Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo planas

QUOTE(Svajaaa @ 2010 10 25, 16:11)
Kokiai mokslo istaigai reikia?

verslo ekonomikai
cry.gif ir nespeju kelis darbus padaryt. Labai prasau pagalbos
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2010 10 25, 17:06)
Ar pasirašei savo planą? Mes baiginėjam jau,šeštadienį pristatymas  doh.gif  Va čia tai žiaurus darbelis  cool.gif

as irgi baigiu,liko nedaug,bet jau sunkumas...dar turiu kita darba padaryt,finansine analize doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 10 25, 20:26)
as irgi baigiu,liko nedaug,bet jau sunkumas...dar turiu kita darba padaryt,finansine analize doh.gif  doh.gif  doh.gif

Aš jau atsiskaičiau clap.gif clap.gif Tik dar nežinau kaip įvertino.
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2010 11 03, 11:37)
Aš jau atsiskaičiau  clap.gif  clap.gif  Tik dar nežinau kaip įvertino.

reikejo apsiginti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 11 03, 11:41)
reikejo apsiginti?smile.gif

Taip, skaidres dariau 4u.gif Bet apsigyniau labai gerai,ką klausė viską atsakiau, ko skaidrėse nebuvo, dasakiau vis pristatinėdama, bet viskas vyko ekspromtu,skaidres sudėjom per 20 min ir spėjau nulėkt iškarto į pristatymą biggrin.gif Širdis užkulniuose buvo,bet viskas geriau nei tikėjausi įvyko.
Atsakyti
laba. gal kas turetu verslo plana susijusi su odontologija?
Atsakyti
Sveiki,
Reikia nesudetingo verslo plano internetinei parduotuvei . Gal kur nors matete ar turite?
Aciu uz bet kokia info.
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turite verslo planą tortams?labai reikia, rašau, bet man kažkas nesigauna, labai norėčiau pvz,jau terminas seniai praėjęs, o aš dar neatidavus kursinio verysad.gif doh.gif
Atsakyti
labukas gal kas turi verslo plana reklamos agenturai ar siaip kokiai imonei. Labai prasau verysad.gif cry.gif
Atsakyti
sveikos...labai reiketu verslo plano maisto tematika...kavine parduotuve produktas nesvarbu....esu besilaukianti ir dirbanti...laiko nera...
Atsakyti
QUOTE(Ingosiukas @ 2005 10 21, 23:42)
Sveiki 4u.gif Na as esu naujoke ir noreciau paprasyti jusu visu pagalbos, na jei kas galit. Skaiciau, kad kai kurios cia is jusu turit verslo planu pavyzdziu. Man labai labai reikia UAB verslo plano, bet jau tokio rimtesnio, kad nebutu paprastutis. Turiu savo ideja, bet nezinau, na ka ten nezinau, tiesiog nezinau kaip parasyti ir nuo ko pradeti. Man labai svarbus sitas darbas, nes esu studente. Labai reikia gero pavyzdzio. Reikia, kad butu paciu rasytas, o ne kazkur is interneto. Labai prasau padekit. Mano el. pasto adresas: ingosiukas@gmail.com. Iš anksto dekuju.


Rekomenduociau Verslo planas - versloplanai.com - profesionalai. Sako, kad labai nedidelė verslo plano rengimo kaina. Bet mokslo tikslams, aisku, jie bus per brangūs. Jie rengia rimtus verslo planus paskoloms, ES paramai gauti, kitiems panašiems tikslams bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemo1: 14 lapkričio 2010 - 14:28
Labas merginos smile.gif
gal kartais kuri nors esat rasiusi verslo plana apie automobiliu, mikroautobusu nuoma, nu ar kazka panasaus. Man reiketu bent pavyzdzio...apie ta sfera nelabai ka ismanau smile.gif
Atsakyti