Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

Man labai skanu brokoliai patroškinti su morkomis grietinės padaze prie kokios mėsytės ar kepenelių wub.gif
Brokolių-kiaušinių-krabų lazdelių-majonezo mišrainė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2010 08 16, 21:46)
Man tai skanu trinta brokolių sriuba  ax.gif


mmm..idomiai skamba, reikes pabandyti g.gif 4u.gif


QUOTE(due drops @ 2010 08 16, 23:00)
Man patinka garinti brokoliai su surio padazu.


O jie buna virti? troskinti ar kepti? ax.gif


QUOTE(regna @ 2010 08 17, 05:48)
Cocci,

iš burokėlių galima pasigaminti  salotų{su pupelėmis,su svogūniuku pakepintu morkytėmis,su obuoliais

Galima išsivirti skanią sriubytę su grybais

Labai skanu burokėlius išsikepti orkaitėje {folijoje}ir paruošti salotas su varške ir česnaku

4u.gif


QUOTE(mickute7 @ 2010 08 17, 10:38)
Man labai skanu brokoliai patroškinti su morkomis grietinės padaze prie kokios mėsytės ar kepenelių  wub.gif
Brokolių-kiaušinių-krabų lazdelių-majonezo mišrainė  thumbup.gif


Siandien sita misrainyte su krabu lazdelem bus isbandyta, kaip tik ju turiu saldytuve. aciu 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(cocci @ 2010 08 17, 14:37)
O jie buna virti? troskinti ar kepti?  ax.gif

Garinti garpuodyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2010 08 17, 23:03)
Garinti garpuodyje biggrin.gif

Spejau spejau ir nepataikiau biggrin.gif dabar jau aiskiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu vistienos kojyciu, sparneliu, baklazana, cukinija.. Nezinau ka pagaminti..Keptos vyras nenori, troskinti as nenoriu.. Bet nieko ir nelika daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 08 18, 18:14)
Turiu vistienos kojyciu, sparneliu, baklazana, cukinija.. Nezinau ka pagaminti..Keptos vyras nenori, troskinti as nenoriu.. Bet nieko ir nelika daugiau  doh.gif


Nežinau, kiek ten mėsytės ant tų kojyčių ir sparnelių. Aš tai iš cukinijos ir kokios nors mėsytės darau "LAIVELIUS". Parašysiu, ką dedu, o jūs taikykit, jei tiks. Taigi, iš cukinijos ar baklažano išskobiu sėklas, į tą įdubimą dedu įdarą: faršas, prieskoniai, svogūnėlio, truputis ryžių (sausų) ir į orkaitę. Galima pridengti folija, kad geriau pasitroškintų, ypač jei cukinija didelė, galima ir įvynioti visą. Norint tvirtesnio įdaro, galima ir kiaušinį įmaišyti. Skanu, skaniausia -iausia, -iausia - su makaroniniu moliūgu, bet jį dar reikia turėti. Gal kas prisiauginot?

Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 08 18, 18:14)
Turiu vistienos kojyciu, sparneliu, baklazana, cukinija.. Nezinau ka pagaminti..Keptos vyras nenori, troskinti as nenoriu.. Bet nieko ir nelika daugiau  doh.gif

Vistiena isvirus galima nukaulinti,sumaisyti su supjaustytom darzovem,uzpilti kiausinio plakiniu,virsu pabarstyti tarkuotu suriu ir uzkepti orkaiteje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 08 18, 18:14)
Turiu vistienos kojyciu, sparneliu, baklazana, cukinija.. Nezinau ka pagaminti..Keptos vyras nenori, troskinti as nenoriu.. Bet nieko ir nelika daugiau  doh.gif

na gal galima bandyt tirštą trintą sriubą.. g.gif Viską išvirt, mėsytę nukaulint ir sublenderuot..dar jeigu kokia morkytė yra, grietinės šaukštas, petruška, tai gal ir visai skanu.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 08 19, 11:59)
su makaroniniu moliūgu, bet jį dar reikia turėti. Gal kas prisiauginot?

pirma kart girdziu toki pavadinima unsure.gif paieskojau per google ir bigsmile.gif atrodo pas mane panasus auga cool.gif tokia kieta ju zieve tongue.gif bet uz tai gerai iki pavasario laikosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 08 18, 18:14)
Turiu vistienos kojyciu, sparneliu, baklazana, cukinija.. Nezinau ka pagaminti..Keptos vyras nenori, troskinti as nenoriu.. Bet nieko ir nelika daugiau  doh.gif


Proud Mommy,


pavėlavau su savo patarimais


Vištienos sparnelius,koytes galima išvirti vištienos šaltienukę{jeigu mėgsti}

Iš cukinijos galima apvolioti džiuvėsėliuose griežinėlius apkepti aliejuje{į džįberti mėgstamų prieskonių,galima apvolioti miltuose}

Apvirus paukštieną galima gauti gerą buljoną

Nuėmus nuo kaulų mėsytę ir,išskobus cukinija{perpjovus per pusę}
ištepti cukinija aliejumi,pabarstyti pipirais įdaryti mėsyte cukiniją ją iškepti orkaitėje.

Iš baklažanų galima skridinėlius apkepti su česnaku įtrynus aliejuje.

Galima valgyt ir šiltus,ir šaltus.
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 08 18, 19:14)
Turiu vistienos kojyciu, sparneliu, baklazana, cukinija.. Nezinau ka pagaminti..Keptos vyras nenori, troskinti as nenoriu.. Bet nieko ir nelika daugiau  doh.gif



darykit uzkepele smile.gif tik bulviu arba ryziu pridet reiketu smile.gif
Atsakyti
gal nelabai as cia i tema,bet turiu tuno savo sultyse,daug svieziu agurku,ir puse skarbes kukuruzu...ar visa tai sumaisius ir uztaisius majonezu gautusi skanios salotos ar uztepas ant batono,gal dar kiausini virta idet? tiesiog nznau jau
Atsakyti