Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(Saulėta. @ 2010 04 20, 22:00)

thumbup.gif
Atsakyti
O man iš varškės skanu kepti varškėčiai, šiandie chebrytei darysiu vakarienei.
Atsakyti
Sveikos. Nebeturiu fantazijos, ką galima padaryt iš sūdytų apvirtų grybų.
Atsakyti
QUOTE(A.B.C. @ 2010 04 22, 12:33)
Sveikos. Nebeturiu fantazijos, ką galima padaryt iš sūdytų apvirtų grybų.

Apkepti mesos gabaliukus,sudeti grybus,supilti sultini,truputi pomidoru padazo,grietines ir patroskinti 20min.Skanu su virtom bulvem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A.B.C. @ 2010 04 22, 13:33)
Sveikos. Nebeturiu fantazijos, ką galima padaryt iš sūdytų apvirtų grybų.

50/50 santykiu su faršu maišom ir kotletus kepam, tiesa pasakius grynos mėsos kotletai man jau neskanūs (o jei dar ta mėsa kiauliena schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif )
Atsakyti
o as turiu kiaulienos nugarines gabaliuka nei maza nei dideli. ka galima butu pagaminti dviem asmenims, bet ka nors neiprasto ir nesunkaus. nes visokie karbonadai, mustiniai ir pan. jau atsibodo.... blink.gif blink.gif tik mano orkaite neveikia, tai butu labai malonu jei pasiulytumet ka nors kepimui ar virimui ar troskinimui... biggrin.gif
Atsakyti
Pamušti supjausčius, paprieskoninti - kaip įprastai karbonadui. Prieš kepant į tuos "blyniukus" įsukti ... g.gif na, ką mėgstat - nuo tarkuoto sūrio, kurį galima sumaišyti su majonezu, poru, gal paprika. Arba pasidaryt daržovių įdariuką - kepintos su svogūnais morkos, galima ir sūrio tarkuoto siūbtelėt ten, galima paprikos. Arba galima bet kurį iš minėtų ingredientų. Arba grybų įdarą. Arba savo mėgiamą įdarą. Tada suvynioti tokius mažus vyniotinukus, susmeigti dantų krapštuku ir lėėėėėtai kepti keptuvėje, jei ta keptuvė dar su dangčiu - pats geriausias dalykas. O jei norisi ir netingisi, galima susuktus suktinukus dar pavolioti miltuose, tada - kiaušinio plakinyje, tada - džiūvėsėliuose. Ir tik po to kepti. Bet čia teks iškepus atsargiai krapštukus ištraukinėt (arba perspėti valgančiuosius biggrin.gif )
Skanaus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(A.B.C. @ 2010 04 22, 12:33)
Sveikos. Nebeturiu fantazijos, ką galima padaryt iš sūdytų apvirtų grybų.


Greito maisto nebijotojoms blush2.gif
Grybukus pasmulkinti, pridėti kepintų svogūniukų ar porų žalių, iš gatavos bemielės tešlos lakštų pasidaryti norimą bandelių formą, įdaryti grybų įdaru ir iškepti. Valgo net vaikai, šiaip kategoriškai grybų nevalgantys. g.gif
Atsakyti
Labai aciu uz patarima 4u.gif ... pabandysiu biggrin.gif
Atsakyti
Dariau balandelius ir liko farso (su nevirtais ryziais svogunu ir prieskoniais), ka butu galima padaryti?kazkoki atskira patiekala?
Atsakyti
QUOTE(intentar @ 2010 04 24, 17:33)
Dariau balandelius ir liko farso (su nevirtais ryziais svogunu ir prieskoniais), ka butu galima padaryti?kazkoki atskira patiekala?

kukuliukus padaryk ir sriubyte su darzovem isivirk
Atsakyti
QUOTE(intentar @ 2010 04 24, 16:33)
Dariau balandelius ir liko farso (su nevirtais ryziais svogunu ir prieskoniais), ka butu galima padaryti?kazkoki atskira patiekala?

Aš sutarkuoju likusį nuo balandėlių kopūsta ir formuoju kotletus, juos apvolioju miltuose, apkepu aliejuje ir dedu i puoda kuriame pjaustyta morka ir svogunai su vandeniu ir gabaliuku sviesto, patroškinu truputį ir į pabaiga idedu šaukšta giretinįs sumaišytos su trupučiu miltų ir vandens, pakaitinu kol sutirštėja padažas ir valgom su bulvėm ar salotom. Tikrai labai skanūs kotletukai, tokie minkšti ir purūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 04 22, 15:36)
50/50 santykiu su faršu maišom ir kotletus kepam, tiesa pasakius grynos mėsos kotletai man jau neskanūs (o jei dar ta mėsa kiauliena schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif )

Ir su žuvies faršu labai skanu grybus sumaišyti drinks_cheers.gif
Atsakyti