Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(Evilka @ 2010 11 02, 22:10)
Kiaulės širdi ir liežuvi,kažkokia mišraine išeina bet nežinau proporciju blush2.gif  ax.gif


Seniau darydavau seimynai misraine su kiaules sirdim biggrin.gif kiaules sirdies virtos reiks,rauginto agurko svogunu melynuju ir kecupo perpus su majonezu sumaisyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2010 11 02, 20:59)
Bulvės įdarytos faršu.
Kepintas faršas su morkom, svogūnais, šaukštas grietinės ir pom. padažas su ryžių ar bulvių garnyru.
Makaronai su faršo padažu.
Kotletai su bulvėmis arba ryžiais.
Cepelinai.
Žemaičių blynai.
Ryžių arba bulvių apkepas ir t.t. labai dėkingi produktai smile.gif

geros idejos, buvau visai pamirsusi tuos patiekalus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2010 11 02, 21:48)
saldytuve tik farsas, makaronai, dar yra bulviu ir ryziu
ka patartumet pasigaminti  ax.gif

Farso-ryziu kotletukus (balandeliu idara).Sumaisyti isvirtus (atvesusius) ryzius,kiausini,prieskonius.Apkepti ir patroskinti su pomidoru padazu ir grietine.Valgyti su virtomis bulvemis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brigute2 @ 2010 11 02, 10:03)
Turiu zaliu desreliu,ka pasiulytumet pasigaminti? blush2.gif

kaip tik netycia cia ziurinejau
http://aguonele.blog...emis-farso.html

visai idomu atrodo mastau.gif
Atsakyti
merginos-gal galit patarti-kadangi šaldytai bemielei tešlai yra akcija-tau nusipirkau nemažai. Norėčiau ką nors pasigaminti Velykoms-gal turit idėjų??? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 04 04, 12:11)
merginos-gal galit patarti-kadangi šaldytai bemielei tešlai yra akcija-tau nusipirkau nemažai. Norėčiau ką nors pasigaminti Velykoms-gal turit idėjų??? Ačiū  4u.gif

kur yra bigsmile.gif
Atsakyti
Laba,
Maximoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juzste @ 2012 03 21, 20:53)
Apkepas su tunu

Apkepi svogunus su saldytais zirneliais, kloji ant mielines arba bemieles teslos. Ant svogunu dedama tuno is skardines, uzbarstai norimu prieskoniu ir vel dedi laksta teslos. Kepti apie 40 min.  smile.gif



gal kas patarsite, kokie prieskoniai tinka?
4u.gif
Atsakyti
Tunas savo sultyse ar aliejuje?
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 04 04, 12:11)
merginos-gal galit patarti-kadangi šaldytai bemielei tešlai yra akcija-tau nusipirkau nemažai. Norėčiau ką nors pasigaminti Velykoms-gal turit idėjų??? Ačiū  4u.gif

Daug ką galima su šaldyta tešla daryti, yra du beatos nesaldūs pyragai, labai labai paprastai pagamini, dar darau su pievagrybiais pyragėlius, abejingų nelieka smile.gif Jei domina galėsiu parašyti receptą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 04 04, 15:54)
Tunas savo sultyse ar aliejuje?

aliejuje.
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 04 04, 12:11)
merginos-gal galit patarti-kadangi šaldytai bemielei tešlai yra akcija-tau nusipirkau nemažai. Norėčiau ką nors pasigaminti Velykoms-gal turit idėjų??? Ačiū  4u.gif

Aš per praeitą akciją užsipirkau tos tešlos ir sėkmingai naudojau kepdama Bea tartą, dėjau pakeptus svogūnus, Panavėžio file, šaldytus krapus ir petražoles, labai labai patiko ne tik man, bet ir svečiam: Tarta

Dar nebandžius, bet Velykom nusižiūrėjus esu Velingtono kepsnį: 104 žinutė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo G.Jurgita: 05 balandžio 2012 - 07:04