Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(DianaS @ 2010 09 07, 20:20)
Labutis, gal kas patars ka padaryti is cili pipiru, nemazai as ju turiu....kazkaip neverda man galvele  biggrin.gif  4u.gif

Galite deti i ivairias darzoves ziemai- pavydziui su pomidoru tyre bei paprikomis, taip pat galite smulkiai labai supjaustyti ir sudeti i alyvuogiu alieju- turesite arominga alieju, kuris visiems patiekalms suteiks astrumo. Na o megstamiausias mano patiekalas, tai vistienos file supjaustyti gabaliukais ir pamarinuoti su prieskoniais, soja, medumi, cesnaku, tarkuotu imbieru bei cili pipiriuku wub.gif
Atsakyti
mmm..skamba skaniai wub.gif aciukas gal pabandysiu ka nors panasaus..
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2010 09 07, 19:13)
O man labai skanus varskes padazas prie bulviniu blynu- varske sumaisyt su grietine arba pienu, padruskint, ispaust cesnako ir pagardint zalumynais- krapais ir petrazolemis. Labai labai gardu  bigsmile.gif


O man skaniau trinta varškė su grietinėle ir druska, valgyti su bulviniais blynais ir rūkyta arba sūdta lašiša smile.gif Su grietine man ne tas smile.gif

O dėl čili pipirų tai galima mažais kiekiais užmarinuoti pjaustytas ir dėti ant picų arba į sriubas, taip pat idaryti galima jei mėgstat ir dar adžikos pasidaryti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 07 rugsėjo 2010 - 19:42
turiu nemazai agurociu,kazin galima juos naudoti kaip cukinijas?
Atsakyti
QUOTE(DianaS @ 2010 09 07, 20:20)
Labutis, gal kas patars ka padaryti is cili pipiru, nemazai as ju turiu....kazkaip neverda man galvele  biggrin.gif  4u.gif

As darau aromatizuota acta.Ikisu cili i baltojo vyno acto buteliuka ir ,kuriam laikui palieku ramybej. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(2jolitka @ 2010 09 08, 08:01)
turiu nemazai agurociu,kazin galima juos naudoti kaip cukinijas?

Zinoma.Man patinka farsu idaryti agurociai 4u.gif
Atsakyti
O aš turiu ... nemažą puodą plovo doh.gif Tiesiog turėjo būti daug valgytojų, bet pasikeitė aplinkybės doh.gif Ir mėsytė graži sudėta, ir tieeeek ryžių. Šiandien padariau tipo apkepą - sudėjau į formelę, tada nedidelį sluoksnį kepintų su svogūnėliais ir pom padažu morkų, ant viršaus pabarsčiau fermentinio sūrio. Ką dar? Šaldyti? mes tokio kiekio staigiai nesuvartosim doh.gif O ir pabosta tas pats kelias dienas iš eilės... Būčiau labai dėkinga, jei kam greitu laiku kiltų gerų idėjų 4u.gif
Atsakyti
Pašnekute, žinoma galite šaldyti- aš dažnai pridarau daug, sušaldau porcijomis ir kišu į kamerą, o kai jau vėl užsinori plovo, atleidžiu šaldytuve per naktį ir pakepinu prieš valgant ant keptuvės, skonis nenukenčia 4u.gif
Atsakyti
Turiu tik kiaulienos gabaliuka ir bulviu,cepelinai ir kugelis jau taaaaip atsibode!Patarkit koki "sedevra"pagaminti,kad butu greita ir nesunku. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimer @ 2010 09 14, 18:49)
Turiu tik kiaulienos gabaliuka ir bulviu,cepelinai ir kugelis jau taaaaip atsibode!Patarkit koki "sedevra"pagaminti,kad butu greita ir nesunku. biggrin.gif


Jei dar turi morku,tai galima troskinuka pasidaryt,bulves morkos ir mesa,pries gala pora saukstu grietines ir gausis geras troskinys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimer @ 2010 09 14, 18:49)
Turiu tik kiaulienos gabaliuka ir bulviu,cepelinai ir kugelis jau taaaaip atsibode!Patarkit koki "sedevra"pagaminti,kad butu greita ir nesunku. biggrin.gif

O tas kiaulienos gabaliukas, tai faršas?
Gal tada orkaitėje kepčiau faršu įdarytas bulves. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimer @ 2010 09 14, 18:49)
Turiu tik kiaulienos gabaliuka ir bulviu,cepelinai ir kugelis jau taaaaip atsibode!Patarkit koki "sedevra"pagaminti,kad butu greita ir nesunku. biggrin.gif

Apkepkit supjaustyta kiauliena,sudekit nestambiai pjaustytas bulves (nevirtas),paprika raudona,sparaginiu pupeliu,uzpilkit stikline sultinio ir kelis saukstus pomidoru padazo.Troskinkit iki 30min.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo due drops: 15 rugsėjo 2010 - 08:31
QUOTE(Zaklada @ 2010 09 15, 09:19)
O tas kiaulienos gabaliukas, tai faršas?
Gal tada orkaitėje kepčiau faršu įdarytas bulves. g.gif

Sveiki!Ai greitai galima sumalti,o kaip tas bulves įdaryti?Nes aš virtuvėje tik tada kai reikia,būt mano valia tai turbūt neičiau kelias dienas tongue.gif Mestelkit receptuką.Ačiū.
Atsakyti