Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Del Nimesilo pritariu, kadangi migrena turi 4 etapus, tai ta skausma reikia pagauti pirmame etape ir isgerti vaistuku. Jeigu paveluoju isgerti, tada jau jokie vaistai nepadeda  :(
Atsakyti
Turiu tą migreną. 1 k per mėnesį. Jau ryte atsikėlus jaučiasi, kad valare bus ojojoj. prieš nėštumuis gėriau analginą - padėdavo. Niesčia gėriau paracetamolį - šiek tiek padėdavao. dar geriau darosi nuo ramunėlių ar čiobrelių arbatų. Ramunėlių yapč stiprių. Ir šalti kompresai. Ir aišku RAMYBĖ, kuri yra didžiausais deficitas >:(
Atsakyti
Va kiek daug "bendrasajungininkiu" wink.gif Ech mamytes ir kaip mums su ta "liga" kovoti? Cia mamos daugiausia savo dukrytem perduoda tokia "dovanele". Sirgo mano romociute, sirgo mano mociute, serga mano mamyte, sergu as :-[
Nezinau, bet jauciou, kad ilga laiko tarpa (2m) skausmu padejo isvengti zarnyno valymas-nes butent del galvos skausmo i gydytojus ir kreipiausi. Nelabai tikiu visomis pasakomis, bet kai isbandziau -patikejau, kad ir be galvos skausmo gyventi galima wink.gif Bet stai jau antras menesiukas kaip vel priepoliai kartojasi :-[ :-/ Tada svarbiausia tyla,tamsa na dar koks Doliprane. Paskutini karta tai vyra du kartus dienoj gasdinau ohmy.gif-iskrisdavau is koto :-/ Tai va galvoju, gal vel organizma kokiems dvejiems metukams issivalyti nuo skausmu?
Atsakyti
http://www.sveikas.l...D=217&inn=false   čia pie nimesilį... wink.gif manęs jis šiaip nesužavėjo... Šiaip ir aš turiu tą džiaugsmą-migrena vadinamą.... anskčiau gydydavausi stipria kava, kurią išgerti turėdavau vienu mauku-bet čia jau priklaomai nuo priepuolio stadijos-jei pradinė ar paskutinė-padėdavo, jei vidurys-tekdavo kentėti... o tai trukdavo kartais net ir iki 3 dienų... :-[ vėliau atradau panadol extra-jame paracetamolis ir cofeinas... bet ir jis ne visuomet padėdavo... :-[ paskutiniu metu perėjau prie ketanovo-dažniausiai pagelbsti, bet vėlgi, jei tai jau įsivažiavęs procesas-tenka pralaukti iki galo... Šiaip lengvina padėti ramus gulėjimas, kuomet net akių nevartai-nes ir tai atsiliepia skausmu, pasivaiščiojimas šaltam ore, bet tai tik palengvina tuo metu... beje, kad ir kaip pykina-reikia prisiversti pavalgyti-tikrai lengviau pasidaro....
Atsakyti
Tiksliai, prisiminiau, dar kavos pagurksnodavau labai stiprios ir vaistai padedavo kur daugiau kofeino. Svarbiausia,kad kiekviena karta vis kitaip buna ir vis reikia pajausti kas geriau: grynas oras ar gulet, kava ar mineralinis. Tiesa, pasteebau, kad priepuolio metu mano kojos buna slatos kaip ledas ir kai priepuolis atslugsta - kojos susyla. Tai as leda ant galvos, o karsta pusle ant koju smile.gif
Atsakyti
Va,Mute ir mano kojos saltos buna,bet tik kaip priepolis tas buna,o siaip tai jei be priepolio,tai galva skauda  [smiley=bash.gif]3-4dienas,o apie ramybe,tai irgi tik pasvajot. ::)Siaip as tai ir vaistu nenaudoju,mano paskutiniai vaistai,tai tik gimdymo metu daryta nejautra i stubura,nu dar su homeopatiniais vaistais,tai dar bandysiu kaip nors gydytis,bet nuo tu vaistu kaip paskaiciau salutinius poveikius, ohmy.gif ::)tai kazkaip praejo upas naudoti!!!
Atsakyti
pasirodo, kiek daug moteryciu turi ta pacia beda!!! ohmy.gif Kai nescia buvau, po kiekvieno apsilankymo pas gydytoja nesciosios kortele pasipildydavo irasu: skauda galva, skauda nugara... Siule ir paracetamoli gerti, ir imigrana, net nimisili, bet man padedavo tam kartui tik ketanov. Kartais neuztekdavo vienos - iskart dvi gerdavau. Bet ir tada negaledavau garantuot, kad praeis. Be to, darbe budavo ziauriai salta, gal dar del to prasidedavo migrena. Grizdavau namo, siltai apsiklodavau, uztraukdavau uzuolaidas ir stengdavausi pamiegot. Kartais padedavo. Po gimdymo tik du kartus buvo priepuoliai uzeje...
Atsakyti
O as galvojau, kad viena ketanova nuo migrenos geriu wink.gif

Beje nestumo metu migrenos priepuoliai buvo beveik visai dinge, bet juk negali visa gyvenima buti nescia smile.gif Tai ir tenka gelbetis vaistais. Gydytojais nebepasitikiu, nes jau vaikysteje nemenkas vaistu dozes sugirde ir nepadedavo, o zadedavo, kad kelis menesius galvos neskaudes, zodziu nieko panasaus.

Va kad zarnyno isvalymas padeda, gal ir patikeciau smile.gif Mamusiuka, o kiek laiko tau po to neskaudejo galvos?
Atsakyti
Springlet, as zarnyna valiausi pries gerus 4 metelius-taigi tiek laiko Migrena buvau nivijusi salyn, na ne tik ja bet ir visus virusus ir kitas ligas :-/ Nezinau, ar cia taip sutapo, bet rezultatas buvo akivaizdus.
Atsakyti
MAMUSIUK, o kaip valomas zarnynas? Ko tai kyla itarimas, kad cia kazkas nelabai malonaus ???
Atsakyti
QUOTE
MAMUSIUK, o kaip valomas zarnynas? Ko tai kyla itarimas, kad cia kazkas nelabai malonaus ???

Tai klizmute elementariausia, mute. Tik ten ne paprastas virintas vanduo, o su kazkokiais mineralais. va ir visas malonumas ;D
Atsakyti
Mute - buten klizmute su "kaskokiu" vandenuku :smile.gif Toks malonumas trunka ciut ne valanda-isleto isleto ;D
Atsakyti