Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikutis ne(be)geria mišinuko

[quote=Sigita23,2006 12 13, 13:44]
Maniske jau nuo 4me. atsisake misinuko. Tai ji sugirdydavau, kai uzmigdavo nakciai. Isgerdavo ~150ml. Zinai, man gydytoja sake, kad buna tokiu vaiku, kurie nemegsta ir atsisako misinuko, vos paragave kitokio maistelio. Na o visokias tyreles ir kosytes valgo ir ausys linksta. biggrin.gif
Papildyta:

Sorry, iki galo nepaskaiciau, pas mus tas pats drinks_cheers.gif
[/quote mano maz .irgi 6men,tai visai atsisake pieno schmoll.gif misinuko visai negeria,o kruti ima tik miegodamas schmoll.gif gal negerai kad tokio amziaus vaikas negeria pieno??gerai nors kose valgo pieniska. 4u.gif soske.gif
Atsakyti
O pas mane 4 men.atsisake blink.gif ,kol meganti dar pavalgo,nedaug.O tuos koses,kaip jus ar gulinciam lialiui sumaitynat g.gif Maniske dar nesedi,tai idedu su sauksteliu i burnyte Milupos kosyte,bet nepasakiciau,kad ji noriai valgo g.gif
Atsakyti
QUOTE(milocka @ 2007 01 04, 14:44)
O pas mane 4 men.atsisake blink.gif ,kol meganti dar pavalgo,nedaug.O tuos koses,kaip jus ar gulinciam lialiui sumaitynat g.gif Maniske dar nesedi,tai idedu su sauksteliu i burnyte Milupos kosyte,bet nepasakiciau,kad ji noriai valgo g.gif

kol vaikelis nesedi,kose galima duoti is buteliuko. mes taip ir valgem kol pradejom sedeti.dabar mum 6.5.pukiai valgom is saukstelio tongue.gif (valgem MILUPPAkose
4u.gif


Atsakyti
Sveikos, ir mano maziukas atsisako misinuko. Koses valgo noriai, na kartais buna, kad nelabai. Geria sultys ir arbateles. Tai gal nieko tokio, kad misinuko negeria. O cia blogai, kad negeria misinuko? O gal pakeisti naturaliu pienu? Kaip jus manot?
Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2007 01 04, 18:29)
kol vaikelis nesedi,kose galima duoti is buteliuko.  mes taip ir valgem kol pradejom sedeti.dabar mum 6.5.pukiai valgom is saukstelio tongue.gif (valgem MILUPPAkose
4u.gif

O tai ta MILIOOS kose daryti labai skysta,ir per dydele skilite ar kaip g.gif
Atsakyti
as kai pastebejau,kad misinukas maziui pabodo,tai pradejau duoti hipp ir milupos kosyciu,skystu is buteliuko nebandziau,bet ten ant pakelio parasyta,kaip ruosti buteliukui kosyte.O kai pradejau duoti daugiau tu kosyciu ir vaisiu,darzoviu,tai ir misinuka pradejo gerti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zhemaituke @ 2007 01 04, 17:43)
Sveikos, ir mano maziukas atsisako misinuko. Koses valgo noriai, na kartais buna, kad nelabai. Geria sultys ir arbateles. Tai gal nieko tokio, kad misinuko negeria.  O cia blogai, kad negeria misinuko? O gal pakeisti naturaliu pienu? Kaip jus manot?



Kiek girdejau bent jau is savo daktares,tai naturalaus pienuko iki metu negalima duoti:)man atrodo,kad nieko blogo,jei vaikutis maziau misinuko valgo,svarbu,kad skysciu netruktu,vitaminu ir mineralu:)o misinuka gal prades veliau valgyti,as tai dar bandziau keisti misinukus,prisiminiau, ir is visu tiko tik vienas blush2.gif
Atsakyti
Ir man daktare sake, kad nelabai gerai karves pienas. Bet gi visi vaikai uzauga geriant naturalu piena. Nesuprantu kodel jo negalima duot? g.gif Kitu misinuku taip pat negeria, kai mazesnis buvo bandem duot tai viena tai kita, tiko tik dabartinis Apptamil'as.
Atsakyti
oi pas mane tokia pat problema, nevalgo ji misinelio, o taip noriu pradeti, nors primaitinti nes matau kad ji neprivalgo tai nezinau ka su ja daryti verysad.gif g.gif
pamato buteliuka dudas paleidzia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Mums tas ptas doh.gif Namie mišinukų sandėlys jau pasidarė verysad.gif o jis neu jokio neima schmoll.gif Mums gydytoja liepė kaip nors traukt iki 4 mėn tik su MP o tada žiūrėsim kaip jam košės patiks g.gif
Atsakyti
Mums tai irgi ta pati problemytė, bet mano pažįstama pasiūlė pakeisti buteliuką, tai pavyko, pradėjom valgyti mišinukus 4u.gif
Pabandyk ir jūs
Atsakyti
Mano vaikiukui jau 6 mėn., bet kažkaip irgi visai nebenori mišinuko.Košytes valgom jau seniai su šaukščiuku, iš buteliuko nepatiko.Košytes verdu ant pienuko arba naminio, arba pirktinio.Naminį aišku parskiedžiu.Gerti duodu arbatytes.Nors paprastą pienuką irgi noriai geria,bet bijau kad nebūtų per daug.O daktarė leido pienuką duot, negi ant vandens viską darysi.Juk pati maža buvau maitinama pienu, vištyte, tai nesuprantu kas čia blogo tam pirktiniam piene.Tik aišku jeigu nereikia duoti tokio kuris kelius mėnesius galioja tongue.gif
Atsakyti
Mums buvo ir tas pats, maitinau pati iki 11,5 mėn., bet atsibodo naktinis valgymas ar žaidimas kokius 5 kartus doh.gif . Neįkišau mišinuko jokio, bet vieną naktį nutariau pamėginti, nežinau ar apsnūdus buvo ar kaip , bet gėrė, paskui ir dieną priprato gerti thumbup.gif . O į košes tai ir mišinuką pildavau. Galima bandyti skanesnį pvz. Milumil su vaisiais ir grudais ar Hipp su vanile
Atsakyti