Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko lankymas po skyrybų

niekas ir nelaukia, bet tai kvepia naivumu, kai po menesio draugystes jau vadina tobulu vyru biggrin.gif , o po menesio po skyrybu vadina tobulu ex vyru/tevu .
nu nebent as cia tokia nepatikli ir man reikia daugiau laiko isitikinti, kas yra vaidyba, o kas tikra ir ilgalaikiska.
Atsakyti
QUOTE(Victrix @ 2015 06 04, 13:20)
O aš noriu pasidžiaugti saviškiu.. išsiskyrėm dar nesenai, dar pusės metų nėra, tačiau kol kas santykiai su dukra tik pasitaisė, gaunu alimentus, plius jis dar apiperka (čia finansinė dalis), o svarbiausia, su vaiku leidžia kiekvieną savaitgalį! Dukrytė laukia penktadienio, kad galėtų važiuoti pas tetį.. net neįsivaizduojat, kaip gera tai girdėti (širdelę šiek tiek irgi suduria..), nes kol gyvenom kartu, atrodė, kad tarp jų jokio ryšio nėra, o dabar matau, kad pasiilgsta vienas kito.. labai tikiuosi, kad taip tęsis ir toliau, nes kai paskaičiau forumą, tai tikrai kilo klausimas iš kur tokius "vyrus" moterys iškasa...

Džiugu kad turit kuom pasidžiaugt ir kad pati turit visus savaitgalius laisvus ax.gif bet tikimybė kad ir buvęs užsimanys turėti laisvus savaitgalius- taip pat ne maža. Kai susiranda ex antrą pusę viskas pasikeičia, ir tai tiesiog gyvenimas toks, nepriklauso tai nuo žmogaus gerumo ar blogumo, tiesiog prioritetai pasikeičia. Į pasimatymus su vaiku juk nevaikščios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2015 06 05, 07:04)
lotuliukas.gif jau Murka - nezinot, kaip ant vyru pavaryt?
lanko po skyrybu - palauk, zaraza, o gal greit nebelankysi?
nelanko - irgi degradas, vaikas nerupi....
doh.gif

Jus objektyvumu ir neutralumu vadovaujates?
mano exas isigijo buta tam paciam rajone...del vaiko ....vos septynios minutes nuo mano namo....vaikas kiekviena savaitgali praleidzia pas teva... atostogas taip pat...
zodziu, turejo kruva silpnybiu tas mano exas...ir dabar retsykiais uznervina, bet "nestumiu" ant jo ir nelaukiu, kada jis, zaraza, nustos buves mano vaikui tevu  rolleyes.gif

O tu tai objektyvumu ir neutralumu vadovaujies lotuliukas.gif . Viena savo exa kaip pvz paemus cool.gif

QUOTE(C10H12N2O @ 2015 06 05, 09:46)
niekas ir nelaukia, bet tai kvepia naivumu, kai po menesio draugystes jau vadina tobulu vyru  biggrin.gif , o po menesio po skyrybu vadina tobulu ex vyru/tevu .
nu nebent as cia tokia nepatikli ir man reikia daugiau laiko isitikinti, kas yra vaidyba, o kas tikra ir ilgalaikiska.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 06 04, 20:04)
drinks_cheers.gif dauguma pradzioj auksiniai. Nes eda kalte sazine. O kai susiranda nauja meile, daznai dalampacki tie vaikai pasidaro. Arba jai buvusi zmona nauja meile susiranda biggrin.gif , tada net alimentu moket butinybes nebemato lotuliukas.gif



QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 06 05, 11:01)
Džiugu kad turit kuom pasidžiaugt ir kad pati turit visus savaitgalius laisvus  ax.gif  bet tikimybė kad ir buvęs užsimanys turėti laisvus savaitgalius- taip pat ne maža. Kai susiranda ex antrą pusę viskas pasikeičia, ir tai tiesiog gyvenimas toks, nepriklauso tai nuo žmogaus gerumo ar blogumo, tiesiog prioritetai pasikeičia. Į pasimatymus su vaiku juk nevaikščios  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nezina, ko ten Murka ir toliau putojies ... gal labai daug meslo tau exas pripyles buvo?

Manasis exas jau septinti metai tuoj eis po skyrybu su vaiku kiekviena savaitgali nori bendrauti, su keliomis isimtimis...
ka gi, pagal Murka, reikia vis laukti ir laukti, kol zaraza nebenores bendrauti su vaiku.
ne visi tokie blogi jie teciai, nors ydu kruvas turi, kap, beje, ir mes pacios.

p.s. exas, jau bus du metai, kaip susirades moteri, anksciau irgi turedavo, tai ta, tai ana....
Atsakyti
O mano berniuko biologinis tevas per 2metus nesugebejo nei aplankyti.Skiria 150km kelio, per tuos dvejus metus sugebejo tik paklausti ''kaip sekasi mano suneliui'' ir paprasyti nuotrauku...Nes mat jo familijai turbut parupo i ka vaikas panasus...
O dabar per jo dabartine sugyventine suzinojau kad jis nori ji pamatyti,ir kad tureciau savo vaika atvezti parodyti :D
Negana to,kad jis man nei zodziu nera uzsimines,kaip nori pasimatyti,bet dar ir i namus,prie duru slenkscio reikia pristatyti......
Kuomet pasakai,kad to nebus,nes jeigu nori pats tegul vaziuoja ir lanko,tai jo zmonele isvedzioja,kad ne va as vis dar iskaudinta,kad principinga,neleidziu tevui ir vaikui susitikti :D Taip as kalciausia,kad biologiniam tevui nerupi jo vaikas.... Amziais tik duok,duok,vesk,nesk,nes pats tingi,o ka as mainais uz tai gaunu,ka sunus gauna...Sh ir nieko,nei nera paklauses nei karto kaip su pinigais,ar uztenka pinigu islaikyti,gal ka nupirkti..Nera net su 2metu gimtadieniu pasveikines...
Tokias ir panasiais istorijas tekdavo skaityti daznai,galvodavau,na jau man tai taip nebus,issirinksiu gera busima vaiko teva...ir se tau,kazkoks svolacius...
Ir is kur tokiu vyru buna....
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2015 06 14, 08:05)
p.s. exas, jau bus du metai, kaip susirades moteri, anksciau irgi turedavo, tai ta, tai ana....

Bet ziuriu ne tik dabartines ex zmonu nemegsta, bet ir ex zmonos i dabartines moteris menkinamai ziuri biggrin.gif
Atsakyti
Prisikarksėjau doh.gif tėvas pasiėmė sūnų visam mėnesiui į užsienį be mano sutikimo tik pasitaręs su pačiu vaiku atvažiavo ir išsivežė, o dabar atsisako mokėt alimentus už tą mėnesį tipo pats jį išlaiko. Čia taip teisėta? Kas turi patirties tokiu klausimu?
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 07 14, 23:47)
Prisikarksėjau  doh.gif tėvas pasiėmė sūnų visam mėnesiui į užsienį be mano sutikimo tik pasitaręs su pačiu vaiku atvažiavo ir išsivežė, o dabar atsisako mokėt alimentus už tą mėnesį tipo pats jį išlaiko. Čia taip teisėta? Kas turi patirties tokiu klausimu?



Pernai mano dukrą tėtis turėjo pasiėmęs visą mėnesį, alimentus gavau vistiek. Manau, tai priklauso nuo vaiko tėčio supratimo.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 07 14, 22:47)
Prisikarksėjau  doh.gif tėvas pasiėmė sūnų visam mėnesiui į užsienį be mano sutikimo tik pasitaręs su pačiu vaiku atvažiavo ir išsivežė, o dabar atsisako mokėt alimentus už tą mėnesį tipo pats jį išlaiko. Čia taip teisėta? Kas turi patirties tokiu klausimu?

alimentai, tai pinigai skirti vaikui islaikyti. Jei tevas islaiko vaika menesi, tai uz ka jus norit tuos pinigus gaut? Aisku, kad jis teisus, as jo vietoj irgi neduociau.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 07 15, 08:43)
alimentai, tai pinigai skirti vaikui islaikyti. Jei tevas islaiko vaika menesi, tai uz ka jus norit tuos pinigus gaut? Aisku, kad jis teisus, as jo vietoj irgi neduociau.

Ydomiai g.gif bet per tą mėnesį tėvas nei dantų jam nesutaisys, ką turėsim padaryt prieš rugsėjį kaip ir kasmet privačioj klinikoj, nei uniformą jam nupirks rugsėjui, kuri vistiek kainuos kai jis grįs po to mėnesio, nei draudimo įmoką už mane sumokės, kurią kiekvieną mėnesį moku už vaiką. Be to pastoviai pildau jo telefono sąskaitą kad galėtumėm susikambinti ir pan. Ar pagal jus vaiko išlaikymas apsiriboja vien pavalgymu g.gif Gaunasi taip, kad tėvas atostogauja su sūnum mano sąskaita, nes vaiko pinigai man nesumokėti, o man, nors vaiko ir nėra išlaidos vistiek yra. Ir šiaip, kai kurie žmonės, žinokit, dar ir taupo mirksiukas.gif Aš nuo kiekvienų alimentų atidedu tam tikrą sumą vaiko didesnėms reikmėms, pvz kompo pirkimui, nes vaikui ne 3 metukai, o 14 ir poreikiai neapsiriboja vien pampersais ir manų koše. Puikiai žinau kaip man tie pinigėliai bus reikalingi visai greit, kai reiks ruoštis mokyklai ir jei jie bus pervesti, tai nesireiškia kad jie bus dabar išleisti kažkokioms mano reikmėms o bus išleisti vėliau to paties vaiko poreikiams. Šiaip čia beviltiška kažką įrodinėti, man tik ydomu ne žmogiškasis faktorius- noriu moku, noriu ne, bet teisinis: ar kol vaikas su tėvu iš alimentų yra išskaičiuojamos tos dienos ir įstatymiškai galima jų nemokėti? Ar aš vis dėl to galiu traktuoti, kad tėvas už mėnesį liko skolingas?
P.S.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselėuogelė: 15 liepos 2015 - 09:34
QUOTE("Monika" @ 2015 07 15, 07:48)
Pernai mano dukrą tėtis turėjo pasiėmęs visą mėnesį, alimentus gavau vistiek. Manau, tai priklauso nuo vaiko tėčio supratimo.

Manau taip ir turėtų būt g.gif Pamenu teisme vyro advokatas griežtai jam prisakė sąžiningai mokėt kas mėnesį, apie jokius išskaičiavimus kalbos nebuvo nei užsiminta kad galės nemokėt kai sūnus su juom g.gif
Atsakyti