Įkraunama...
Įkraunama...

Mastopatija

Lengvute, i tavo klausima jau atsake Migele. Galeciau nebent pridurti, kad tepalo kaina apie 150 Lt. Sitie vaistai yra mano pirmieji. Taciau labai jau sokiravo kaina, nes tai paprasti vaistazoliniai preparatai. Idomu kiek kainuoja kiti vaistai nuo mastopatijos, pvz. Mastodynone?

Migele, kiek tu vartojai Antimast Selz ir ar tau jie padejo? As vartoju jau daugiau kaip 4 men, taciau pagerejimo nejauciu.
Atsakyti
Mastodynone kaina apie 22-24lt. wink.gif o, kažin, pavyzdžiui, pastojus, ar kaip nors dar gydoma mastopatija, ko klausiu, niekas konkrečiai neatsako  :-/
Atsakyti
Jeruzale, tepalo sunaudojau viena tubele ir isgeriau lasiuku buteliuka, bet mane vistiek operavo. Zinoma tai nereiskia, kad ir tau jie nepades, mano atveju ko gero liga buvo jau pazengusi ir vaistukai tik pagerino bendra krutu bukle, bet krutyje vystesi naujas zidinukas. Beje tai jau antroji mano operacija toje pacioje krutyje, toje pacioje vietoje. Pries operacijas buvau negimdziusi, siuo metu laukiuosi ir labai tikiuosi, kad vaikelio maitinimas pades atsikratyti sios ligos ir pastovios baimes......
Atsakyti
Migele, girdejau, kad po gimdymo ir maitinimo problemos su krutimis kuriam laikui atsitraukia. Kai kurie gydytojai anksciau moterims rekomenduodavo daznai gimdyti, kad nekamuotu krutu ligos. Gal dabar sis poziuris jau ir pasenes. Man kaip jau anksciau rasiau mastopatiniai zidiniai atsirado po maitinimo krutimi (sustandejimai pieno liaukose)
Atsakyti
Na ir as cia galiu pasisakyti, nes buvau susidurusi su sia problema... Pries 3 metus man buvo nustatyta mastopatija. Tada baisiai jaudinausi, bet gydytoja skyre gydymo kursa vitaminais ir nakvisos tabletemis. O be to, pridure, kad "krutys reikalauja vaiku".. tada, zinoma, mane nustebino toks poziuris, nes tuo labiau, kad vaiku dar mano planuose nebuvo. Iki nestumo vis dar paskaudedavo, bet nestumo metu ir pagimdzius viskas susitvarke. Mano ginekologe minejo, kad gali ir nebebuti sios problemos...ta va-tokia istorija.. rolleyes.gif
Atsakyti
tai va chate Bea ir Jolituka jau iskamantinejau rolleyes.gif aciu joms labai, dabar ir kitu forumo mamyciu noreciau paklausti, ar teko susidurti su mastopatija, kaip jums buvo, ar buvo guziuku ir ka daret?

siaip yra tikrai daug informacijos internete apie sita reikala, bet noretusi jusu ispudziu, vertinimu ir pasakojimu. Labai reikia
Atsakyti
Man buvo cistine mastopatija, operavo du kart ta pacia kruti.
Tiesiog atsirado guzas, ispradziu as nelabai supratau kas cia galvojau siaip sukietejimas,, veliau gulint ant soniuko pradejo mausti, tada jau nuejau pas ginekologe, ji iskart apciuope guza ir pasake, kad operacojos neisvengsiu. Beje labai pykau ant savo senosios ginekologes, ji juk turejo nors rtetkarciais krutis patikrinti, bet mazdaug jauna ner cia ko.
As dabar nuolat savo draugem primenu, kad kai nueis pas gin. butinai paprasyt, kad apziuretu ir krutis, tuos guzelius paciam kartais gana sunku pastebeti.
Nezinau ar padejau, jei kas konkreciai domina klausk.
Atsakyti
Aciu Migele, mane siaip fibroadenomos labiau domina, bet kuo labiau domiuosi, tuo labiau pastebiu toki dalyka, kad visiskai nesiskaito gydytojai su pacientais ( cia apie ta musu nemokama medicina) bet aisku jokia cia amerika, tiesiog pirma karta su tokiu kysio reikalavimu susiduriau (nesulauks mad.gif ) O del mastopatijos ir firboadenomu ziuriu kad gyd. nuomone labai skiriasi nuo tuojau pat pjauti iki geriau palaukti ir stebeti.
Atsakyti
Kai pradejo skaudet krutis ir abi vienodai, galvojau, kad perpute vejas.Taciau ginekologe pasake , kad taip gali but ir tarp menstr.vis paskaudes.Bet kuo toliau tuo blogiau , jau ir temperatura atsirasdavo jauciausi bjauriai.Po pusmecio as jau buvau onkologiniam dispanserizuota nors ten sake , kad nieko dar nesimato.Privacioj klinikoj persvietus gydytojas parode kad vienoj pusej jau yra darinys, o kitoj dvi cistos ir patare ilgai nelaukus operuot nes cistos ir sukelia didziausia skausma.Bet as dar uzsirasiau i klinikas nes man dar ir pilvo apacia labai skaudedavo nes visa tai , kaip sake, labai susije tarpusavy.Ten gydytoja lyg tarpkitko uzsimine , kad geriausias vaistas butu gimdymas nes per tuos 9 men. organizme vyksta hormoniniai pokyciai ir viskas savaime susireguliuoja.Na apie gimdyma negalejau galvot nes ir taip jau 3 vaikus auginau, o ir nuo paskutinio gimdymo jau buvo 12m praeje.Bet...........lemtis savaip pakoregavo mano gyvenima.Siandien as auginu dar viena suneli-netyciuka ir dziaugiuosi gera sveikata.Mastopatijos kaip nebuve.Po gimdymo praejus metams ir patarus gydytojai pradejau naudot hormonines kontraceptines tab. nes hormonu trukumas ir vel gali pasireikst .Na kad nepasikartotu tai iskarto ememes priemoniu.Na o visi tie lasiukai "mastodinon" ir dar kazka geriau jau net nepamenu man visa nieko nepadejo.Tiesa , klinikose jau butu pradeje gydyti hormoniniais vaistais, bet as kaiptik pastojau tai taip viskas ir pasibaige.
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tolita

sita recepta jau girdejau, Bea sake irgi tas pats buvo, tiek kad du ir su puses metu pertrauka, mes cia jau su vyru aptarem, sakom jau geriau toks metodas, negu pjauti wink.gif plius dar ginekologe sake kad labai daznai, na priklauso nuo to kokioj vietoj buvo guzas, na zodziu su zindymu to po gali kilti dideles problemos, kai pienui nera kur nuteketi, tai maitinti visai negali, mastitai ir t.t. tai va ji sako, kad jeigu jau pjauti tai su ta tendencija kad daugiau vaiku neplanuoti, kad pirma pasigimdyti kiek nori, o po to jeigu dar bus ka pjauti ir noro bus, prasom.

o siaip tikriausiai tai tas atvejis kad reikia spjauti i visa musu nemokama medicina, ta jau ir padariau, ryt i privacia eisiu
Atsakyti
Man irgi ta pati recepteli siule, gimdyt ir maitinti.
Dabar kaip tik ir turiu dziaugsmeli, labai bijojau problemu su ta krutim, bet pakolkas tfu tfu tfu, pienelis bega, kad tik jo butu.
O fibroadenoma kaip suprantu yra kazkoks konkretus darinys, kuri pasalina ir vsio, arba stebi kaip jis kinta jei dideja tada salina, jei ne galima bandyt ir gydyt. O vat mano atveju tai jau vsio po peiliu......Ech bet tai jau praeitis, tikiuosi viskas bus gerai.
Ir tau Iva linkiu tik nesinervuoti viskas susitvarkys wink.gif
Atsakyti
Galiu paskyti, kad mastopatijos padariniai gali buti du: hormoniniai sutrikimai ir nervai.

Ash dar negimdziusi, bet man jau ja atrado, gerai, kad pati pradzia. Gydytojas prirashe mastodynone lashiuku, bet jie ir po triju menesiu vartojimo nieko nepakeite. Tad dabar tenka gerti wobenzyma, fermentus, kurie daug kartu pagreitina organizmo iv. procesus.

Shiaip ash pajutau, nes pradejo labai skaudeti ... Nuejau pas mamologa, sako mastopatija, nieko per echoskopa nemate, kol kas jokiu gilesniu uzuomazgu.

Shiaip tai gerybiniai augliai, o jie NIEKADA neperauga i pyktybinius. Vaistas geriausias yra gimdyti ir svarbiausia kuo ilgiau maitinti, net iki 1.5 metu ar ilgiau.
Taip ishsivaikshto visi guzai ...

Ash pvz.: tikrinausi visus hormonus, diagnozavus mastopatija, tai visi tyrimai kuo nuostabiausi, jokiu nukrypimu. Ishvada, stresai, nervai, pergyvenimai ir t.t. Nes visa tai veikia musu centrine nervu sistema, kuri siuncia impulsus i kruties liaukas, gimda, kiaushides ir t.t. Pas mane visi hormonai puikus, t.y. be nukyrpimu!
Atsakyti