Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 07, 07:21)
Man irgi buvo ne lengva apsispręsti doh.gif Manasis iš pradžių net nenorėjo važiuot žiūrėt, bet kai pamatėm, tai ir prasidėjo apsisprendimo momentas biggrin.gif
Kiek aš atradau atsiliepimų apie NV tiek forume, tiek per pažįstamus, tai jie visi geri thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Kada jusu vestuves?
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2006 03 05, 18:17)
Gerai tada wink.gif ax.gif  o jus su nakvyne? kokia kaina jums sake? rolleyes.gif

na ten skaiciuoja priklausomai nuo zmoniu kiekio ir nuo valandu.mes busim para ir apie 50 zmoniu tai apie 2500.o jus jau uzsisaket?
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 06, 14:23)
Nu kaip jau nusprendėm - taip. O kadangi manasis neprieštaravo, tai vadinasi bus iš kur pamokėt ax.gif O meniu NV man irgi taip sakant gurmanišką atsiuntė, bet aš jiems perskambinau ir sakė, kad keisim į lietuvišką mišrainę, karbonadus biggrin.gif
Majami, tai rekomenduoji kunigą blush2.gif O kuo jis fainas ax.gif

Na kunigas labai malonus. Galit užsirašyti į tą bažnyčią paskaitėlių lankyti ( jei dar nelankėt) ten kaip tik vieną (Katechezė) Jis ir veda. Paklausysit pamatysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazyte22 @ 2006 03 05, 16:24)
as uzsisakiau rugpjucio 4dienai:)


o tu visam savaitgaliui uzsakei?
Nes ir as buvau nusiziurejusi viensedi...bet bus jau saukstai po pietu..ane? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2005 03 13, 22:27)
Gal kas svente Trakuose - Akmeninei uzeigoi ? Noretusi isgirsti atsiliepimu, kadangi liepos men. ten svesiu savo vestuves. aciu  4u.gif

Na ir kaip Akmenine uzeiga!verta, ir kiek kainuoja???o be jusu buvo dar zmoniu, ar sventet tik jus?
Papildyta:
Gal kas galetu parasyti atsiliepimu apie akmenine uzeiga?kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 03 07, 13:34)
o tu visam savaitgaliui uzsakei?
Nes ir as buvau nusiziurejusi viensedi...bet bus jau saukstai po pietu..ane? blush2.gif

cia ta pati mazyte22,mes uzsisakem rugpjucio 4 d. 17h iki rugpjucio 5d. 17h.jau davem ir uzstata.o jusu irgi rugpjucio 4 diena?
Atsakyti
QUOTE(giedre84 @ 2006 03 07, 14:46)
Na ir kaip Akmenine uzeiga!verta, ir kiek kainuoja???o be jusu buvo dar zmoniu, ar sventet tik jus?
Papildyta:
Gal kas galetu parasyti atsiliepimu apie akmenine uzeiga?kokios kainos?



As irgi labai buvau susidomejus akmenine.. bet atrodo kad beveik viskas uzsakyta. norejau rugpjucio pradzioji bet neturi laisvu dienu.

Labai dekociau jei kas svente ten ir parasytu atsiliepimus.
Papildyta:
QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 07, 08:21)
Man irgi buvo ne lengva apsispręsti doh.gif Manasis iš pradžių net nenorėjo važiuot žiūrėt, bet kai pamatėm, tai ir prasidėjo apsisprendimo momentas biggrin.gif
Kiek aš atradau atsiliepimų apie NV tiek forume, tiek per pažįstamus, tai jie visi geri thumbup.gif



as gyvenu ne lietuvoj tai negaliu nuvaziuot ir aplankyt doh.gif
del to labai skaitau visu atsiliepimus.. is tikruju labai padeda ..
ziurejau Naujaji Vilniu internete bet nelabai nuotrauku. O kaip kitos sales? Gal irgi matei? Ar patiko marmurine, dar kazkokia yra.. neatsimenu..
ta nuotrauka kur tu prisegei anksciau , Koks vaizdas pro langus?
labai dekoju uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(remi5590 @ 2006 03 07, 18:23)
as gyvenu ne lietuvoj tai negaliu nuvaziuot ir aplankyt  doh.gif
del to labai skaitau visu atsiliepimus.. is tikruju labai padeda ..
ziurejau Naujaji Vilniu internete bet nelabai nuotrauku. O kaip kitos sales? Gal irgi matei? Ar patiko marmurine, dar kazkokia yra.. neatsimenu..
ta nuotrauka kur tu prisegei anksciau , Koks vaizdas pro langus?
labai dekoju uz atsakyma


Ten ne aš nuotrauką prisėgiau, o Ilka mirksiukas.gif
Man rekomendavo Stiklo salę, tai kitų aš net nežiūrėjau. Patiko prie Stiklo salės esantis žiemos sodas, kuris priklausys mums šventės vakarą thumbup.gif Ten galima bus pasisedėti ant minkštų kanapų, pailsėti ax.gif Lyginant su kitomis vietomis, kur ieškojome salių, tai NV man patiko dėl gražios, gerai apšviestos salės, žiemos sodo, to, kad NV viskuo rūpinsis pats. Tiesa, iš salės dar yra toks išėjimas į vidinį kiemelį, kuriame mums sakė net leidžia fejerverkus pašaudyti blush2.gif Dar mums dovanojo jaunavedžių kambarį pirmai nakčiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 08, 10:38)
Ten ne aš nuotrauką prisėgiau, o Ilka mirksiukas.gif
Man rekomendavo Stiklo salę, tai kitų aš net nežiūrėjau. Patiko prie Stiklo salės esantis žiemos sodas, kuris priklausys mums šventės vakarą thumbup.gif  Ten galima bus pasisedėti ant minkštų kanapų, pailsėti ax.gif Lyginant su kitomis vietomis, kur ieškojome salių, tai NV man patiko dėl gražios, gerai apšviestos salės, žiemos sodo, to, kad NV viskuo rūpinsis pats. Tiesa, iš salės dar yra toks išėjimas į vidinį kiemelį, kuriame mums sakė net leidžia fejerverkus pašaudyti blush2.gif Dar mums dovanojo jaunavedžių kambarį pirmai nakčiai biggrin.gif

Man teko taip pat aplankyti Naujaji Vilniu labai patiko, dar bandziau saviski ikalbeti svesti cia bet viena diena, bet jis nesutiko jam butinai reikia dvieju dienu. O dvi dienas svesti Naujajame Vilniuje mums perbrangu.
Atsakyti
QUOTE(Ingute*** @ 2006 03 08, 11:00)
Man teko taip pat aplankyti Naujaji Vilniu labai patiko, dar bandziau saviski ikalbeti svesti cia bet viena diena, bet jis nesutiko jam butinai reikia dvieju dienu. O dvi dienas svesti Naujajame Vilniuje mums perbrangu.


Mes švęsime vieną dieną, dėl to su saviškiu sutariam drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 08, 08:38)
Ten ne aš nuotrauką prisėgiau, o Ilka mirksiukas.gif
Man rekomendavo Stiklo salę, tai kitų aš net nežiūrėjau. Patiko prie Stiklo salės esantis žiemos sodas, kuris priklausys mums šventės vakarą thumbup.gif  Ten galima bus pasisedėti ant minkštų kanapų, pailsėti ax.gif Lyginant su kitomis vietomis, kur ieškojome salių, tai NV man patiko dėl gražios, gerai apšviestos salės, žiemos sodo, to, kad NV viskuo rūpinsis pats. Tiesa, iš salės dar yra toks išėjimas į vidinį kiemelį, kuriame mums sakė net leidžia fejerverkus pašaudyti blush2.gif Dar mums dovanojo jaunavedžių kambarį pirmai nakčiai biggrin.gif

drinks_cheers.gif As prisegiau, ja man restorano direktore atsiunte smile.gif Maciau ir kita sale, marmurine ar granito, grazi irgi, tik nepatiko, kad nera langu ir, aisku, tokio grazaus ziemos sodo, be to ji biski mazesne, nors maniskiui tai ji gal net labiau patiko negu Stiklo sale biggrin.gif Bet as ji perkalbejau blush2.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 08, 11:06)
Mes švęsime vieną dieną, dėl to su saviškiu sutariam drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif Pirma diena ten, o antra, su jaunimu kur nors prie ezeriuko nuleksim saslyku issikepti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilka: 08 kovo 2006 - 12:27
QUOTE(Ilka @ 2006 03 08, 12:26)
drinks_cheers.gif Pirma diena ten, o antra, su jaunimu kur nors prie ezeriuko nuleksim saslyku issikepti thumbup.gif


Mes irgi taip planuojam drinks_cheers.gif
Atsakyti