Įkraunama...
Įkraunama...

Kartingai

VAZIAVAU prie sauletekio kartingais, siaip visai nieko pramoga, viena karta vaziuoti galima, o antra karta nevaziuociau, nes siaip megstu greiti,o greiti isspausti didesni galima tik su normalia masina biggrin.gif
Siaip ar taip siulau isbandyti, o apsiversti tikrai neimanoma thumbup.gif
Atsakyti
Vaziavau. Nerealiai patiko. Būtinai dar norėčiau. O jei moki važiuot, tai ir greitį galima išspaust mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaziavau ir labai labai patiko thumbup.gif Tik as jau senokai vaziavau, dar tada buvo Vilniuj Savanoriu prospekte, bet dabar ten manau jau neber...
Atsakyti
Ir aš esu bandžius šitą malonumą, tai įspūdžiai thumbup.gif
Atsakyti
o as nebandziau bet zadu iabandyti
Atsakyti
esu vaziavusi ne karta. labai patiko, planuojam ir sia vasara papramogauti, todel jei yra galimybe butinai pabandykit tikrai nenusivilsit, super thumbup.gif
Atsakyti
vaziavau pries pora metu...super thumbup.gif
Atsakyti
vaziavau, bet smagu tik viena kart turbut ir draugams turbut labai juokingai atrode kai su drauge vaziavom ant 20 turbut nei lenkem ka nei ka is vis parodem ten biggrin.gif
Atsakyti
pirmakart vaziavau uzvakar. Dar ir dabar svaigstu kaip patiko biggrin.gif Kainos gal ir aukstokos, bet ispudziai irgi neisdildomi tongue.gif
Atsakyti
pasufleruokit kur kaune ar apie kauna normali trasa yra ir kokios kainytes mazdaug 4u.gif labai noriu vyrui siurpriziuka suorganizuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(plyta @ 2006 05 21, 18:16)
pasufleruokit kur kaune ar apie kauna normali trasa yra ir kokios kainytes mazdaug 4u.gif  labai noriu vyrui siurpriziuka suorganizuot ax.gif

Kaune šiuo metu yra trys trasos:
1. KSC Raudondvario pl. prie autobusų parko - 25Lt/10min.
2. Prie Molo - 25Lt/10min.
3. Prie Megos - 20Lt/10min.

Pagal kartingų mėgėjų atsiliepimus pati blogiausia bent jau šiuo metu yra prie Megos - nekokie kartingai ir pati trasa neypatinga. Mole šiemet padarė labai ilgą ir labai siaurą trasą, kartingai neypatingi. O KSC trasa paprasta, kartingai normalūs - pats tas pradedantiesiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2006 04 28, 19:43)
vaziavau, bet smagu tik viena kart turbut ir draugams turbut labai juokingai atrode kai su drauge vaziavom ant 20 turbut nei lenkem ka nei ka is vis parodem ten biggrin.gif

Važiavau prieš kelias savaites, tai kiekviename posūkyje stabdį naudojau, tik po to man pasakė, kad toj trasoj (važiavau Kaune, Raudondvario pl) tik dviejuose posūkiuose užtenka stabdyti.
Tai panašūs įspūdžiai - bijojau greitai važiuoti, bijojau su kitais kartingais daužytis, tai kai kurie mane aplenkė net dviem ratais biggrin.gif
Ir rankas paskaudo stipriai sukiojant tą mažą vairą.
Pabandžiau ir užteks ax.gif
Atsakyti