Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(mickute7 @ 2010 09 07, 07:23)
Cicinsko kepsniams, cia kur i bulviu kose dedasi varske  tongue.gif


Netinka lotuliukas.gif Vakar dariau virtų bulvių kukulius su sūriu ir nuo jų varškės man liko smile.gif Nesupras manęs šeimyna jei antrą dieną ta patį gaus valgyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2010 09 07, 09:09)
Sveikutės, šiandien ir man reikia jūsų pagalbos smile.gif
Turiu pusė pokelio varškės, kur jį įkombinuoti vakarienei  g.gif Produktų turiu visokiausių, bent jau man taip atrodo  lotuliukas.gif

man kai lieka nedaug varskes,tai iskepu karstu(saldziu) sumustiniu orkaitej,vakarienei pats tas thumbup.gif ,su arbata arba pienu
Atsakyti
QUOTE(lapute32 @ 2010 09 07, 08:09)
man kai lieka nedaug varskes,tai iskepu karstu(saldziu) sumustiniu orkaitej,vakarienei pats tas thumbup.gif ,su arbata arba pienu

Man varškės tik pusė pakučio liko, tai 90 g. mūsų šeimynai (3 vyrai ir aš) misija neįmanoma pasidalinti būtų doh.gif Nebent labai plonai tepti. O kaip tą užtepą darot?
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2010 09 07, 10:17)
Man varškės tik pusė pakučio liko, tai 90 g. mūsų šeimynai (3 vyrai ir aš) misija neįmanoma pasidalinti būtų  doh.gif Nebent labai plonai tepti. O kaip tą užtepą darot?

labai paprastai:batona patepam plonai sviestu.varske,cukrus,sauksta grietines (galima obuoly itarkuot) ,viska sumaisom ir tepam ant batono(storai tikrai nereik tept) ir ant virsaus pabarstom cinamono(galima ir be jo).ir pasaunam i orkaite kokiu 10min,kol batonas paskrusta.
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2010 09 07, 09:17)
Man varškės tik pusė pakučio liko, tai 90 g. mūsų šeimynai (3 vyrai ir aš) misija neįmanoma pasidalinti būtų  doh.gif Nebent labai plonai tepti. O kaip tą užtepą darot?

na iš tokio kiekio, tiek žmonių.. g.gif
Gal tiesiog varškės padažą padaryt (Varškė, grietinė, nuplikyti kmynai, česnakas, druska) ant orkaitėje keptų bulvių su lupena pvz. bigsmile.gif
Atsakyti
tai kad su tiek varskes ka jau cia ant 4 zmoniu padarysi unsure.gif uzsitepei pora sumustiniu prie kavos ir vsio, arba saukstas uogienes ir suvalgyta pusryciams ir nereik cia sukt galvos mirksiukas.gif kad koks kilas varskes butu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 09 07, 10:48)
tai kad su tiek varskes ka jau cia ant  4 zmoniu padarysi  unsure.gif  uzsitepei pora sumustiniu prie kavos ir vsio, arba saukstas uogienes ir suvalgyta pusryciams ir nereik cia sukt galvos  mirksiukas.gif  kad koks kilas varskes butu  tongue.gif

Tai va aš noriu recepto į kurio sudėtį įeina varškė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Žodžiu norai beribiai doh.gif

Pagalvojau, kad tiesiog į faršą imaišysiu ir nebadys man akių ta varškė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 07 rugsėjo 2010 - 12:27
QUOTE(AkvileZ @ 2010 09 07, 12:26)
Pagalvojau, kad tiesiog į faršą imaišysiu ir nebadys man akių ta varškė.



Aš tai taip ir darau, kai varškės labai nedaug būna likę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta: 07 rugsėjo 2010 - 12:30
QUOTE(AkvileZ @ 2010 09 07, 08:09)
Sveikutės, šiandien ir man reikia jūsų pagalbos smile.gif
Turiu pusė pokelio varškės, kur jį įkombinuoti vakarienei  g.gif Produktų turiu visokiausių, bent jau man taip atrodo  lotuliukas.gif

As vaikui darau saldzius karstus sumustinius.Varske istrinu su curumi ir kiausiniu,batono riekeles patepu sviestu.Varske dedu ant batono,pabarstau cinamonu (galima kokia uoga ant virsaus uzdet) ir i orkaite.Traukti kai virsus graziai pagels 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2010 09 07, 11:49)
As vaikui darau saldzius karstus sumustinius.Varske istrinu su curumi ir kiausiniu,batono riekeles patepu sviestu.Varske dedu ant batono,pabarstau cinamonu (galima kokia uoga ant virsaus uzdet) ir i orkaite.Traukti kai virsus graziai pagels 4u.gif


Arba labai skanu ant batono uztepti varskes, tada plonai papjaustyti obuolio (arba pritarkuoti), uzbarstyti cinamono, cukraus ir pakepti biggrin.gif
Atsakyti
O man labai skanus varskes padazas prie bulviniu blynu- varske sumaisyt su grietine arba pienu, padruskint, ispaust cesnako ir pagardint zalumynais- krapais ir petrazolemis. Labai labai gardu bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis, gal kas patars ka padaryti is cili pipiru, nemazai as ju turiu....kazkaip neverda man galvele biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti