Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(Mil@na @ 2012 04 04, 12:11)
merginos-gal galit patarti-kadangi šaldytai bemielei tešlai yra akcija-tau nusipirkau nemažai. Norėčiau ką nors pasigaminti Velykoms-gal turit idėjų??? Ačiū  4u.gif


aš krokodilą kepiau iš tokios tešlos. buvo labai gražu vaiko šventei. kadangi žmonių buvo nemažai, krokodilas tik stalo pupšmena ir visiems paragauti, todėl kitoj skardoj kepiau pyragą iš tokios pat tešlos ir toku pat įdaru.

buvo ir čia receptas, bet grečiau šitą nuorodą radau:
http://www.mamosrece...nys-krokodilas/




dar kartoju klausimą, patarkit, prašau - kokie prieskoniai reikalingi pyragui su tunu (aliejuje)? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jūra*: 05 balandžio 2012 - 07:17
patarkite kuom idaryti zrazus. Visada darau su grybais bet jau pabodo. ka dar galima ideti i vidu?
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2012 04 06, 08:37)
patarkite kuom idaryti zrazus. Visada darau su grybais bet jau pabodo. ka dar galima ideti i vidu?

as darau su pjaustytu kiausiniu, pakepintais svogunais ir krapais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2012 04 06, 08:37)
patarkite kuom idaryti zrazus. Visada darau su grybais bet jau pabodo. ka dar galima ideti i vidu?


Džiovinti pomidorai, sūris, fetos sūris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2012 04 06, 09:37)
patarkite kuom idaryti zrazus. Visada darau su grybais bet jau pabodo. ka dar galima ideti i vidu?

Pakepintos morkos su dziovintomis slyvomis
Kapoti kiausiniai su tarkuotu suriu
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2012 04 06, 09:37)
patarkite kuom idaryti zrazus. Visada darau su grybais bet jau pabodo. ka dar galima ideti i vidu?

o kaip sitas komentaras susijes nors su vienu receptu su nuotrauka sioje temojes?
nieks nepuola ar dar kaip nors uzgaulioja,bet....ka tik moderatore ispejo,o jus vel ta pati...
gal reiktu sukurt tokia tema "ka daryt?" skirta klausimams pvz turiu bulve,ka man su ja padaryt,ar turiu teslos gabala,ka man su ja padaryt 4u.gif Bus tvarka ir taika,o tai dabar uzejus i receptu tema,kazkas turi skaityt,kad kazkas nezino ka padaryt su antim ax.gif
Na,tikrai ne vieta cia klaust ka man daryt su tuo ar anuo maisto produktu,vien del to,kad si tema labiausiai lankoma
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2012 04 06, 18:38)
gal reiktu sukurt tokia tema "ka daryt?" skirta klausimams pvz turiu bulve,ka man su ja padaryt,ar turiu teslos gabala,ka man su ja padaryt  4u.gif Bus tvarka ir taika,o tai dabar uzejus i receptu tema,kazkas turi skaityt,kad kazkas nezino ka  padaryt su antim  ax.gif



Atsiprašau, kad ir aš ne į temą, tik norėjau pasakyti, kad temą "ką daryt?" kaip ir yra. Tik ji senai pamirša:

"Turiu tik..Patarkit ką pasigaminti"
Atsakyti
kažkuri buvo įdėjusi "Tarybiniai kotletai" receptą, neberandu, gal kas primins? 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Blakstute @ 2012 04 08, 12:36)
kažkuri buvo įdėjusi "Tarybiniai kotletai" receptą, neberandu, gal kas primins? 4u.gif


Atsimenu tik šį patarimą g.gif

QUOTE(aistuzele @ 2012 01 11, 10:52)
as vienos tarybiniu laiku mokyklos vyrejos paklausiau, tai issisaiskinau, kaip padaryti tuos mokyklinius kotletukus, ogi paslaptis viena deti daug mirkyto patono, apvolioti dziuveseliuose, lengvai apkepti ir troskinti grietines/sviesto padaze. Batono farso santykis turetu buti 500 gr maltos meso X 1/3 batono. Tokius retsykiais gaminu jau kokius penkis metus, kai norisi prisimint anu laiku maisto skoni  biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Blakstute @ 2012 04 08, 12:36)
kažkuri buvo įdėjusi "Tarybiniai kotletai" receptą, neberandu, gal kas primins? 4u.gif

Aistuzeles tarybiniai kotletai
Atsakyti
turiu labai nemažai naminės grietinės, neapdorotos jos negaliu valgyti, skrandis visai nebepriima verysad.gif patarkit, kur be pyragų ją dar galima sunaudoti
Atsakyti
QUOTE(lolichka @ 2012 07 22, 11:52)
turiu labai nemažai naminės grietinės, neapdorotos jos negaliu valgyti, skrandis visai nebepriima  verysad.gif patarkit, kur be pyragų ją dar galima sunaudoti

Sviesta daryk mirksiukas.gif
Atsakyti