Įkraunama...
Įkraunama...

žindančios mamos nuotraukos

Man labai patinka tokios nuotraukytės 4u.gif
Būtent todėl ir naują konkursą pirmiausiai apie žindymą padariau.
Prašau prisijungti wub.gif
http://www.supermama.lt/foto/
Atsakyti
vau, vau, vau turėjau ir aš su naujagimiu: mažas-krūtį, aš -sriubą, o didžkis- košę, bet išsitrinė. Gerai kad dar maitinu, reikės pasifotkint smile.gif
Atsakyti
user posted imageJus matot tik kaip aš valgau, bet gaila, kad negirdit kaip moku kalbėti tongue.gif
Atsakyti
thumbup.gif tikrai super nuotraukytes
Atsakyti
user posted image

Tomas valgo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
3men.
user posted image

9men.
user posted image

ax.gif
Atsakyti
LAAAAAAAABAAAAI GRAZU!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Turiu ir as,bet nezinau kaip ideti!? cry.gif cry.gif cry.gif
C:\Documents and Settings\Krasav41k\Мои документы\BEST COLLECTION_2\Kristiny
Atsakyti
Nuotraukytes tai pasakiskos
Atsakyti
ir as noriu ideti savo nuotrauka, tik nemoku! kazkas rase apie IMG mygtuka- kas tai per mygtukas? parasykit kas nors, kaip reikia nuotrauka idet, ACIU
Atsakyti
QUOTE(Borderline @ 2005 11 27, 19:34)
ir as noriu ideti savo nuotrauka, tik nemoku! kazkas rase apie IMG mygtuka- kas tai per mygtukas? parasykit kas nors, kaip reikia nuotrauka idet, ACIU

Jei nori cia ikelti nuotrauka, pirmiausia ji turi buti patalpinta kur nors internete..pvz. Super mamos galerijoje, kuria gali pasidaryti per "mano nustatymai"..."kurti albuma". Tada nukopijuoji tos nuotraukos "adresa" per "properties"..."copy"... ir kai rasai atsakyma sioje temoje(ar kitoje) virsuje pamatysi IMG mygtuka, paspaudi ir padarai "paste"...Nu tikiuosi supratai g.gif Ne kokia mokytoja is manes doh.gif
Mano oziuko vardas irgi Dominykas, ant amerikonisku popieriu Dominik ax.gif kaip ir tavo kleckiuko tongue.gif
Atsakyti
nu kokios grazios nuotraukytes wub.gif , reikes ir man pasidaryti keleta ir kokia viena ikelti cia blush2.gif
Atsakyti
Pabandysiu ir as iterpti nuotraukele, bet tikrai nesu tikra ar pavyks . Bandziau ir per IMG bet koki tai adresa reikia zinoti g.gif blush2.gif
Ne nemoku verysad.gif
Cia reikia pirmiau ja kazkur tai patalpinti?
Atsakyti