Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

turiu pora morkų ir šaldytos žuvies file unsure.gif ,dar yra žirnių ir odelė nuo lašinių 4u.gif
Atsakyti
Žuvis folijoje su morkomis ir svogūnais (morkas supjaustyti šiaudeliais ar sutarkuoti, svogūnus kubeliais, morkas ir svogūnus šiek tiek patroškinti. Prieš tai paprieskoniuoti žuvį. Paimti folijos, dėti morkų su svogūnais, ant viršaus žuvies gabaliuką, viską gražiai supakuoti ir kepti orkaitėje apie 20 min.) Manau galima ir padažą kokį česnakinį pasidaryti, tiks prie žuvies, o garnyrui puikiai tiks žirniai pakepinti svieste.
Atsakyti
Iš žirnių ir odelės nuo lašinių galima išvirti sriubą ax.gif
Atsakyti
turiu antienos ,kruopu ir morku
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2010 08 08, 20:12)
Iš žirnių ir odelės nuo lašinių galima išvirti sriubą  ax.gif

gavosi labai skani sriuba 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(simike @ 2010 08 08, 18:29)
Žuvis folijoje su morkomis ir svogūnais (morkas supjaustyti šiaudeliais ar sutarkuoti, svogūnus kubeliais, morkas ir svogūnus šiek tiek patroškinti. Prieš tai paprieskoniuoti žuvį. Paimti folijos, dėti morkų su svogūnais, ant viršaus žuvies gabaliuką, viską gražiai supakuoti ir kepti orkaitėje apie 20 min.) Manau galima ir padažą kokį česnakinį pasidaryti, tiks prie žuvies, o garnyrui puikiai tiks žirniai pakepinti svieste.

žuvį supjausčiau nedideliais gabaliukais ir iškepiau tešloje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 08 08, 15:39)
turiu pora morkų ir šaldytos žuvies file unsure.gif ,dar yra žirnių ir odelė nuo lašinių 4u.gif


Kitam kartui receptą duosiu biggrin.gif reik paprieskoniuoti žuvį, tada apvolioti miltuose ir iškepus aliejuje atidėti, morkas sutarkuoti, svogūnus supjaustyti pusžiedžiais ir kepti-troškinti uždengus su trupučiu aliejaus (kai matau, kad sugėrė viska tada pilu vandens šiek tiek) kai suminkštėja dedu druskos, pipirų ir pomidorų padažą (man skaniausia heinz, nes tokios rūgštelės turi) dar patroškinu truputį ir dedu ant žuvies kuri išdėliota ant gilesnės lėkštės dugno. Geriausia leisti atvėsti ir prisigerti žuviai daržovių skonio, bet aš neištveriu ir iškart valgau lotuliukas.gif Šiaip dažniausiai darau šventėm ir valgom tik kitą dieną šaltą ir turbūt skaniausia tada ir būna, bet čia pagal kiekvieno skonį smile.gif
Atsakyti
Ir aš taip kepu, tik man skaniau ne file, o su kokia jūros lydeka, žodžiu, kad būtų kaulų lotuliukas.gif Ir morkų nekepinam, o daug daug svogūnų su pomidorų padažu. Žiauriai skanu šalta valgyt thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, ka skanaus butu galima pagaminti su brokoliais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cocci @ 2010 08 16, 17:08)
sveikos mergaites, ka skanaus butu galima pagaminti su brokoliais? 4u.gif



Man tai skanu trinta brokolių sriuba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cocci @ 2010 08 16, 18:08)
sveikos mergaites, ka skanaus butu galima pagaminti su brokoliais? 4u.gif

Man patinka garinti brokoliai su surio padazu.
Atsakyti
QUOTE(cocci @ 2010 08 16, 18:08)
sveikos mergaites, ka skanaus butu galima pagaminti su brokoliais? 4u.gif



Cocci,

iš burokėlių galima pasigaminti salotų{su pupelėmis,su svogūniuku pakepintu morkytėmis,su obuoliais

Galima išsivirti skanią sriubytę su grybais

Labai skanu burokėlius išsikepti orkaitėje {folijoje}ir paruošti salotas su varške ir česnaku
Atsakyti
regna! LAAABAS RYYYTAS! biggrin.gif

taigi ne apie burokėlius, o apie brokolius Cocci klausė biggrin.gif
Atsakyti