita "dziaugsma" - mastopatija. Geriau Mastodynon gal tik viena menesi ir nestuke.gif. Ginekologe sake, kad dabar mastodynono negerti. Gal gali kas nors is patirties pasakyti, kaip mastopatija veikia nestumas - i gera, ar i bloga. Ar netrukdys maitinti, o gal kaip tik maitinant isnyks tie guzeliai?
Papildyta:
QUOTE(vaivone @ 2008 09 18, 15:11)
mamos, kur vilniuje galima privaciai pasitikrinti krutis isskyrus onkovitoj ir grybe?

nes grybe pas petraitiene siuo metu man per brangu, o tutkus onkovitoj nusibodes jau su savo tylejimu yra.

tai ka galit parekomenduoti?



As tyriausi Centro poliklinikoj (mokamai), galejau ir gydytoja pasirinkti (ejau pas moteri, pavardes nepamenu). Pries tai tyriausi Pylimo (atrodo) gatvej, bet Centro poliklinikoj labiau patiko, o gydytoja is Centro poliklinikos ir privaciai dirba.
Atsakyti
QUOTE(namiseda @ 2008 08 25, 09:37)
Aš juos gėriau 2 mėnesius,kol mane nuo jų pykint pradėjo doh.gif Dabar tik atsuku buteliuką ir nuo to kvapo šleikštu darosi doh.gif Nieko jie man nepadėjo,tai daugiau aš jų ir negersiu cool.gif Pabandysiu nakvišų nusipirkt,gal Agnucastono skonis ir kvapas kitoks? Man ir juos prirašė,bet brangūs,bijau,nusipirksiu ir vėl gert negalėsiu blink.gif



Ten raso, ir gydytoja sake, kad poveikis nuo 6 menesiu vartojimo buna.
Atsakyti
Šiandien buvau vėl pasitikrinti krūtų. Rado 2,5 cm cistą - staigiai padidėjusią (neseniai ji mažytė dar buvo). Sako, paveikė staigų augimą peršalimas. Gydytoja Kubrickaja, dirba Šeimos medicinos centre, taip pat Centro poliklinikoje ir Medicinos diagnostikos centre. Sako, turbūt reiks daryti punkciją (kai ištraukia skystį su plona adatėle, sako, neskausminga, nedaro net nuskausminimo jokio). Nors nelabai nori besilaukiančiai moteriai daryti punkcijos... Sakė pasitars ir atsakys, kaip geriau. Gal kuriai nors besilaukiant darė tą punkciją?..
Atsakyti