Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

NA, O KAUNE TIKRAI NIEKAS JOKIOS DANUTES NEZINOT???????? O TAAAAAAAAAAAAAAAIP NORECIAU blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moonlight: 08 lapkričio 2006 - 22:07
As irgi Kaune ieskojau ieskojau ir beveik vilti praradau verysad.gif na gal dar uzklys cia kokia mokytoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2006 11 08, 20:22)
nu as cia buvau pasigyrusi 2 ar 3 psl  biggrin.gif


Jo jo, Aristokrate, mes nepamirsom, kad pasigyrei lotuliukas.gif
Tai kaip ten, po Naujuju metu, kas eis mokytis siuti? wink.gif
Atsakyti
Noriu ir prisijungti prie ieskanciu siuvimo kursu Kaune
Atsakyti
Na stai, susitariau del mokslo pas p. Danute. Antardieni is ryto pirma pamoka. Beje, suzinojau labai idomia informacija. Pasirodo, jei nori mokyti pas p. Danute vakarais (po 18 val.) bei savaitgaliais vienos valados kaina yra 30 Lt. Man tai neaktualu, bet gal kam nors si informacija pravers. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2006 11 16, 15:09)
Na stai, susitariau del mokslo pas p. Danute. Antardieni is ryto  pirma pamoka. Beje, suzinojau labai idomia informacija. Pasirodo, jei nori mokyti pas p. Danute vakarais (po 18 val.) bei savaitgaliais vienos valados kaina yra 30 Lt. Man tai neaktualu, bet gal kam nors si informacija pravers. g.gif


Oho... Dabar tikrai lauksiu kursų ax.gif Gal jau sąrašiuką sudarome, Vilnietės? O kaip tuos kursus su p. Danute suderint? kaip ten aną kartą darėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 11 18, 18:00)
Oho... Dabar tikrai lauksiu kursų  ax.gif Gal jau sąrašiuką sudarome, Vilnietės? O kaip tuos kursus su p. Danute suderint? kaip ten aną kartą darėt?  g.gif


Labai noreciau patobulinti savo sukirpimo zinias. idomu ar galima isskirti tik sia tema pas p. Danute? Gal kas galėtu paklausti? ax.gif
Atsakyti
Taip, pas Danutę galima imti tik tas temas, kokias tau reikia, plačiau gali pasiskaityti jos tinklalapyje www.danute.lt, prie skilties "Siuvimo pamokos" mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkaip nebesuskaičiuoju, kiek mūsų norinčių mokytis yra g.gif

1. Frosted
2. Frosted draugė smile.gif
3. Frosted kita draugė biggrin.gif
4. Kas dar?
Atsakyti
Na ir kur visus dingo? g.gif
Atsakyti
As jau mokausi pas p. Danute. Karta per savite po 2 val. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2006 11 27, 12:28)
As jau mokausi pas p. Danute.  Karta per savite po 2 val. smile.gif


O gal galetum paklausti p. Danutes, nuo kiek zmoniu jau gali skaitytis grupe? blush2.gif
Man biski po 30Lt/val brangokoka verysad.gif
Atsakyti