Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Eik tik greiciau ir nesvarstyk juk tyrimas neskausmingas smile.gif be to paaiskes priezastys , o ligu visokiu yra - bus aiskiau paciai .
Atsakyti
Man kai užeidavo migrena, tai skaudėdavo ir pykindavo paromis. Visai neseniai man vaistininkas pasiūlė naują skausmo malšinimo preparatą DOLMEN. Jei spėju išgerti pradžioje, tai visi požymiai išnyksta po valandos maždaug. O jei išgeriu kai jau įsiskaudėjusi galva, tai kartais nuima skausmą, kartais ne, bet pykinimą tai visuomet nuima.
O smegenų tomografiją man prieš kelis metus buvo skyrusi gydytoja, idant nustatytų galvos skausmo priežastį. Negirdėjau, kad tai kenskmingas tyrimas. Gal ir pakenktų, jei darytumeisi jį kas dien.
Atsakyti


as cia skaitau ir matau savo mama-jai irgi uzeina tokie baisiniai galvos skausmai-ir jai susije su menesinem. Baisus skausmas su pykinimu... kokias 1.5 paros... tai kai jau isi... tai jau pagereja.. dabar geria citramona-analgina-bet nelabai padeda-jau kai uzeis..
tokiu vaistu kokiu cia raset nebande-gal vertetu pabandyti???
Atsakyti
o kiek kainuoja DOLMEN? Kazkaip manes visai nevilioja tie vaistai po 50 lt uz tablete sad.gif juo labiau, kad nesi tikras, kad pades...
Atsakyti
QUOTE (r@siukas @ 2004 10 27, 07:57)
o kiek kainuoja DOLMEN? Kazkaip manes visai nevilioja tie vaistai po 50 lt uz tablete sad.gif juo labiau, kad nesi tikras, kad pades...

Va va, ir man ranka nekyla eksperimentuot po 50 Lt..
Buvo tokie geri, per pora valandu ant koju mane pastatantys - "Migpriv" prancuziski milteliai. Ir nebrangus (palyginti - 4.5 Lt/doze). Net is pacio giliausio priepuolio su pykinimu atsigaudavau. Bet kad ju neperregistravo Lietuvoj, ir nieks neprekiauja. mad.gif
Tai dabar pazistamu prasineju, kad is uzsienio parveztu..
Papildyta @ [mergetime]1098858443[/mergetime]
O siaip tai - geriausia, 100 procentine priemone nuo galvos skausmo - giljotina wink.gif (cia tik truputi nuotaikai praskaidrinti). smile.gif
Atsakyti
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (r@siukas @ 2004 10 25, 07:21)
Nezinau, bet man padeda. Svarbu, kad kuo stipresnio gerimo. Nes nuo visokiu sompanu ir vynu net ir neskaudama galva isiskauda, o jau priepoliui uzejus tai gal visai numirciau isgerusi.

Kaip manot, ar eiti darytis tomografija?

O aš tokiu būdu negaliu gydytis... Pas mane alergija alkoholiui kažkokia. Jei išgeriu ko nors stipresnio už vyną nors mažulytę taurelę, tai apsinuodijimas porai dienų garantuotas su vėmimais... Taip kad greitai rašykit, kiek kainuoja tas DOLMEN?

O tomografija, migrenos nenustato sad.gif Tik paneigia visokių piktybinių darinių buvimą... Ar nustato hipertenziją... Bet dėl šventos ramybės būtina ją pasidaryti...
Atsakyti
QUOTE (Aliena @ 2004 10 17, 22:21)
QUOTE
isgasdinai , o juos man paskyre gyd. kai kreipiausi i migrenos svetaine.Reikes placiau pasidomet , nes pasaliniu poveikiu daug prirasyta 



Oi, tik nesigasdink be reikalo, galva mano tokia isuzhta, kad nesu 100 procentu tikra del nieko, nors atrodo, skaiciau apie tai kazkuriame is nesenu Lietuvos ryto sestadienio priedu. Tiesiog ikrito atmintin pavadinimas su dviem XX.

doh.gif tu neklydai del siu vaistu blink.gif net pasitaike mirtinu atveju vartojant siuos vaistus , o as juos geriau...na ir kaip pilnai neisbande leidzia juos i prekyba mad.gif tai aisku mes ir esam bandomieji triusiai , o sekmadieni per LNK " Sveikatos ABC " pasakos apie siuos vaistus
Atsakyti
QUOTE (Alvyda @ 2004 10 28, 10:37)
Taip kad greitai rašykit, kiek kainuoja tas DOLMEN?


Kaina 13.37lt. uz 10 tableciu. Tai pigu, nors vaisto aprasyme migrena neminima , bet padejo .
Atsakyti
Ka tik perskaiciau straipsni apie migrena, gal ir jus rasite sau ka nors naujo. Cia kas skaito rusiskai:
kulina.ru/news/232.php
Atsakyti
pries menesiuka man pripazino migrena su aura, tiriausi ir kauno klinikose ir santariskese, aisku priezastis taip ir liko neaiski, tik vienas tyrimas parode, kad ikvepiant smegenys nepilnai gauna deguoniesi....
+ visu tyrimu vienas, tai kompensuojami vaistai, aisku ne 100 proc. bet kai kurie 50, nebepadejo niekas, apart magnesium+vitaminas C i vena, kai paimdavo svirksta toki nezmonisko dydzio, kad ohoho...bet migrena nuimdavo ranka. Aisku kaskart i ligonine neprisilakstysi, kad leistu, bet kadangi man buvo 8 para nepaliaujamo skausmo, taj jau atsiduriau ligoninej ne savo noru, tada ir prasidejo visi tyrimai. siuo metu padeda(jeigu laiku) tai IMIGRAN purkstuvas i nosi, bet jei uzdelsiu, tai sakes sad.gif tada tik vaistu doze ketanovas+nospa+cinarizinas+lova. Aciu Dievui praejus kursa visokiu gydymusi dabar jau geriau, i savaite karta uzeina, bet ne po 8 paras. todel nuosirdziai uzjauciu visas, kas turi sita beda, daug patarimu galeciau duoti, jei kam reikes.
Papildyta @ [mergetime]1101889445[/mergetime]
yra atsirade nauji vaistukau RELPAX nuo migrenos, gydytoja sake jie nera labai brangus, bet niekaip vaistinese ju nerandu, gal kas bandet?
Atsakyti
štai ir man jau gal du menesius galvą skauda, gyd. israse vaistuku-notripilo, sermiono ir cinarizino, tai dabar geriu ir nežinau ar jie man čia padės ar ne. ydomu, koks skausmo pobūdis kai yra migrena?man tai taip įdomiai, visada skauda tik dešnėje pusėje ties viršugalviu, kartais skausmas nueina net i ausi, tai ir nežinau ar čia man migrena ar koks kitas velnias, reiks turbut prašyt, kad tomografiją padarytų.
Atsakyti