Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo planas

Aš taip pat prisidedu prie prašančiūjų 4u.gif gintap.2@gmail.com
O gal kas apie augalininkystę? Aš turiu idėją susijusią su žemės ūkiu ir labai labai praverstų pavyzdukas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pilnas internetas pvz.
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 09 20, 19:46)
Pilnas internetas pvz.

Jeigu būčiau radus tinkamą,tikrai būčiau nerašius čia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
MAn tai is vis nesamone atrodo prasinet pavyzdziu,nei kas duos nei ka.Normalesne tema butu ,jei dalintumemes patarimais ir pan.ar su konkreciais klausimais.
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 09 20, 19:51)
MAn tai is vis nesamone atrodo prasinet pavyzdziu,nei kas duos nei ka.Normalesne tema butu ,jei dalintumemes patarimais ir pan.ar su konkreciais klausimais.

Iš tiesų tai taip,pritariu drinks_cheers.gif Skaičiau nuo pat pradžių tai temos pradžioj dar siuntė,o dabar nemanau kad sulauksiu. Bet būtų nebloga mintis rašyt klausimus,ir padėti vieni kitiems,nes darbelis nėra iš lengvūjų doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2010 09 20, 20:54)
Iš tiesų tai taip,pritariu  drinks_cheers.gif  Skaičiau nuo pat pradžių tai temos pradžioj dar siuntė,o dabar nemanau kad sulauksiu. Bet būtų nebloga mintis rašyt klausimus,ir padėti vieni kitiems,nes darbelis nėra iš lengvūjų  doh.gif  cool.gif

as irgi puse plano tik parasiusi,lapkriti reiks gintis,bet kazkaip pamaciau,kad cia atsakymu nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 09 20, 20:10)
as irgi puse plano tik parasiusi,lapkriti reiks gintis,bet kazkaip pamaciau,kad cia atsakymu nebus biggrin.gif

Aš net nepradėjusi doh.gif O sesija spalį,tai ačiū dievui kad dvi savaites praktika,tai dar šiek tiek laiko yra,ir pliusas kad dviese su grupioke rašysim. Kokia tema rašai?
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2010 09 21, 20:35)
Aš net nepradėjusi  doh.gif  O sesija spalį,tai ačiū dievui kad dvi savaites praktika,tai dar šiek tiek laiko yra,ir pliusas kad dviese su grupioke rašysim. Kokia tema rašai?

As pasirinkau rubu parduotuve,mazame miestelyje,nes ten ju truksta ,ale pirksiu prekes is uzsienio,reikia prisest prie skaiciaviu,bet nera laiko doh.gif
Atsakyti
Mergaitės gal kas turit verslo planą " Buhalterinių paslaugų įmonei" smile.gif ar pan.
Būčiau dėkinga jei atsiųstumėt
el.p. aurelijav10@gmail.com
Atsakyti
Sveikutes, gal kas turi verslo plana kuri pati rase, labai reikia verysad.gif labai buciau dekinga
Atsakyti
QUOTE(ceryksine @ 2010 10 25, 15:24)
Sveikutes, gal kas turi verslo plana kuri pati rase, labai reikia verysad.gif labai buciau dekinga

Kokiai mokslo istaigai reikia?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 10 25, 15:11)

Ar pasirašei savo planą? Mes baiginėjam jau,šeštadienį pristatymas doh.gif Va čia tai žiaurus darbelis cool.gif
Atsakyti