Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Va,jau 3dienas skauda galva [smiley=fart.gif],migrena patentuota,gerai,kad dar tas priepolis neuzeina,kaip mirga akyse ir paskui pykina puse  valandos.Nuotaikos nulis sveiku,galva medine [smiley=bash.gif],dar PMS juodai slegia,gal nuo tokio oro,taip siaubingai jauciuosi. [smiley=pray.gif] [smiley=pray.gif]
Atsakyti
Remka, ne tau vienai.... :-[ aš vat užvakar visą dieną taip kankinausi, surijau ketanovo  vos ne visą pakelį ir nieko...vakare jau verkiau atsigulusi iš skausmo ir nevilties... Pasirodo dabar siaučia kažkokios magnetinės audros, todėl daug kam sveikata pablogėjo ar dar gali pablogėti... vakar vat uošvį vakare nuvežė į ligoninę su širdim, tai sakė per tas kelias dienas ligoninėj ligonių antplūdis-greitukės nespėja vežti...  :-/  vakar vat buvo kažkaiek geriau, šiandien jaučiu kad vėl galvą skaudėti ima... :'(
Atsakyti
O tu nieko nebelauk ir išgerk vaistų, gal kiek lengviau pasidarys. Laikykis!
Atsakyti
[smiley=flowerface.gif]Aciu uz palaikyma!!! [smiley=smiley5.gif]Bet va jau siandien lyg tai nieko,galva dar sunkoka,bet jau neskauda, [smiley=sun_smiley.gif]o sunku man su tais vaistais [smiley=med.gif],as kazkaip ju mazai naudoju,net vyras juokiasi,kad bijau tablete isgert,isgert viena kokia isgeriu,bet tris dienas gerti,tai man jau kazkaip daugoka,tai ir kankinuosi,kaip durne! [smiley=hat.gif]
Atsakyti
Mane siandien uzpuole baisus migrenos priepuolis. Stoviu turgelyje, renkuosi geles ir akyse pradeda temti! Jokio skausmo, jokio svaigulio. Nejuokais issigastu. Po valandos sviesa sugrizta, namuose isgeriu arbatos.  Tada ir uzklumpa tas baisus skausmas ir pykinimas. Net blogiausiam priesui nelinkeciau. Jau geriau gimdyti.
Taip man atsitinka 4 karta. Sis buvo arsiausias. Padariau isvada, kad reiketu su gydytoju pasikonsultuoti. Ir vaistus bijau gerti, nes dar maitinu. Dar galva kiek sunkoka. Perskaiciau, ka cia jus visos priraset ir varau ilsetis. Tikiuosi rytoj atsikelti visiskai sveika.
Atsakyti
QUOTE
Springlet, as zarnyna valiausi pries gerus 4 metelius-taigi tiek laiko Migrena buvau nivijusi salyn, na ne tik ja bet ir visus virusus ir kitas ligas :-/ Nezinau, ar cia taip sutapo, bet rezultatas buvo akivaizdus.


Tai tada kaip ir verta wink.gif
Nors nezinau ar tam ryzciausi, geriau jau naturaliai smile.gif
Atsakyti
Keleta kartu pavartojau viena preparata migrenos priepolio metu ir, isivaizduokit, padejo!!! Tai va, pasidalinsiu ta patirtimi ir su jumis, gal kuriai pravers. Tai maisto papildas "Kapilar". Ji sukure rusu mokslininkas zoleliu pagrindu. Kai skaiciau ta informacini lapeli, tai maciau, kad jis tinka daugelio ligu gydymui ar ben jau gali buti vartojamas kaip papildomas preparatas. Vaistininke sake, kad vienas vyras ji perka, nes pasiekia geriausiu rezultatu gydydamasis nuo astmos. Kiti vaistai jam nepadeda. Siaip ten galima profilaktiskai gerti visiems, nes kazka gero daro su kapiliarais. Migrenos priepolio metu galima isgerti iki 8 tableciu. Tai man skausmas praejo greiciau, nei isgerus to brangiojo " Imigran" ( jei neklystu rasydama pavadinima). Dar dziaugiuosi, kad 'Kapilar" pagamintas is naturaliu medziagu, todel nekenksmingas. Vaistineje 100 tableciu kainuoja apie 30 Lt ( buna 'Euro' vaistinese). Gal kuriai nors pravers si informacija
Atsakyti
QUOTE (Guste @ 2004 01 23, 23:46)
Keleta kartu pavartojau viena preparata migrenos priepolio metu ir, isivaizduokit, padejo!!! Tai va, pasidalinsiu ta patirtimi ir su jumis, gal kuriai pravers. Tai maisto papildas "Kapilar". Ji sukure rusu mokslininkas zoleliu pagrindu. Kai skaiciau ta informacini lapeli, tai maciau, kad jis tinka daugelio ligu gydymui ar ben jau gali buti vartojamas kaip papildomas preparatas. Vaistininke sake, kad vienas vyras ji perka, nes pasiekia geriausiu rezultatu gydydamasis nuo astmos. Kiti vaistai jam nepadeda. Siaip ten galima profilaktiskai gerti visiems, nes kazka gero daro su kapiliarais. Migrenos priepolio metu galima isgerti iki 8 tableciu. Tai man skausmas praejo greiciau, nei isgerus to brangiojo " Imigran" ( jei neklystu rasydama pavadinima). Dar dziaugiuosi, kad 'Kapilar" pagamintas is naturaliu medziagu, todel nekenksmingas. Vaistineje 100 tableciu kainuoja apie 30 Lt ( buna 'Euro' vaistinese). Gal kuriai nors pravers si informacija

Prisijungiu ir as i ta migrenscikiu bureli. Kai buvau nescia, tai kokia laime lyg ir buvo dingusi ta migrena, bet va po gimdymo ir vel sugrizo. Iki nestumo vartojau Imigran ir labai gerai padedavo, isgerdavau puse tabletes ir skausmas dingdavo per 1/2 val. O ka daryt kai maitini, kokius vaistus gert? Daktare sake Paracetamolis nekalciausias, bet jis ne velnio nepadeda. Kita patare Analgina, kartais padeda kartais ne, bet bijau, kad maziukui nepakenktu. Gal Kapilar galima vartot maitinanciom???
Atsakyti
jau veikia www.migrena.lt tikiuosi ,kad pades. wink.gif
Atsakyti
Migrana yra dvejopa. Viena - kuri susijusi su menstruacijomis, pasikartoja kas mėnesi, bet sia migrena nera tokia skausminga. Išgeri citramono paguli ir praeina. Kita - tikroji migrena, kuri pasirodo įvairiai vienoms karatą į metus, kitoms 2; 3 ir daugiau. Ja aš susirgau 18 metų, tačiau, kai laukiaus praeidavo, bet po gimdimo vėl katodavosi. Pirmieji požymiai: akyse mirga,viena akis blogiau mato, tirpsta galūnės, pasireiškia vėmimas. Man padada tik vieninteliai vaistai IMIGRAN, guste jau rašė, kad kainuoja 1 tabletė 25lt. Bet tai vienintelė išeitis kuri padeda priepuolio metu. Esu kvietusi irgreitąją nevieną kartą, ašku irgi neblogas variantas - mokėti nereikia suleidžia stiprių vaistų thumbup.gif . Žinau, kad žią ligą galima ir pripažinti, tuomet bus galima nusipirkti kompensuojamų vaistų, bet čia sunkūs ir ligi keliai dry.gif .
Atsakyti
as tokia slykstyne turiu nuo 12 metu,isgeriu Clotam 2 tabletes,kai tik akyse dvejintis pradeda,tada lengviau viskas praeina.....
Atsakyti
Nakti uzejo priepuolis.Dar nespejus uzmigti pradejo mirgeti akyse.Siaubas kazkoks.Vis niekaip neisaugu is ju-vistiek per metus turi nors karta pasikartoti.Raminuosi,kad viena karta baigsis. sad.gif
Atsakyti