Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko lankymas po skyrybų

QUOTE(Terroriste @ 2015 05 03, 10:39)
Jei abu tevus vienodai myleciau ir pas abu butu gerai gyventi, tai taip, noreciau. Kodel tokiu atveju tureciau tik viena rinktis,o kita matyt tik karts nuo karto.

drinks_cheers.gif Jei vaikas nenori, jaučiasi blogai, kas 2 savaites gyvendamas su tėčiu/mama, tai tokiu atveju nereikia jo ir versti, reikia sudaryti kitokį grafiką. O jeigu jam tinka, tai puiku 4u.gif Man atrodo, kad labiausiai vaikus skaudinantis variantas - kai tėvas pasiima kada užsinorėjęs, radęs laiko.
Atsakyti
QUOTE(Čija @ 2015 05 06, 09:52)
drinks_cheers.gif  Jei vaikas nenori, jaučiasi blogai, kas 2 savaites gyvendamas su tėčiu/mama, tai tokiu atveju nereikia jo ir versti, reikia sudaryti kitokį grafiką. O jeigu jam tinka, tai puiku 4u.gif  Man atrodo, kad labiausiai vaikus skaudinantis variantas - kai tėvas pasiima kada užsinorėjęs, radęs laiko.

labiausiai skaudina, kai nepasiima išvis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(C10H12N2O @ 2015 05 06, 11:25)
labiausiai skaudina, kai nepasiima išvis. smile.gif

Tikrai nieko ypatingo. Nematėm jau 7 metus ir džiaugiuos, kad nesimaišo, gyvenimo negadina, nes pakankamai sugadino... Tėvas ne tas kuris "padaro", o tas, kuris augina kartu su mama, vaikams reikalinga tvirta šeima. O išdaviko liekanos mums nereikalingos, esu tvirta ir man gera su mano mergaitėmis, esam tiesiog mažytė tvirta šeima, be biologinių tetukų... thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukra tėtį mato du kart per metus, bet jį tiesiog dievina. O ir aš negaliu taip drąsiai teigti, kad mums abiems labai gerai. Man skaudu, kad mano mažylė praktiškai neturi tėčio. Dienos, kuomet pasiims tėtis laukiame abi.

Kai jis atvyksta jos pasiimti, ji lekia į jo glėbį verkdama... Man skaudu, kad mūsų taip lauktas ir mylėtas vaikas dabar tapo tiesiog žlugusios santuokos atminimu. Išsiskyriau ne tik su vyru, bet ir su jo gimine. Vaikas nemato nei senelių, nei tėvelio. Kažkada dukra klausė močiutės: ,,Močiute, ar tu galvoji apie mane? kodėl man nepaskambini", o toji atsakė: ,,Man dabar rūpi tik mano šeima". unsure.gif
Atsakyti
QUOTE("Monika" @ 2015 05 08, 12:05)
Mano dukra tėtį mato du kart per metus, bet jį tiesiog dievina. O ir aš negaliu taip drąsiai teigti, kad mums abiems labai gerai. Man skaudu, kad mano mažylė praktiškai neturi tėčio. Dienos, kuomet pasiims tėtis laukiame abi.

Kai jis atvyksta jos pasiimti, ji lekia į jo glėbį verkdama... Man skaudu, kad mūsų taip lauktas ir mylėtas vaikas dabar tapo tiesiog žlugusios santuokos atminimu. Išsiskyriau ne tik su vyru, bet ir su jo gimine. Vaikas nemato nei senelių, nei tėvelio. Kažkada dukra klausė močiutės: ,,Močiute, ar tu galvoji apie mane? kodėl man nepaskambini", o toji atsakė: ,,Man dabar rūpi tik mano šeima".  unsure.gif

Zinai, po tokiu "mociutes" zodziu ,as savo vaikui sudeliociau taip gyvenima, kad su seneliais, o ir su "tetuku" matytusi kuo reciau ( arba isviso nesimatytu) ...kam vaikui tokie nervai, asaros, laukimas..? pagalvociau kur daugiau pliusu..ar, kad laukia puse metu ir sirdy verkia, ar jo\ju isviso nera... kam reikia leisti tokiems zmonems zaisti su savo vaiko jausmais? ar verta? .......
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2015 05 07, 21:00)
Tikrai nieko ypatingo. Nematėm jau 7 metus ir džiaugiuos, kad nesimaišo, gyvenimo negadina, nes pakankamai sugadino... Tėvas ne tas kuris "padaro", o tas, kuris augina kartu su mama, vaikams reikalinga tvirta šeima. O išdaviko liekanos mums nereikalingos, esu tvirta ir man gera su mano mergaitėmis, esam tiesiog mažytė tvirta šeima, be biologinių tetukų... thumbup.gif

jus taip norit manyti ir tiketi, rasot, kad JUS dziaugiates, kad JUMS gera kartu su mergaitem, nes labai norit , kad taip ir butu, kad vaikams nieko netruktu ir uztektu tik jusu vienos. bet vaikams i galva neilysi, idomu, ar jos pacios ta pati galetu pasakyti, kad dziaugiasi, jog tetis nesimaiso po kojomis?

Atsakyti
QUOTE("Monika" @ 2015 05 08, 11:05)

Kai jis atvyksta jos pasiimti, ji lekia į jo glėbį verkdama...
...o toji atsakė: ,,Man dabar rūpi tik mano šeima".  unsure.gif

Kuo toliau tuo mažiau ji verks, augdama ims keistis požiūris į retai matomą tėvą.
O dėl anytos....senai yra pastebėta, jog motinai sūnaus vaikai, jei jų šeimoje viskas liuks, tai ir anūkai mylimi ir savi, bet jei skyrybos ar nesantaika- tai jie jau tampa marčios vaikais, sūnus lyg ir ne prie ko ir be skausmo gali būti atstumiami. O va dukros vaikai motinai visada bus savi...Ar čia kraujo ryšys labiau traukia, ar dėl to kad sūnui kitų anūkų daug lengviau pridaryti nei dukrai prigimdyti-lieka paslaptis g.gif
Papildyta:
QUOTE(diana34 @ 2015 05 08, 11:14)
Zinai, po tokiu "mociutes" zodziu ,as savo vaikui sudeliociau taip gyvenima, kad su seneliais, o ir su "tetuku" matytusi kuo reciau ( arba isviso nesimatytu) ...kam vaikui tokie nervai, asaros, laukimas..? pagalvociau kur daugiau pliusu..ar, kad laukia puse metu ir sirdy verkia, ar jo\ju isviso nera... kam reikia leisti tokiems zmonems zaisti su savo vaiko jausmais? ar verta? .......

Nemanau kad savo vaikams gyvenimus "sudėlioti" kažkam yra pavykę, jie savo gyvenimus atsineša jau gimdami, ir nereikėtų jaustis Dievais reguliuojant savo vaikų gyvenimus. Jie patys turi susitvarkyti savo santykius su savo artimaisiais, ir su savo jausmais, kad ir kaip bebūtų kartais liūdna. Kartais mūsų neapykanta ir kišimasis kur nereikia patiems atsisuka antru galu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 05 08, 19:13)
Nemanau kad savo vaikams gyvenimus "sudėlioti"  kažkam yra pavykę, jie savo gyvenimus atsineša jau gimdami, ir nereikėtų jaustis Dievais reguliuojant savo vaikų gyvenimus. Jie patys turi susitvarkyti savo santykius su savo artimaisiais, ir su savo jausmais, kad ir kaip bebūtų kartais liūdna. Kartais mūsų neapykanta ir kišimasis kur nereikia patiems atsisuka antru galu  mirksiukas.gif

Sutinku su jumis. Vaikai turi patys pamatyti, kokie yra tėvai (ar mamos), patys rinktis, kaip bendrauti. Vaikystej gal ir ne viska supranta, is sono ziurint gaila vaiku laukiancius, bet uzauge vaikai tai atsimena ir tevams grizta bumerangu ju svetimumas su savo krauju.
Atsakyti
QUOTE(C10H12N2O @ 2015 05 08, 11:15)
jus taip norit manyti ir tiketi, rasot, kad JUS dziaugiates, kad JUMS gera kartu su mergaitem, nes labai norit , kad taip ir butu, kad vaikams nieko netruktu ir uztektu tik jusu vienos. bet vaikams i galva neilysi, idomu, ar jos pacios ta pati galetu pasakyti, kad dziaugiasi, jog tetis nesimaiso po kojomis?

Tikrai taip... Nė už ką vaikai nenori, kad grįžtų praeitis, nes tematė nesibaigiančius barnius, nesibaigiančius pijokų srautus ir kalnus butelių, mamos žeminimą, verkiančią mamą... Kai mes likom vienos, jis išvažiavo su mūsų mašina, liko tik autobusų ir pakeleivingų mašinų paslaugos, o biologinis tetukas pravažiuodavo pro šalį prisikrovęs svetimų moterų ir nesustodavo, o tuo tarpu vaikai lietuje ir šaltyje su mama laukdavo autobuso... ar bereik baisiau... Kuo toliau nuo tokių... O dabar mes esam kultūringa mažytė šeima, kartu keliaujam, kartu kuriam, kartu išvažiuojam... Gyvenimas pasikeitė kardinaliai, nėra to blogo, kas neišeitų į gera.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2015 05 09, 05:39)
Tikrai taip... Nė už ką vaikai nenori, kad grįžtų praeitis, nes tematė nesibaigiančius barnius, nesibaigiančius pijokų srautus ir kalnus butelių, mamos žeminimą, verkiančią mamą... Kai mes likom vienos, jis išvažiavo su mūsų mašina, liko tik autobusų ir pakeleivingų mašinų paslaugos, o biologinis tetukas pravažiuodavo pro šalį prisikrovęs svetimų moterų ir nesustodavo, o tuo tarpu vaikai lietuje ir šaltyje su mama laukdavo autobuso... ar bereik baisiau... Kuo toliau nuo tokių... O dabar mes esam kultūringa mažytė šeima, kartu keliaujam, kartu kuriam, kartu išvažiuojam... Gyvenimas pasikeitė kardinaliai, nėra to blogo, kas neišeitų į gera.... mirksiukas.gif

Tikiuosi, kad vyrus, nuo kurių gimdysit kitus vaikus, išmokot pasirinkt protingau...
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 05 09, 20:37)
Tikiuosi, kad vyrus, nuo kurių gimdysit kitus vaikus, išmokot pasirinkt protingau...

Būk rami, negimdysiu. Vaikai nekolekcionuojami. Būsiu tik močiute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2015 05 10, 09:01)
Būk rami, negimdysiu. Vaikai nekolekcionuojami. Būsiu tik močiute mirksiukas.gif

Įžeist nenorėjau, tiesiog po tokių sutiktų vyrų kitaip imama mąstyti ir rinktis ax.gif
Atsakyti