Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

Ačiū, mergaitės, už patarimus 4u.gif . Gaila,kad man nė vienas iš jų netinka verysad.gif . Man reikia, kad tas slyvas mano vaikis valgytų, nes turi bėdų su viduriukais. O jis jų nevalgo. man kažkaip reiktų jas paslėpt patiekale, kad nesimatytų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2010 02 05, 15:08)
Ačiū, mergaitės, už patarimus 4u.gif . Gaila,kad man nė  vienas iš jų netinka verysad.gif . Man reikia, kad tas slyvas mano vaikis valgytų, nes turi bėdų su viduriukais. O jis jų nevalgo. man kažkaip reiktų jas paslėpt patiekale, kad nesimatytų doh.gif

Caras 4u.gif -trupininį pyraga, su slyvois,varškės apkepą,
lietinius įdaryti su varške ir slyvomis,kisielių išvirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2010 02 05, 14:08)
Ačiū, mergaitės, už patarimus 4u.gif . Gaila,kad man nė  vienas iš jų netinka verysad.gif . Man reikia, kad tas slyvas mano vaikis valgytų, nes turi bėdų su viduriukais. O jis jų nevalgo. man kažkaip reiktų jas paslėpt patiekale, kad nesimatytų doh.gif

Man draugė davė idėja kaip apgaut vaiką dėl ledų: paimti šaldytų braškių, liesos varškės, cukraus ir sublenderiuot. Gal ir tau tiktų šis variantas? Pvz pieno kokteiliui (tik nulupst slyvas), arba varškės desertui? Galų gale išvirus kompotą, pačių slyvų nepilk - tik skystį duok gerti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 02 05, 20:20)
Man draugė davė idėja kaip apgaut vaiką dėl ledų: paimti šaldytų braškių, liesos varškės, cukraus ir sublenderiuot. Gal ir tau tiktų šis variantas? Pvz pieno kokteiliui (tik nulupst slyvas), arba varškės desertui?  Galų gale išvirus kompotą, pačių slyvų nepilk - tik skystį duok gerti wink.gif

drinks_cheers.gif As ir kazkodel iskart apie kokteili pagalvojau.Arba bandyciau pyraga koki sokoladini,o slyvas sublenderuociau i tesla mirksiukas.gif
Atsakyti
Ką šeimininkės skanaus nuveikia šaldytuve turėdamos Riccotos sūrio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 04 16, 18:46)
Ką šeimininkės skanaus nuveikia šaldytuve turėdamos Riccotos sūrio? g.gif

Man su rikotos sūriu skanu daryti šokoladinio pertemimus, dar smulkintos mėtos įdedu, mmm wub.gif
O aš nesugalvoju kur panaudoti porą ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2010 04 16, 21:01)
O aš nesugalvoju kur panaudoti porąblush2.gif

lotuliukas.gif pas mane irgi šaldytuve milžinas Poras nyksta. Puse žadu sunaudot silkės mišrainei (poras,obuolys,silkė,majonezas, ant viršaus jei norisi keptos duonos kubeliai). Kitą puse į čenachus sukišiu.
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 04 16, 17:46)
Ką šeimininkės skanaus nuveikia šaldytuve turėdamos Riccotos sūrio? g.gif

Tepti ant talerio, kitu taleriu uzspausti... niam niam
Atsakyti
Turiu tik saldytos lasisos gabaleliu, ka pasigaminti, plyyyz wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kavute @ 2010 04 16, 21:01)
O aš nesugalvoju kur panaudoti porąblush2.gif


As pora i darzovines sriubas pjaustau, arba padaziukui su sampinjonais naudoju. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 01 14, 16:07)
gal ne prie antrųjų patiekalų, bet pakalsusiu ką doro eina paadryt iš šaldytų trintų braškių? blush2.gif


Vaikui ant kosyciu dedu, arba su varske, trupuciu cukraus sublenderiuoju ir dar zele uzpilu paruostos (tik neatsaldytos) sumaisau viska i formeles supilu ir i saldytuva. smile.gif
Atsakyti
turiu šiek tiek šonkauliukų ką su jais padaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2010 04 17, 18:07)
turiu šiek tiek šonkauliukų ką su jais padaryt? g.gif

Galima troskint su kopustais arba orkaiteje kepti kelma 4u.gif
Atsakyti
SOS unsure.gif jau kaip ir emiausi gaminti pietu(vistienos kepsniukai su sezamais ir kepinti ryziai)nusilupau MANGA,ir nesu tikra ka su jo daryti lotuliukas.gif nu mirk is juoko kaip sakoma biggrin.gif nes kazkaipisivaizdavau,kad jis butu skanus kepintas su kokiu medum,ar cukrum,nezinau,noris saldziarugscio garnyro prie vistukes 4u.gif plea mergaites help tongue.gif
Atsakyti