Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

QUOTE(***SuperBrunetė*** @ 2009 09 14, 19:28)
o kaip jus pati ji sau darot  blush2.gif

Perku specialų galvos šveitiklį. Išplaunu plaukus šampūnų, paskui ant šaknų įpilu šveitiklį ir masažuoju, masažuoju, masažuoju. Nuskalauju gerai vandenių. Būtinai pamaitinu plaukus balzamu neliečiant galvos odą.
sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 14, 18:37)
Perku specialų galvos šveitiklį. Išplaunu plaukus šampūnų, paskui ant šaknų įpilu šveitiklį ir masažuoju, masažuoju, masažuoju. Nuskalauju gerai vandenių. Būtinai pamaitinu plaukus balzamu neliečiant galvos odą.
sokiai.gif

o kur jus ji perkat ? vaistineje ? kiek jis kainuoja ?
Atsakyti
Anksčiau vaistinėje Orising šveitikli – skystis. Bandžiau Hair Company, o dabar KAARAL turiu. Bet jis parduodamas salonuose. Orising buvo patogesnis, nes buvo kaip paprastas skistis. O KAARAL su smulkiom dalėlėm. Ilgiau skalauti plaukus reikės.
Nors sako kad tai geriau, nes dar masažuoja, o tai skatina plaukų šaknų kraujotaką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylima žmona: 14 rugsėjo 2009 - 21:48
Aciu uz info 4u.gif

ir dar noriu paklausti o kokia mazdaug kaina Orising šveitiklio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***SuperBrunetė***: 20 rugsėjo 2009 - 07:35
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 09 20, 09:34)
Aciu uz info  4u.gif

ir dar noriu paklausti o kokia mazdaug kaina Orising šveitiklio  g.gif

Tiksliai neprisimenu, bet apie 100 Lt - 15 ampulių.
O KAARAL apie 35 Lt.
Dar kažkas rašė kad galima pačiai padaryti su druska, bet nzn, bijau kažką patarti, nes nebandžiau.
Tu užeik į Ursana Vilniuje (jeigu iš Vilniaus), ir tiesiog pasikonsultuok, ten jie ir plaukus tikrina ir kosmetikos įvairios yra Orising, Hair Company, KAARAL, ING kažką parinksi sau.
Hair Company man asmeniškai prastas variantas iš išvardintu. Gal būt padės.

Dar info:
SPECIALUS K05 TRICHOLOGINIS KREMAS – ŠAMPŪNAS SIEROS PAGRINDU
Didelės sieros koncentracijos dėka, tirštas koncentruotas šampūnas puikiai valo ir atkuria galvos odos balansą. Šalina sudirgintos bei jautrios odos pleiskanojimą ir nieţėjimą, apsaugo nuo šių reiškinių atsiradimo. Sėkmingai šalina įvairios kilmės dermatitų, psoriazės poţymius, padeda priţiūrėti parazitų pakenktą odą. Puikiai drėkina sausą odą.
Naudojimas: naudoti 1-2 kartus per savaitę. Šampūną masaţuojančiais judesiais įtrinti į drėgnus plaukus, kol susiformuos puta. 5-10 minučių palikti ant plaukų. Nuplauti vandeniu.

DANDRUFF-REMOVING SHAMPOO – Sausos galvos odos šampūnas. Drėkinančio ir raminančio šampūno poveikio dėka, kokybiškai išvaloma sausa galvos oda. Galvos oda saugoma nuo pleiskanojimo, uţdegimų bei pleiskanų atsiradimo.

O kaip Head&Shoulders? Gal but pats pigiausias ir paprasčiausias šampūnas vertas dėmesio? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylima žmona: 24 rugsėjo 2009 - 18:14
štai geriausia ką naudojau (o naudojau tikrai daug) , patarė mano kirpėja. Pirkau "iki" parduotuvėje, kaina 4.49 lt. Jau po vieno karto nebėra pleiskanų!!!!!!


user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 24, 19:06)


O kaip Head&Shoulders? Gal but pats pigiausias ir paprasčiausias šampūnas vertas dėmesio? bigsmile.gif

man jis nepadejo schmoll.gif

QUOTE(auksinis_drugelis @ 2009 09 25, 15:43)
štai geriausia ką naudojau (o naudojau tikrai daug) , patarė mano kirpėja. Pirkau "iki" parduotuvėje, kaina 4.49 lt. Jau po vieno karto nebėra pleiskanų!!!!!!
user posted image

naudojau ja ,bet man nepatiko ,nes plaukai kaskokie rebaluoti atrodo( bent jau man ) ,sake kad yra sampunas sulsenos ,bet as niekur nemaciau jo pirkti.
Atsakyti
QUOTE(auksinis_drugelis @ 2009 09 25, 14:43)
štai geriausia ką naudojau (o naudojau tikrai daug) , patarė mano kirpėja. Pirkau "iki" parduotuvėje, kaina 4.49 lt. Jau po vieno karto nebėra pleiskanų!!!!!!
user posted image

na as ir tikejausi kad pades kai cia pasiskaiciau bet visiskai nieko
Atsakyti
kas del pleiskanu tai nuo tos pastos man ju sumazejo ,bet plaukams jin tikriausiai nelabai tinka mano rolleyes.gif o gal kuri matet kur yra pirkti sampuno sulsenos ? nooreciau isbandyti
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 09, 21:23)
Galvos pilingas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Aš minimum karta per 10 dienu darau sau. Niekada anksčiau negalėjau pagalvot kad  galvos odai reikia. drinks_cheers.gif

As irgi pries tai niekad negalvojau kad galvai ir reikia pilingo g.gif Gal placiau gali paaiskint ka duoda tas pilingas apart geros kraujotakos? drinks_cheers.gif

QUOTE(auksinis_drugelis @ 2009 09 25, 14:43)
štai geriausia ką naudojau (o naudojau tikrai daug) , patarė mano kirpėja. Pirkau "iki" parduotuvėje, kaina 4.49 lt. Jau po vieno karto nebėra pleiskanų!!!!!!
user posted image

As jau seniai nusipirkau, bet taip nei vieno karto neisbandziau... unsure.gif turbut tinginiuke esu blush2.gif Gal kam reikia? padovanosiu 4u.gif

Jau menuo naudoju sampuna Loreal nuo pleiskanu. Tai po pirmu plovimu padaugejo pleiskanu baisiausiai blink.gif po 2 savaiciu beveik visos dingo. Dabar zinokit dziaugiuosi sveika galvos oda ir plaukais thumbup.gif nors liko dar puse butelio. Tai turiu visa isnaudoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snzk @ 2009 09 25, 21:50)
As irgi pries tai niekad negalvojau kad galvai ir reikia pilingo  g.gif  Gal placiau gali paaiskint ka duoda tas pilingas apart geros kraujotakos?  drinks_cheers.gif
As jau seniai nusipirkau, bet taip nei vieno karto neisbandziau... unsure.gif  turbut tinginiuke esu  blush2.gif Gal kam reikia? padovanosiu  4u.gif


PURIFY KAARAL SCRUB:
Natūralios mikro dalelės pašalina problemas, susijusias su pleiskanomis ir pleiskanojimu. Taip pat gali būti naudojamas riebalinių liaukų išskyrų valymui nuo galvos odos. Jis suteikia odai „antrą kvėpavimą“ ir palengvina naudingų komponentų įsisavinimą. Tonizuoja plaukų šaknis, gerina galvos odos kraujotaką. Skatina plaukų atsinaujinimą bei augimą.
Naudojimas: tepamas ant drėgnos švarios galvos odos ir paliekamas 3-5 minutėms. Lengvai spaudžiant, švelniai įmasažuojamas į odą. Gausiai nuplaunamas vandeniu.

Man pvz, patinka švarumo jausmas. Šveitikli rekomenduočiau labiau tiems, kas naudoja plaukams pūtas, lakus, geliu ir t.t. Nes visa tai užkemša galvos odos poras, gal ir rimtai plaukų šaknys negali normaliai kvėpuoti, augti. Aš naudoju ir pūtas ir laką ir gelį kartais ir nemanau kad šampūnas man išvalo viską kaip reikia.
O dėl pleiskanų, tai profilaktiškai ir kaip pagalbinė priemonė naudojant ampulės, šampūną ir t.t....
Atsakyti
Na taip...pagalvojus...vargse ta galvos oda sad.gif kiek kartais plauku lako pripurskiam kad laikytusi sukuosena ir niekad negalvojam kad makijaza nuvalom kiekviena diena....
Aciukas uz issamu atsakyma wub.gif
Atsakyti