Įkraunama...
Įkraunama...

Ausų uždegimas.

QUOTE(shimmer @ 2007 12 20, 14:59)
Mums beveik 1 m ir 9 mėn.
nesiūlė jokių vamzdelių statyti.
Dusulį įtaria lyg nuo alergijos-namie laikėm katiną, dabar jau nebeturim ir t.t pas pulmonologus dar nebuvom, bet tai jau kita tema.
Svarbiausia, kad jau antrą sykį praduria-išleidžia pūlinukus, o kiek antibiotikų prigėrėm-zinnat,klacid, augmentin, cefuroksin doh.gif

O jus buvot Santariskese g.gif ?Mes kai ten gulejom,tai kaip tik panasaus amziaus berniukui istate vamzdeli,irgi po dvieju kartu ax.gif
Atsakyti
Mes is Kedainiu verysad.gif manau, keliausim i KMUK
Atsakyti
As saviski irgi i klinikas uzrasiau gavom talona 12.29 d. tai itariu maniskis bus jau pasveikes, bet sakiau vistiek gal reik vaziuot kad ir su sveiku, kad apziuretu musu situacija ir t.t.
kaip jus manot ar nebus durnai g.gif jeigu bus sveikas jau?
O rytoj keliaujam pas LOR ziures musu ausis (nes jau abu segam) nuir idomu ka papasakos, ar sveikstam nes pati net neisivaizduoju.
O taip norisi ant svenciu pasveikt unsure.gif
Atsakyti
Mergaitė pusę nakties praverkė, kad skauda ausį, įlašinau jai lašiukų Otinum, po kiek laiko nurimo ir užmigo. Jau praėjo dvi paros, ir daugiau nesiskundė ausies skausmu. Dabar tiesiog nežinau, ar taip greitai galėjo praeiti ausies uždegimas??? o gal jis perėjo į lėtinį uždegimą ir ji nieko nejaučia. Kaip jūs manote?
Atsakyti
QUOTE(vilma* @ 2007 12 11, 13:54)
Man irgi taip sake.

As irgi prisijungiu prie jusu. Man jau visai liudna darosi  verysad.gif
Maniskis spalio pradzioj pradejo lankyt lopseli ir mes jau per 2 menesius trecia karta ausu uzdegimu sergam.
Pirma karta tai kaip spejo bus nuo uzsitesusios slogos, abieju ausyciu uzdegimai, beje mano vaikui beveik neskauda ausyciu, jis nei rodo man nei dejuoja.O prsidejo nuo slogos kokia savaite uzsitesusios, prisidejo kosulys ir uzkilo temperatura iki 39, dar musu gydytoja kelias dienas gyde nuo gerklytes, bet paziurejom kad nesveiksta ir nusiunte pas LOR. LOR israse antibiotikus, po 5 dienu paaiskejo kad nepadeda tada 7 dienas kitus antibiotikus gerem ir jau padejo, savaite dar nesimaudem ir t.t.
Nuejom i darzeli pi 2 savaiciu vel ausu uzdegimas abieju.Pradzioj kelias dienas nosis uzsikisus, bet sloga nebegapa po keliu dienu koset pradejo, nuejom pas LOR vel antibiotikai  doh.gif  , vel 10 d. gerem jau trecius antibiotikus per menesi  doh.gif  , ir ka, pasveikstom.
Praeina savaite ir si sestaieni jis pradeda ciaudet, sekmadieni jau nosis uzsikisus, o sekmadieni nakti jau ir kosti ir temperatura jau 37,2  doh.gif  , nulekiam pirmadieni pas gydytoja iskart pasiprasom pas LOR ir ka vel ausu uzdegimas, tik dabar tik vienos ausytes. Gydytoja jau bijo rasyt amtibiotikus, bandysim laukt  unsure.gif  , nes paeme nosies tepineli. Sako gal kas isaugs. Siandien visa ryta prazirze  doh.gif  , oi baisu, dabar bijau kad savaite pralauksim ir paskui vistiek antibiotikus teks gert  doh.gif  .
O maiskis jau 2 metu vyras ir jis per tuos 2 metus nei karto ausu uzdegimu nesirges, tai nejaugi jis dabar taip ir sirgs  g.gif
As net nezinau ji man aiskino kad cia del darzelio, tai bet as jau nevilty  verysad.gif
Nu nejaugi neina uzkirs kelia ausu uzdegimam, kaip jus manot gal man pas kita LOR saviski nuvezt, gal cia gydytoja nekokia  g.gif
Patarkit.


Adenoidus LOR žiūrėjo g.gif
Mums per paskutinį mėnesį buvo 3 ausų uždegimai doh.gif užsirašėm adenoidus operuot nes kitaip nieko nebus schmoll.gif pastoviai kosulys, sloga ausų uždegimas.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2007 12 27, 22:06)
Mergaitė pusę nakties praverkė, kad skauda ausį, įlašinau jai lašiukų Otinum, po kiek laiko nurimo ir užmigo. Jau praėjo dvi paros, ir daugiau nesiskundė ausies skausmu. Dabar tiesiog nežinau, ar taip greitai galėjo praeiti ausies uždegimas??? o gal jis perėjo į lėtinį uždegimą ir ji nieko nejaučia. Kaip jūs manote?

Pas mus panaši situacija: slogavo 3 d ir vakar sako, kad labai skauda ausį. Pas mus problema ta, kad mergica nosį pučiasi pati ir tai daro labai stipriai, sakiau jau kraujus kada paleis iš nosies. Prsiskaičiau, kad nuo per stipraus pūtimo gali tiesiog užgulti ausis. Įlašinau OTIPAX ir viskas tuo baigėsi. Bet va šiandien vis tik nusprendžiau nueiti pasikonsultuoti, nes pirmas toks atvejis, kad skundžiasi ausų skausmu. Šeimo gyd. apžiūrėjusi nusprendė, kad nieko baisaus, nes sloga dar tik 3d., bet manop ršaymų išrašė siuntimą pas LOR. Lor gyd, kas man nepatiko labiausiai, išgirdusi, kad mergaitė sloguoja, iškarto konstatavo ausų uždegimą, paskui apžiūrėjusi pasakė, kad "oi kaip paraudę" Nesupratau kas ten paraudę, paklausiau ką tai reiškia tas paraudę, jinai man iškarto "Baisus uždegimas, grei bėkit į vaistinę, rašau stiprius antibijotikus ir geriat, nepiknaudžiaujat ir neiklausot šeimos gydytojos, nes jos atseit visada gydo tik žolėm". Mergaitė nekarščiuoja, nesiskundžia jokiu skausmu. Dar kai pasakiau, kad nuo gimimo vaikas negavęs jokio antibiotiko iš vis nustebo, kaip mes 3 m. išsigydėm tais homeopatiniais sirupais. šeimos gydytoja pažiūrėjusi LORistės išvadas pasakė, kad tai viso labo nedidelis uždegimukas, apsieisim be antibiotikų. Oi negaliu, nežinau ką daryti, ko klausyti, užsiregistravau į privačią kliniką, nes daugiau neturiu jokio pasirinkimo, lauksiu rytojaus, žiūrėsim kokią išvadą jis pasakys.
Atsakyti
blink.gif nu blyn kokių daktarų šiaip laikais būna scare.gif nebežinai kuo tikėt g.gif

mano istorija gal kiek kitokia bet apie LOR... prieš savaitę mergina pradėjo kosčioti, kadangi brolį vežėm pas LOR paprašiau kad ir didžiąją pažiūrėtų nes krenkšti g.gif sako pradžia faringito. Faringito tai faringito.. Liepė gert Umckalor ir bioporox g.gif po 5 dienų gerklę išbėrė tokiom kraujosrūvom unsure.gif nu važiavaom pas vaikų gyd sako toks kaip virusinis g.gif bet siunčiu pas LOR g.gif lor tą dieną nebepagavom tai mūsų gyd liepė papurškt liugolį
vakar pasirodėm loristei prisikabino tik kad padidėję limfmazgiai ir gerklė giliau negrąži ir prirašė gerst Actifedą, Prospaną ir umckalorą unsure.gif nelabau supratau kam g.gif jei slogų nėra, kosulio irgi doh.gif ryt važiuosim kitai loristei pasirodyt doh.gif
tai nežinai žmogus nei pas ką eit nei kuo tikėt schmoll.gif


Erinai mano patarimas aš neduočiau jokių antibų schmoll.gif vaikas gi nekarščiuoja schmoll.gif tuo labiau jei vaikas nesiskundžia schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,
pati kažkada užvedžiau šią temą, o dabar mano vaikinui jau ketveri metai, bet vėl užpuolė ta pati bėda verysad.gif Pradėjom lankyt daržą (tenuėjom keturias dienas) ir prasidėjo mūsų ligų užburtas ratas schmoll.gif Pradžioj, slogytė, kosuliukas, po to kažkoks virusas su vėmimu (aš irgi kartu ''atguliau''), atsigavom, bet vėl prikibo sloga/kosulys, rezultate - ausų uždegimas unsure.gif Iš to streso sudaviau porą kart per didelę dozę antibų (negaliu sau tokio žioplumo atleisti, griaužiu save kasdien frusty.gif, gi ne pirmą kart esu davus, kas per išsiblaškymas fool.gif ), ko pasėkoje uždegimas lyg nurimo, bet užtat prasidėjo skrandžio, žarnyno skausmai, žaizdelės burnytėje - alerginė reakcija į antibus cray.gif . Tai gėrėm kursą mikroflorą atkuriančių bakterijų, jogurtų kapsulių, skrandžio fermentų.. Pati susirgau stipriu bronchitu su stipriais antibais doh.gif Jau atrodo pilvas vaikui susitvarkė, kosulys praėjo ir še tau - naktį pradėjo verkt, kad ausytes skauda blink.gif Išlindo vėl sloga.. LOR pamatė tik ausų paraudimą, su gydytoja nusprendėm truks plyš apsieiti be antibiotikų, nes organizmas gali blogai sureaguot po mano tokio ''pagydymo'' huh.gif Visas šis košmaras tęsiasi jau nuo lapkričio mėnęsio wacko.gif Mažoji sesė irgi sirgo, net karkalų plaučiuose būta, bet jau atsigavus. O va sūnaus imunitetas taip nusilpęs, kad niekaip neišsikapstom, nebežinau ką daryt... mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2008 01 08, 21:15)
Pas mus panaši situacija: slogavo 3 d ir vakar sako, kad labai skauda ausį. Pas mus problema ta, kad mergica nosį pučiasi pati ir tai daro labai stipriai, sakiau jau kraujus kada paleis iš nosies. Prsiskaičiau, kad nuo per stipraus pūtimo gali tiesiog užgulti ausis. Įlašinau OTIPAX ir viskas tuo baigėsi. Bet va šiandien vis tik nusprendžiau nueiti pasikonsultuoti, nes pirmas toks atvejis, kad skundžiasi ausų skausmu. Šeimo gyd. apžiūrėjusi nusprendė, kad nieko baisaus, nes sloga dar tik 3d., bet manop ršaymų išrašė siuntimą pas LOR. Lor gyd, kas man nepatiko labiausiai, išgirdusi, kad mergaitė sloguoja, iškarto konstatavo ausų uždegimą, paskui  apžiūrėjusi pasakė, kad "oi kaip paraudę" Nesupratau kas ten paraudę, paklausiau ką tai reiškia tas paraudę, jinai man iškarto "Baisus uždegimas, grei bėkit į vaistinę, rašau stiprius antibijotikus ir geriat, nepiknaudžiaujat ir neiklausot šeimos gydytojos, nes jos atseit visada gydo tik žolėm". Mergaitė nekarščiuoja, nesiskundžia jokiu skausmu. Dar kai pasakiau, kad nuo gimimo vaikas negavęs jokio antibiotiko iš vis nustebo, kaip mes 3 m. išsigydėm tais homeopatiniais sirupais. šeimos gydytoja pažiūrėjusi LORistės išvadas pasakė, kad tai viso labo nedidelis uždegimukas, apsieisim be antibiotikų. Oi negaliu, nežinau ką daryti, ko klausyti, užsiregistravau į privačią kliniką, nes daugiau neturiu jokio pasirinkimo, lauksiu rytojaus, žiūrėsim kokią išvadą jis pasakys.

Oi, kaip visas uzjauciu unsure.gif , o Erina, siulau tik Umcalor duoti, jis mums labai gelbsti nuo slogos komplikaciju i ausis 4u.gif , o jei sukarsciuotu nedidele temperatura, ar skustusi skausmu - papildomai 3 dienas ibufebo reik duoti. Jis plius sumazinsis uzdegima ir skausma nuims 4u.gif
Atsakyti
Nu va aplankėm kitą LORistą, tai tas apžiūrėjo ir pasakė tą patį, kad paraudęs ausies būgnelis. Tik labai keista, kad vienas LORistas paraudusį bugnelį įvardina kaip nedidelę problemą ir liepia apsieit be antibiotikų, kitas tai traktuoja kaip vidurinės ausies uždegimą doh.gif Tai nesuprantu tada, kas yra tikrasis tas ausų uždegimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2008 01 09, 17:38)
Nu va aplankėm kitą LORistą, tai tas apžiūrėjo ir pasakė tą patį, kad paraudęs ausies būgnelis. Tik labai keista, kad vienas LORistas paraudusį bugnelį įvardina kaip nedidelę problemą ir liepia apsieit be antibiotikų, kitas tai traktuoja kaip vidurinės ausies uždegimą doh.gif Tai nesuprantu tada, kas yra tikrasis tas ausų uždegimas unsure.gif

tik kraujo tyrimas parodo ar yra uzdegimas ir ar reikalingi antibiotikai. ax.gif
Atsakyti
Mano vaikiui 4,5 men. Sloguoja ir kosti, temperetaura 37,1. O kaip suzinoti ar nera jam kokio ausu uzdegimo? Na bandziau paliesti ausytes, tai neverkia , leidziasi...
Atsakyti