Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Ilka @ 2006 03 06, 09:39)
Viešbučio "Naujasis Vilnius" Stiklo salė
Mes planuojam čia švęsti mirksiukas.gif


Mes irgi čia švęsim ax.gif Iš visų savo turėtų variantų pasirinkom "Naująjį Vilnių" thumbup.gif
Ilka, matau tavo parašiuke, kad tuoksitės Kalvarijos bažnyčioje ax.gif Čia Vilniuje, Jeruzalėje g.gif Mes irgi eisim ten apsidairyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 06, 13:19)
Mes irgi čia švęsim ax.gif Iš visų savo turėtų variantų pasirinkom "Naująjį Vilnių" thumbup.gif
Ilka, matau tavo parašiuke, kad tuoksitės Kalvarijos bažnyčioje ax.gif Čia Vilniuje, Jeruzalėje g.gif Mes irgi eisim ten apsidairyti smile.gif

o kokios kainos svesti naujajame vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Ingute*** @ 2006 03 06, 12:34)
o kokios kainos svesti naujajame vilniuje?


Apie 100 lt. vienam žmogui. Jų politika tokia: viską daro jie ir atsinešti galima tik kokį bankucheną. Mums patiko, kad patiems neliks rūpesčių kokį alkoholį supirkti, tortus. Viskuo bus pasirūpinta, jie net jaunųjų tortą 3 aukštų patys kepa.
Atsakyti
QUOTE(Ingute*** @ 2006 03 06, 13:34)
o kokios kainos svesti naujajame vilniuje?

Mums irgi ten patiko, tik pasirodė per brangu kaina nuo 70 Lt 1žmogeliui ( aišku kai atsiuntė pasiūlyma tai buvo apie 80Lt) + jų vynas, šampanas baro kaina, o stiprieji gėrimai panašia kaip parduotuvėj. Nieko savo!
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2006 03 06, 12:42)
Mums irgi ten patiko, tik pasirodė per brangu kaina nuo 70 Lt 1žmogeliui ( aišku kai atsiuntė pasiūlyma tai buvo apie 80Lt) + jų vynas, šampanas baro kaina, o  stiprieji gėrimai panašia kaip parduotuvėj.  Nieko savo!


Mums 2 paskutiniai variantai buvo likę "Naujasis Vilnius' ir "Užupio sodas". US buvo 60 lt. žmogui, bet čia tik maistas, be gėrimų. Tai kai mes paskaičiavom, kiek mums kainuotų dar gėrimai ir jie parduotų ne parduotuvės kainomis, tai gavosi kažkur panašiai. O NV tiesiai šviesiai pasakė kainą, kad viskas jų, bet gėrimus tai jie parduotuvės kainomis parduos. O ir pati NV salė, manau, verta biškis brangiau būti. Va "Belmontas" tai nerealiai plešia!!! blink.gif nes svarstėm ir šį variantą, tai ten kaina nuo 140 lt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 06, 13:55)
Mums 2 paskutiniai variantai buvo likę "Naujasis Vilnius' ir "Užupio sodas". US buvo 60 lt. žmogui, bet čia tik maistas, be gėrimų. Tai kai mes paskaičiavom, kiek mums kainuotų dar gėrimai ir jie parduotų ne parduotuvės kainomis, tai gavosi kažkur panašiai. O NV tiesiai šviesiai pasakė kainą, kad viskas jų, bet gėrimus tai jie parduotuvės kainomis parduos. O ir pati NV salė, manau, verta biškis brangiau būti. Va "Belmontas" tai nerealiai plešia!!! blink.gif nes svarstėm ir šį variantą, tai ten kaina nuo 140 lt. doh.gif

"UŽUPIO SODE " man aplinka labai nepatiko. O NV kai paskaičiavau kiek man viskas kainuos 65 žmonėms tai net žagtelėjau. O kai pasiūlė kitoj vietoj 50Lt žmogui už maistą, o gerimai savo tai kažkaip net labai ir nebesvarstėm dėl grožio ir prabangos. Be to ten meniu doh.gif ikriukai, putpelių kiaušinukai, mano pusė svečių iš kaimo nesupras ką ir su kuo ten valgyti lotuliukas.gif
Beje mes irgi tuoksimės Kryžiaus atradimo bažnyčioje, ten labai fainas kunigėlis - Kęstutis Latoža thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo majami: 06 kovo 2006 - 13:11
QUOTE(majami @ 2006 03 06, 13:09)
"UŽUPIO SODE " man aplinka labai nepatiko. O NV kai paskaičiavau kiek man viskas kainuos 65 žmonėms tai net žagtelėjau. O kai pasiūlė kitoj vietoj 50Lt žmogui už maistą, o gerimai savo tai kažkaip net labai ir nebesvarstėm dėl grožio ir prabangos. Be to ten meniu  doh.gif  ikriukai, putpelių kiaušinukai, mano pusė svečių iš kaimo nesupras ką ir su kuo ten valgyti  lotuliukas.gif
Beje mes irgi tuoksimės Kryžiaus atradimo bažnyčioje, ten labai fainas kunigėlis - Kęstutis Latoža  thumbup.gif  mirksiukas.gif


Nu kaip jau nusprendėm - taip. O kadangi manasis neprieštaravo, tai vadinasi bus iš kur pamokėt ax.gif O meniu NV man irgi taip sakant gurmanišką atsiuntė, bet aš jiems perskambinau ir sakė, kad keisim į lietuvišką mišrainę, karbonadus biggrin.gif
Majami, tai rekomenduoji kunigą blush2.gif O kuo jis fainas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 06, 15:23)
Nu kaip jau nusprendėm - taip. O kadangi manasis neprieštaravo, tai vadinasi bus iš kur pamokėt ax.gif O meniu NV man irgi taip sakant gurmanišką atsiuntė, bet aš jiems perskambinau ir sakė, kad keisim į lietuvišką mišrainę, karbonadus biggrin.gif
Majami, tai rekomenduoji kunigą blush2.gif O kuo jis fainas ax.gif

O gi tuo, kad jo brolis preityje garsus futbolistas bigsmile.gif . O siaip Kunigas Latoza- neapsimestinai siltas ir protingas zmogus.Berods pries tapdamas kunigu jis buvo gydytojas, taip kad pazysta zmogaus ir kuna ir siela... mirksiukas.gif
Be to labai grtazios vietos aplink baznycia fotografijoms...
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2006 03 06, 13:39)
O gi tuo, kad jo brolis preityje garsus futbolistas bigsmile.gif . O siaip Kunigas Latoza- neapsimestinai siltas ir protingas zmogus.Berods pries tapdamas kunigu jis buvo gydytojas, taip kad pazysta zmogaus ir kuna ir siela... mirksiukas.gif
Be to labai grtazios vietos aplink baznycia fotografijoms...


Dėkui ir tau už rekomendacijas 4u.gif
Na mes jau beveik metai gyvenam Baltupiuose, bažnyčia kitoj gatvės pusėj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 06, 11:19)
Mes irgi čia švęsim ax.gif Iš visų savo turėtų variantų pasirinkom "Naująjį Vilnių" thumbup.gif
Ilka, matau tavo parašiuke, kad tuoksitės Kalvarijos bažnyčioje ax.gif Čia Vilniuje, Jeruzalėje g.gif Mes irgi eisim ten apsidairyti smile.gif

Na man ten irgi labai patiko, o ir ta baznytele siulyciau ir kunigelis thumbup.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 06, 13:23)
Nu kaip jau nusprendėm - taip. O kadangi manasis neprieštaravo, tai vadinasi bus iš kur pamokėt ax.gif O meniu NV man irgi taip sakant gurmanišką atsiuntė, bet aš jiems perskambinau ir sakė, kad keisim į lietuvišką mišrainę, karbonadus biggrin.gif
Majami, tai rekomenduoji kunigą blush2.gif O kuo jis fainas ax.gif

Del meniu man biski is karto sokas buvo, pagalvojau, kad reiktu paprastesnio maisto, paklausem direktores ir pasirodo be jokiu problemu, galima keisti visa meniu, tik reikia zinoti, ko norim, o jie viska padarys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilka @ 2006 03 06, 10:39)
Viešbučio "Naujasis Vilnius" Stiklo salė
Mes planuojam čia švęsti mirksiukas.gif


sveika,
labai graziai atrodo sale.. o kaip atsiliepimai apie Naujaji Vilniu? .. man irgi visai nieko. bet vis negaliu apsisprest.
Atsakyti
QUOTE(remi5590 @ 2006 03 07, 00:22)
sveika,
labai graziai atrodo sale.. o kaip atsiliepimai apie Naujaji Vilniu? .. man irgi visai nieko. bet vis negaliu apsisprest.


Man irgi buvo ne lengva apsispręsti doh.gif Manasis iš pradžių net nenorėjo važiuot žiūrėt, bet kai pamatėm, tai ir prasidėjo apsisprendimo momentas biggrin.gif
Kiek aš atradau atsiliepimų apie NV tiek forume, tiek per pažįstamus, tai jie visi geri thumbup.gif
Atsakyti