Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(nerciukaz @ 2007 01 09, 15:22)
labai geru vaistu nusipirkau SOLPADEINE, yra tabletes ir tirpios tabletes, vaistininke patare tirpias sako greiciau suveikia.na ka isgeriau, ir nepameluosiu, po 10 minuciu, skausmas pradejo trauktis smile.gif

Kažkada bandžiau - efektas 0 verysad.gif . Kas vienom padeda, kitom nelabai unsure.gif
Atsakyti
ane?niu nzn man ti padejo ax.gif
Atsakyti
Dilma, kaip tavo sveikatele po akupunkturos? g.gif

Gal kas bandete vaziuoti i naturalios medicinos centrus, kur nustato ka valgyti ir ko nevalgyti pagal kraujo tyrima, kai sergama migrena? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Kol kas viskas good.gif. Galvos neskauda. Pradedu tikėti, kad akupunktūra tikrai padeda bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2007 01 12, 16:32)
Dilma, kaip tavo sveikatele po akupunkturos? g.gif

Gal kas bandete vaziuoti i naturalios medicinos centrus, kur nustato ka valgyti ir ko nevalgyti pagal kraujo tyrima, kai sergama migrena? g.gif  rolleyes.gif

netikiu as tokiais dalykais, pinigu melzimas ir tiek schmoll.gif

QUOTE(Dilma @ 2007 01 12, 18:49)
Kol kas viskas good.gif. Galvos neskauda. Pradedu tikėti, kad akupunktūra tikrai padeda bigsmile.gif  biggrin.gif

dziaugiuosi girdedama thumbup.gif thumbup.gif clap.gif

reikia ir man susirasti dabar kazkur ta lapeli su telefonu akupunkturininkes kuria man gydytoja rekomendavo. neisivaizduoju kur jis dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 01 12, 18:49)
Kol kas viskas good.gif. Galvos neskauda. Pradedu tikėti, kad akupunktūra tikrai padeda bigsmile.gif  biggrin.gif


Sveikinu 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Jauciu, kad ir man reikia pradeti ieskoti kas padarys akupunktura smile.gif g.gif
Atsakyti
joo, as jungiuosi prie jusu mano galva ir vakar taip skaudejo kad maniau nusoksiu nuo protelio, siandien einu pas gydytoja, zesim ka rekomenduos, gyvenu ne Lietuvoje, sita ligele turiu nuo kokiu 16 meteliu, mano mama turejo ir as paveldejau, niekuomet rimtai nesigydziau, sugerdavau stipriu nuskausminamuju, po kokiu 5 dienu skausmo praeidavo, apmazindavau kazkaip, nestumo metu buvo pats geriausias laikotarpis neskaudejo, taciau siuo metu pradejo reguliariai skausmeliai kamuoti, tad nutariau viena karta gyvenime nueiti del galvos skausmu pas gygtoja blush2.gif , tikrai sita liga labai bjauri, neimanoma normaliai gyventi....tikrai nenoriu pavirsti i pikta moteriske ir reksne mama bigsmile.gif
Atsakyti
Man jau menesiukas tuoj kaip skauda galva... Gulejau Klinikose, kazkiek apmalshino skausmus, bet dabar vel skauda sad.gif Aisku ne taip, kaip pradzioj, bet vis tiek vargina. Kiek jums ilgiausiai yra skaudeja? g.gif Man kazkaip uzsitese viskas, be to pirmas kartas man toks, gimineja tokiu ligu nepasitaike, ash vienintele... doh.gif
Atsakyti
o as neseniai dziugavau kad man jau tris savaites kaip neskauda galvos. Be reikalo. Dabar jau skauda kokia 4ta diena is eiles verysad.gif
Atsakyti
dar karteli sveikutes, visas uzjauciu, kurioms vel prasidejo tie nelemti skausmeliai, vakar buvau pas gydytoja, pirma karta del migrenos, zodziu israse ji man tokiu vaistuku, pavadinimas: Paramax (ieina 500 mg paracetamol ir 5 mg metoclopramide hydrochloride), as nzn, ar yra tokiu Lietuvoje, nes as gyvenu Airijoje, nu ka nueme man ta skausma 2 tabletes, bet jauciau pasalini poveiki, labai migde, turjau su vaikiuku prigulti valandziukei, bet jau galiu sypsotis... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 01 16, 13:59)
o as neseniai dziugavau kad man jau tris savaites kaip neskauda galvos. Be reikalo. Dabar jau skauda kokia 4ta diena is eiles  verysad.gif

Uzuojauta verysad.gif

QUOTE(Indre_G. @ 2007 01 16, 14:41)
dar karteli sveikutes, visas uzjauciu, kurioms vel prasidejo tie nelemti skausmeliai, vakar buvau pas gydytoja, pirma karta del migrenos, zodziu israse ji man tokiu vaistuku, pavadinimas: Paramax (ieina 500 mg paracetamol ir 5 mg metoclopramide hydrochloride), as nzn, ar yra tokiu Lietuvoje, nes as gyvenu Airijoje, nu ka nueme man ta skausma 2 tabletes, bet jauciau pasalini poveiki, labai migde, turjau su vaikiuku prigulti valandziukei, bet jau galiu sypsotis... bigsmile.gif

Smagu, kad vel gali sypsotis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nusprendžiau ir aš prie jūsų prisijungti ax.gif
Prieš dvi dienas buvo užėjęs stiprus migrenos priepuolis doh.gif toks dūrimas lyg su peiliu ir vėmimas doh.gif Toks skausmas užėjo jau antrą kartą, pirmasis buvo prieš kokį pusmetį, tada artimieji nebežinojo ką su manimi daryti, tai vežė į ligoninę, ten suleido vaistų ir praėjo. Šįkart irgi teko susileisti nuo skausmo ir vėmimo, nes tabletės nebepadėjo doh.gif
Atsakyti