Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

O tai kas ten zadejo susisiekti su buvusia kursu organizatore? blush2.gif Kuo ten viskas baigesi?
O kiek zmoniu reikia pririnkti, kad grupe butu?
Atsakyti
O gal zinote, ar pas ta p. Danute galima mokytis asmeniskai, nes as galiu tik kai kuriais vakarais. Dirbu slenkanciu grafiku, todel ir laisvi vakarai kiekviena savaite vis kiti. g.gif
Atsakyti
aš esu lankiusi Modijos konstravimo-modeliavimo kursus, 3 mėnesių kursų kaina 600 LT. Išsimatuot, susibraižyt, susikarpyt išmokau, tik trūkumas tas, jog tų visų vadinamų smulkių operacijų ten mūsų nemokino..tai dabar ir vargstu visokius juosmenėlius ir užtrauktukus savamoksliškai užsiuvinėdama lotuliukas.gif Tai vat ir galvoju dabar, kad reiktų tam tikrus dalykus pas Danutę "damušti" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(awyte` @ 2006 10 30, 00:44)
aš esu lankiusi Modijos konstravimo-modeliavimo kursus, 3 mėnesių kursų kaina 600 LT. Išsimatuot, susibraižyt, susikarpyt išmokau, tik trūkumas tas, jog tų visų vadinamų smulkių operacijų ten mūsų nemokino..tai dabar ir vargstu visokius juosmenėlius ir užtrauktukus savamoksliškai užsiuvinėdama lotuliukas.gif Tai vat ir galvoju dabar, kad reiktų tam tikrus dalykus pas Danutę "damušti" biggrin.gif


Kur tie Modijos kursai vyksta? Gal gali daugiau papasakoti?
Aš jau turiu dar dvi drauges, kurios į kursus eitų. Tai iš mano pusės jau 3 žmogiukai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Kursai vyksta Goštauto 11-319, Vilniuje.
Kiek žinau, dabar jau yra grupė, o nauja startuos po Naujų metų. Na vykdavo viskas paprastai: pamokos 2 kartus per savaitę, po 1,5-2 h (jei reikėdavo, ir ilgiau), per pamoką išsiaiškiname teoriją, persibraižom kokius tai brėžinukus, užduoda namų darbų (kažką susibraižyt ar pasiūt), kitos pamokos pradžioj namų darbus išanalizuojam ir tęsiam toliau. Tempas intensyvus, į pabaigą jau ėmėm nebespėti, tad nusiteikit daug laiko tam skirti. Be to, tempas tik nuo jūsų pačių įdirbio priklauso - jei sparčiai darbuositės - greičiau ir baigsit mirksiukas.gif Pabaigoj yra atsiskaitomasis darbas (ką nors savarankiškai pasisiūt), o po to gauni baigimo pažymėjimą.
Labai gerai, kad mūsų besimokančių buvo tik 4 - kiekvienai yra laiko išsiklausinėti iki smulkmenų, kas neaišku.
Jei dar kas domina - klauskit mirksiukas.gif
Atsakyti
Na vat ir žiūrėsim - po Naujųjų ar pas p. Danutę ar į Goštauto g. eiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(awyte` @ 2006 11 01, 18:28)
Kursai vyksta Goštauto 11-319, Vilniuje.
Kiek žinau, dabar jau yra grupė, o nauja startuos po Naujų metų. Na vykdavo viskas paprastai: pamokos 2 kartus per savaitę, po 1,5-2 h (jei reikėdavo, ir ilgiau), per pamoką išsiaiškiname teoriją, persibraižom kokius tai brėžinukus, užduoda namų darbų (kažką susibraižyt ar pasiūt), kitos pamokos pradžioj namų darbus išanalizuojam ir tęsiam toliau. Tempas intensyvus, į pabaigą jau ėmėm nebespėti, tad nusiteikit daug laiko tam skirti. Be to, tempas tik nuo jūsų pačių įdirbio priklauso - jei sparčiai darbuositės - greičiau ir baigsit mirksiukas.gif Pabaigoj yra atsiskaitomasis darbas (ką nors savarankiškai pasisiūt), o po to gauni baigimo pažymėjimą.
Labai gerai, kad mūsų besimokančių buvo tik 4 - kiekvienai yra laiko išsiklausinėti iki smulkmenų, kas neaišku.
Jei dar kas domina - klauskit mirksiukas.gif


Pagal kokia metodika buvo mokoma konstruoti?
Atsakyti
Man rodos pagal amerikiečių. Bet turbūt ne vien. Medžiaga buvo optimizuota remiantis dėstytojos praktika.
Atsakyti
Awyte, o tie kursai visai žaliems ar jau truputį išmanantiems? nes aš tai net nežinau, kokios aplamai metodikos būna blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,


Labai norėčiau išmokti siuvimo pagrindus ax.gif . Gal kas baigę siuvimo kursus ir galėtų pamokyti thumbup.gif ?
Atsakyti
nu as cia buvau pasigyrusi 2 ar 3 psl biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 08 lapkričio 2006 - 19:20
QUOTE(Frosted @ 2006 11 03, 18:49)
Awyte, o tie kursai visai žaliems ar jau truputį išmanantiems? nes aš tai net nežinau, kokios aplamai metodikos būna  blush2.gif

tie kursai žaliems smile.gif
Atsakyti